تالار زبانشناس

مشکل دانلود دروس

با سلام
من برای دانلود درس قصه های گوسبامپس مشکل دارم از صبح اعلام کردم جوابی نگرفتم
محل ذخیره سازی کارت حافظه ست که بیشتر از ۴ گیگ فضا داره

1 Likes

چه مشکلی داره قسمت دانلود عددهاش تغییر نمیکنه

1 Likes

ظاهرا مشکل ضعیف بودن نت هست. حالا یا به واسطه vpn یا به صورت مقطعی. لطفا از یک اینترنت دیگه استفاده کنین و اطلاع بدین.

1 Likes

نه vpn ندارم با وایفای منزل و محل کار هم نمیتونم. من فیلم یک گیگابابتی رو تو دو دقیقه دانلود میکنم. حجم درس ۷ مگه!

1 Likes

نه وضعیتش به این شکله

photo_2018-12-09_08-46-14

2 Likes

میگم چکار کنی اول اگه هیچی فایل از برنامه دانلود نکردی که برنامه رو پاک کن دوباره نصب کن اگه دانلود کردی از دوره های دیگه باید بری تو فایل منیجر بعد پوشه Android بعد پوشه data بعد داخل پوشه دنبال پوشه zabanshenas بگرد بعد پوشه دو تا پوشه داخلش رو کپی کن یا کات بده(این پوشه ها جایی که فایل های دانلودی قرار میگیره) و تو پوشه دیگه ای بریز بعد برنامه رو پاک کن و دوباره نصب کن بعد از نصب برنامه رو اجرا کن بعد پوشه هایی که کپی کردی رو در ادرس مربوطه که بالا گفتم جایگذاری کن بدون شک مشکلت حل میشه بعدا هم اگه مشکلی بود همین راه دوم رو باید انجام بدی

1 Likes

خیلی بعیده با این کار مشکل حل بشه. علی نظر تو چیه؟ @golmirzaei

1 Likes

با سلام
اگه یادتون باشه من خودم چندبار پیام دراین مورد دادم اقای ناصری که تنها ایراد برنامه برای من همینه و تنها راه حلی که براش پیدا کردم هم همین بوده که بالا گفتم(گرچه بار اول که مشکل دانلود داشتم مجبور شدم دوباره هرچیزی رو دانلود کنم ولی بار دوم همین راه بالا رو رفتم و اوکی شد

1 Likes

سلام @semo
لطفا داخل تنظیمات قسمت عمومی، انتخاب سرور رو عوض کنید و ببینید مشکل برطرف میشه یا نه.

به نظر من مشکل @Abolfazl_Rastin و @semo با هم فرق داره. @Abolfazl_Rastin اعلام کردن مشکلشون اینه که دانلود‌هایی که قبلا کردن باز نمیشه و اگه به نت وصل بشن مشکلی نداره و @semo فرمودن نمیتونن دانلود کنن. به نظر من این دوتا مشکل کامل متفاوته و بعید هست راه حل یکی داشته باشه.
من در این چند روز زیاد مشکل دانلود دیدم. احتمالا یا دیتاسنتر‌ها با هم مشکل دارن یا سرورهای ما

1 Likes

با سلام
شما این مشکلی که میگین مشکل دوم من بود که اقای ناصری گفتن به خاطر لود نشدن عکس هایی که گزینه شروع مطالعه هست
ومشکل اول هم خودتون یا اقای ناصری یادتون باشه در باره دانلود نکردن فایل ها بود که خودتون گفتین تو نسخه بعدی مشکل صف دانلود رو از بین میبریم که فایلی که دانلود نمیشه الکی جلوی دانلود دوره دیگه رو نگیره ولی بازم من تنها راه حل واسه دانلود نشدن رو گزینه گفته شده میدونم
با تشکر

1 Likes

اون رو امتحان کردم سرور رو 1 و 2 گذاشتم همون داستانه. قبلا که یکی یکی میرفتم تو درس ها خودش دانلود میشد مشکلی نداشت . از وقتی رو سه نقطه میزنم میام دانلود رو میزنم که کل درس دانلود شه میره تو کما. شاید در گذشته این اتفاق افتاده و هنوز داره ادامه میده.

1 Likes

با سلام دوست عزیز فعلا راهی که گفتم رو انجا بده کارت راه بیوفته بعد حتما تو ورژن بعدی مشکل حل میشه مشکل خیلی مهمی نیست یکی دو نفر این مشکل رو داشتن

1 Likes

دوستان من همچنان منتظر دانلود صوت هستم!

photo_2018-12-11_09-51-47

1 Likes

منم همین مشکلو دارم،بعضی دروس تا 90درصد دانلود میشن ،دیگه دانلود نمیشه.مجبور میشم خودم متنشو بخونم…حداقل سه چهار تا از درس های (داستان های مصور صوتی) این گونه هستن…

1 Likes

ببینید میتونید همین درسها رو داخل سایت ببینین؟

یعنی صوتش براتون بیاد. مجموعه bec اینجا هست:

دوره هری پاتر هم اینجا:

1 Likes

یک احتمالی که وجود داره اینه که از نرم‌افزار‌های مدیریت باتری یا اینترنت استفاده میکنید و توی این نرم‌افزار‌ها دسترسی برنامه به اینترنت بسته شده. لطفا بررسی کنید

1 Likes

با سلام
شما هم روشی که بالاتر گفتم رو انجام بده حل میشه فعلا از هیچی بهتره
فکر کنم من اولین نفری بودم که این مشکل برام پیش اومد و به پشتیبانی اطلاع دادم

1 Likes

با سلام
مدیریت باطری اگه مشکلی داشته باشه و بخواد جلوی دانلود رو بگیره مثل نصب و استفاده از برنامه adm اندروید خودش پیام میده و اعلام میکنه بعدشم چطور میشه 90 درصد دانلود کرده و ادامه نداده که اگه دوره دیگه هم بخواد دانلود کنه نمیتونه حتی یک دیکشنری انلاین از تو برنامه خودم همین مشکل رو داشتم
و فعلا راه حل همونی هست که بالا گفتم البته راه حل دیگه ای به ذهنم نیومد اگه کسی راه بهتری پیدا کرد اعلام کنه خوشحال میشیم

با تشکر

1 Likes

برای خود من دوبار این مشکل ایجاد شد که بار اول مجبور شدم برنامه رو پاک کنم و از اول هر چی دانلود کردم رو دوباره دانلود کنم ولی دفعه دوم راه حل ذکر شده رو رفتم و تا الان مشکلی نداشتم

1 Likes

خیلی عالی ممنونم البته من چند وقت پیش پرسیده بودم که میشه لینک دانلود بذارین گفته بودین نمیشه. حالا قصه ها گوسبامپس الان تو پلن مطالعه منه اونو هم دارین؟

1 Likes