مشکل دانلود دروس

با سلام
من برای دانلود درس قصه های گوسبامپس مشکل دارم از صبح اعلام کردم جوابی نگرفتم
محل ذخیره سازی کارت حافظه ست که بیشتر از ۴ گیگ فضا داره

1 پسندیده

چه مشکلی داره قسمت دانلود عددهاش تغییر نمیکنه

1 پسندیده

ظاهرا مشکل ضعیف بودن نت هست. حالا یا به واسطه vpn یا به صورت مقطعی. لطفا از یک اینترنت دیگه استفاده کنین و اطلاع بدین.

1 پسندیده

نه vpn ندارم با وایفای منزل و محل کار هم نمیتونم. من فیلم یک گیگابابتی رو تو دو دقیقه دانلود میکنم. حجم درس ۷ مگه!

1 پسندیده

نه وضعیتش به این شکله

2 پسندیده

میگم چکار کنی اول اگه هیچی فایل از برنامه دانلود نکردی که برنامه رو پاک کن دوباره نصب کن اگه دانلود کردی از دوره های دیگه باید بری تو فایل منیجر بعد پوشه Android بعد پوشه data بعد داخل پوشه دنبال پوشه zabanshenas بگرد بعد پوشه دو تا پوشه داخلش رو کپی کن یا کات بده(این پوشه ها جایی که فایل های دانلودی قرار میگیره) و تو پوشه دیگه ای بریز بعد برنامه رو پاک کن و دوباره نصب کن بعد از نصب برنامه رو اجرا کن بعد پوشه هایی که کپی کردی رو در ادرس مربوطه که بالا گفتم جایگذاری کن بدون شک مشکلت حل میشه بعدا هم اگه مشکلی بود همین راه دوم رو باید انجام بدی

1 پسندیده

خیلی بعیده با این کار مشکل حل بشه. علی نظر تو چیه؟ @golmirzaei

1 پسندیده

با سلام
اگه یادتون باشه من خودم چندبار پیام دراین مورد دادم اقای ناصری که تنها ایراد برنامه برای من همینه و تنها راه حلی که براش پیدا کردم هم همین بوده که بالا گفتم(گرچه بار اول که مشکل دانلود داشتم مجبور شدم دوباره هرچیزی رو دانلود کنم ولی بار دوم همین راه بالا رو رفتم و اوکی شد

1 پسندیده

سلام @semo
لطفا داخل تنظیمات قسمت عمومی، انتخاب سرور رو عوض کنید و ببینید مشکل برطرف میشه یا نه.

به نظر من مشکل @Abolfazl_Rastin و @semo با هم فرق داره. @Abolfazl_Rastin اعلام کردن مشکلشون اینه که دانلود‌هایی که قبلا کردن باز نمیشه و اگه به نت وصل بشن مشکلی نداره و @semo فرمودن نمیتونن دانلود کنن. به نظر من این دوتا مشکل کامل متفاوته و بعید هست راه حل یکی داشته باشه.
من در این چند روز زیاد مشکل دانلود دیدم. احتمالا یا دیتاسنتر‌ها با هم مشکل دارن یا سرورهای ما

1 پسندیده

با سلام
شما این مشکلی که میگین مشکل دوم من بود که اقای ناصری گفتن به خاطر لود نشدن عکس هایی که گزینه شروع مطالعه هست
ومشکل اول هم خودتون یا اقای ناصری یادتون باشه در باره دانلود نکردن فایل ها بود که خودتون گفتین تو نسخه بعدی مشکل صف دانلود رو از بین میبریم که فایلی که دانلود نمیشه الکی جلوی دانلود دوره دیگه رو نگیره ولی بازم من تنها راه حل واسه دانلود نشدن رو گزینه گفته شده میدونم
با تشکر

1 پسندیده

اون رو امتحان کردم سرور رو 1 و 2 گذاشتم همون داستانه. قبلا که یکی یکی میرفتم تو درس ها خودش دانلود میشد مشکلی نداشت . از وقتی رو سه نقطه میزنم میام دانلود رو میزنم که کل درس دانلود شه میره تو کما. شاید در گذشته این اتفاق افتاده و هنوز داره ادامه میده.

1 پسندیده

با سلام دوست عزیز فعلا راهی که گفتم رو انجا بده کارت راه بیوفته بعد حتما تو ورژن بعدی مشکل حل میشه مشکل خیلی مهمی نیست یکی دو نفر این مشکل رو داشتن

1 پسندیده

دوستان من همچنان منتظر دانلود صوت هستم!

1 پسندیده

منم همین مشکلو دارم،بعضی دروس تا 90درصد دانلود میشن ،دیگه دانلود نمیشه.مجبور میشم خودم متنشو بخونم…حداقل سه چهار تا از درس های (داستان های مصور صوتی) این گونه هستن…

1 پسندیده

ببینید میتونید همین درسها رو داخل سایت ببینین؟

یعنی صوتش براتون بیاد. مجموعه bec اینجا هست:

دوره هری پاتر هم اینجا:

1 پسندیده

یک احتمالی که وجود داره اینه که از نرم‌افزار‌های مدیریت باتری یا اینترنت استفاده میکنید و توی این نرم‌افزار‌ها دسترسی برنامه به اینترنت بسته شده. لطفا بررسی کنید

1 پسندیده

با سلام
شما هم روشی که بالاتر گفتم رو انجام بده حل میشه فعلا از هیچی بهتره
فکر کنم من اولین نفری بودم که این مشکل برام پیش اومد و به پشتیبانی اطلاع دادم

1 پسندیده

با سلام
مدیریت باطری اگه مشکلی داشته باشه و بخواد جلوی دانلود رو بگیره مثل نصب و استفاده از برنامه adm اندروید خودش پیام میده و اعلام میکنه بعدشم چطور میشه 90 درصد دانلود کرده و ادامه نداده که اگه دوره دیگه هم بخواد دانلود کنه نمیتونه حتی یک دیکشنری انلاین از تو برنامه خودم همین مشکل رو داشتم
و فعلا راه حل همونی هست که بالا گفتم البته راه حل دیگه ای به ذهنم نیومد اگه کسی راه بهتری پیدا کرد اعلام کنه خوشحال میشیم

با تشکر

1 پسندیده

برای خود من دوبار این مشکل ایجاد شد که بار اول مجبور شدم برنامه رو پاک کنم و از اول هر چی دانلود کردم رو دوباره دانلود کنم ولی دفعه دوم راه حل ذکر شده رو رفتم و تا الان مشکلی نداشتم

1 پسندیده

خیلی عالی ممنونم البته من چند وقت پیش پرسیده بودم که میشه لینک دانلود بذارین گفته بودین نمیشه. حالا قصه ها گوسبامپس الان تو پلن مطالعه منه اونو هم دارین؟

1 پسندیده