Retell story 2

سلام دوستان عزیزم. :blush:من سعی کردم توی این وویس بهتر از قبل باشم و اشکالاتی را که دوستان خوبم مطرح کرده بودند رو برطرف کنم!!! امیدوارم دوستان مربی هم نظر مثبت داشته باشند. و قبلا از همه تشکر میکنم و منتظرم بیشتر از تحسین انتقاد کنید:blush:خوشحال میشم.

==================
این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « تسلط بر احساسات (۱) »

8 پسندیده

سلام من گوش کردم افرین
نسبت به ویس قبلیتون بهتر شده بود البته در حد یک تازه وارد تو اینکار نظرمو میگم اگه اشکالی بود میتونن اساتید و دوستان با تجربه تر از متن نظر من ایراد بگیرند و بدون هیچ حرفی میپذیرم
البته این درس رو من هم گوش دادم فقط به نظرم اوایل خوبه از گوینده اینتونیشن و… تقلید بشه ولی باید سعی کنید بعد ها به صورت ریلکس و راحت خودتون بدون تقلید اینتونیشن گوینده تلفظ خودتون رو ارائه بدید و دیگه اینکه مکث تو بیان بعضی کلمات یکم زیاد بود.
به امید موفقیت روز افزون شما دوست عزیز

2 پسندیده

عالی بود.
فقط اینو بگم الان دیگه وقتشه دوره‌ی تلفظ ای جی رو شروع کنید. از اونجا که رشته‌ی خودتونم مترجمی بوده فک نکنم سخت باشه.

2 پسندیده

سلام دوست خوب تازه وارد:blush:ممنونم که وقت گذاشتید گوش کردید:tulip: بله قطعا در درسهای آتی باید به عنوان یه راوی با صدای خودم بگم ! البته اینتونیشن رو نمیشه تغییر داد چون درستش همونیه که ای جی میگه! شاید منظورتون تقلید صداست که قبول دارم:blush:حتما بهتر خواهد شد…:tulip:مرسی

3 پسندیده

مرسی پری جون:blush::tulip::tulip::tulip:چشم حتما میرم سراغش

3 پسندیده