سلام خوبید چطورییییییی

با سلام دوست عزیز
اولا اینو بگم که علت کسی کلاس زبان نمیره که حتما مشکل مالی نیست بلکه زمان هست اخه خود کلاس که دو ساعت بیشتر نیست ولی با رفت و امد میشه حدودا چها ساعت که البته اگه وقت شناس باشه هدفی مثل یاد گیری زبان یا کاری امثال این داشته باشه سعی میکنه برای وقت و زمانش ارزش قائل بشه و زمان رو صرف چیز ها و کارهای بیهوده نکنه.

همیشه باید در یادگیری هر چیزی چه حرفه کاری،شغل و … همه هواس و تمرکز رو روی یک کار(دوره) گذاشت از این شاخه به اون شاخه پریدن فایده و نتیجه خوبی نداره

در ضمن نمیشه برای یادگیری زبان زمان تعیین کرد مثلا بگین من این دوره یا کتاب رو فشرده بخونم شش ماهه تمامش کنم کل زبان رو بلد شدم نه زبان واقعا فرار است و اگه تو یک دوره ای ازت بهره نبری شاید همه چی رو فراموش کنی پس برای شروع یک دوره رو شروع کن که پیشنهاد من و اکثر اساتید اینجا که بعدا توضیح کاملتری میدهند دوره Effortless English است که انالیز و شوع ان هم در تالار موجود است

البته روزی یک ساعت و چهار پنج ساعت برای مطالعه زبان کافیه ولی برای شروع و جلوگیری از خستگی و کسلی زیاد میتونین با روزی نیم ساعت شروع کنید که اونم به اراده و هدف و انگیزه هر کسی بر میگرده و اینکه هر کسی به اختیار میتونه یک مجموعه ای رو واسه یادگیری زبان انتخاب کنه
موفق باشی دوست عزیز

2 پسندیده