معرفی سکانس برای چالش تقلید

سلام خدمت دوستان گرامی.

حالتون چطوره؟

من برگشتم. یکم درگیر بودم نشد در خدمت باشم و همینطور رفته بودم عیادت یکی از دوستام.

خب دوستان یه زحمت بکشید چند تا سکانس خوب معرفی کنید که بریم برای چالش این هفته :grin:

12 پسندیده

سریال before sunset
دقیقه ی ۱۶:۳۰ تا ۱۶:۵۵
سِلین (شخصیت زن) حرف میزنه

اوایل انیمیشن موانا هم خوبه

دیییییگه سریال سخت بخوایم بگیم suits
باید بگردم ببینم کدوم سکانسش خوبه

7 پسندیده

این فیلم فوق‌العاده‌س
هر سه قسمتش
منم موافقم

3 پسندیده

@zahra.sheikhi76

سلام زهرا خانوم خوبید؟

میشه لطفاً بگید کدوم اپیزود هستش؟

2 پسندیده

فک کنم فیلم سینمایی باشه!!!
این قسمت دومشه فک کنم…

1 پسندیده

خیلی زیاد :slight_smile:

سلام اقای کامبیز خوبم خداروشکر
شما خوب هستید ؟ :slight_smile:
این فیلم سه گانه ست
اینی که من گفتم دومیشه

2 پسندیده

لوئیس سی.کی علاوه بر اینکه نابغه‌‌ی بلامنازع کمدی حال حاضر دنیاست؛ یه ویژگی بخصوص دیگه داره: به بهترین شکل ممکن زبان انگلیسی حرف می‌زنه. برای همین بنظرم از مناسب‌ترین محتواهای موجود برای تقویت لسینینگ، سریال‌ها و استندآپ‌های لوئی هستش. دو تا سکانس زیر از سریال Louie هستش. تو ویدئوی دوم، متوجه شدن دیالوگ‌های خلبان خودش یه چلنجه!

6 پسندیده

فک نکنم این مناسب باشه برای همه‌ی اعضا. باید یه چیزی باشه که اعضای با سطح متوسط هم بتونن انجامش بدن. علاوه بر این باید متن دیالوگ رو هم داشته باشین

3 پسندیده

ویدئوی دوم رو موافقم، البته متوجه شدن دیالوگ ویدئوی دوم سخته، چیز خاصی نداره وگرنه. ویدئوی اول متوجه نشدم از چه نظری مناسب نیست؟ جملات کوتاهه، واژه‌ها هم نسبتا ابتدائی هستن. حتی دیالوگ انیمیشن‌ها از این خیلی سختترن!
البته می‌گردم و فیلم یا سریالی با دیالوگ‌های ساده‌تر پیدا می‌کنم. معمولاً سیت‌کام‌ها دیالوگ‌های ساده‌تری دارن.

1 پسندیده

اجرای دیالوگ‌های سریع و کوتاه سخت‌تره. سرعتش خیلی بالاست و تمرین زیاد می‌خواد. همزمان باید به جای دو گوینده حرف زد

1 پسندیده

هری پاتر و یادگاران مرگ (۲)

1:34:47 - 1:35:40

2 پسندیده