مشکل در سرور برنامه زبانشناس در بعضی مواقع

چرا بعضی مواقع موقع استفاده از نرم افزار به صورت افلاین ارور به سرور وصل نمیشود میده با این که فایل های اون پکیج رو کامل دانلود کردم و در فایل منیر و حافظه گوشی دارم ؟

1 پسندیده

چه موقع اون خطا نمایان میشه ؟

1. موقع مطالعه و شنیدن درس ؟
  2. و یا اینکه موقع تلفظ لغات در لایتنر و دیکشنری؟
1 پسندیده

موقعی که مثلا میخوام وارد یک دوره بشم

1 پسندیده

با لحاظ دو فرض بالا، نباید خطای ارتباط با سرور بده اصولا.
انشاالله استاتید عزیز @hnaseri @golmirzaei بررسی می فرمایند.

1 پسندیده

هروقت ارور داد اینترنت رو فعال بفرمایید و از قسمت ارتباط با ما داخل خود اپلیکیشن پیغام بدین.

1 پسندیده

با سلام
وقتی جایی باشم که انتن نباشه و اینترنت دسترسی نداشته باشم چی
با این فایل های دوره رو دانلود کردم و کامل دارم این ارور میاد

1 پسندیده

به هر حال بایستی یه گزارشی به ما برسه تا بتونیم بررسی کنیم. اگر جایی باشید که اینترنت نداره و این ارور رو میده، وقتی به جایی رسیدید که اینترنت داره ابتدا اینترنت رو قطع کنین و دوباره شرایط ارور رو ایجاد کنین تا ارور بده. بعد اینترنت رو وصل کنین و پیغام رو بفرستین.

1 پسندیده

میدونین دقیقا کی این ارور رو میده وقتی یک دوره رو دانلود کردی مثلا دوره داستان های کودکانه رو در نظر بگیرین
بعد در همون دوره اگه گزینه شروع مطالعه رو نزدی باشی( همون گزینه اولی که وار داستان کودکانه میشیم رو نزنیم )این ارور میاد موقع افلاین بودن.مگر از قبل گزینه شروع مطالعه رو زده باشیم و رفته باشیم به تب بعدی که نوشته بسته اول و بسته دوم و… که با این حساب باید تمام دوره ها رو حتما رو گزینه شروع مطالعه کلیک کنیم تا( فکر کنم مطمئن نیستم)این ارور نمایا نشود
با تشکر

1 پسندیده

پس احتمالا مشکل دانلود نشدن عکس های تامبنیل هست

cc: @golmirzaei

1 پسندیده

سلام
احتمالا دانلود شما وقتی از دانلود گروهی استفاده کردید موفقیت آمیز نبوده و یا هنوز تموم نشده بوده که برنامه رو بستید یا اینترنت رو قطع کردید. میتونید مجدد وارد صفحه اطلاعات دوره بشید و ببینید دکمه دانلود خاموش هست یا نه. اگر اینطور نباشه به معنی اینه که هنوز همه فایل‌ها دانلود نشده‌اند.

1 پسندیده

نه دوست عزیر دانلود کامل انجام شده و گزینه دانلود واسم خاموش بود رفع مشکل همون بود که بالا گفتم

1 پسندیده