اپ زبانشناس عالیه ولی …

خیلی بی انصافیه که قسمت های خوب رو پولی کردید،شاید من یا خیلی از کسایع دیگه حساب بانکی نداشته باشیم.تکلیفمون چیه؟ من واقعن به داستان های واقعی و مگا داستان نیاز دارم اما نمیتونم ازش استفاده کنم . برنامتون عالیه حیف که با این کار خرابش کردید .ای کاش همه قسمت ها رایگان بود:-(

1 پسندیده

دوست عزيز البته كه خيلي خوب ميبود نرم افزار رايگان ميبود و خيلي بيشتر استفاده ميشد. اما شما يك نكته ي بسيار مهم رو در نظر نميگيرين. اون وقت چه كسي خرج و مخارج اين كار و حقوق توسعه دهنده ها رو تامين ميكرد؟

احتمالا شما الان دانش آموز يا دانشجو هستين. بد نيست شما يك سوالي از خودتون بپرسين كه آيا اگر شما بزرگتر شدين و سر يك كار خوب رفتين آيا حاضر هستين رايگان براي ديگران كار كنين؟ آيا به اين نياز پيدا نميكنين كه خرج و مخارجتون در بياد؟

و در نهايت به نظرم ما كمترين هزينه اي كه قابل تصور بود رو براي اپليكيشن در نظر گرفتيم و هزينه اي كه مورد نياز هست شايد از خيلي از هزينه هاي اضافي زندگي كمتر باشه. شايد به اندازه ي سه وعده غذاي ساده هم در نياد . ولي تاثيرات بلند مدت اون بسيار بسيار بيشتر از هزينه اي هست كه انجام ميدين.

8 پسندیده

درسته حرفتون خب ولی متاسفانه من حساب بانکی ندارم ، خودم هم علاقه دارم به پرداخت هزینه ،درسته خیلی هم کمه

2 پسندیده

من هم حاضرم سه برابر این هزینه رو پرداخت کنم ، اما حساب باز نکردم هنوز . به هر حال ، هنوز هم میگم زبانشناس بهترین نرم افزار اموزش زبانه و هیچ کس رو دستش نزده .و ممنون از جوابتون

4 پسندیده

سلام، خب با کارت یک نفر دیگه پرداخت کنید
بعد دستی بهش پولو بدید

7 پسندیده

سلام اتفاقا من باخودم میگم این اپلیکیشن به این خوبی چرا کلا پولی نیست و ما چقدر خوش شانسیم که این منابع انگلیسی رو به رایگان و بدون اینکه خودمونو تو زحمت بندازیم و دنبال این منابع بگردیم در اختیارمون گذاشتن.
ممنون از گروه سازنده زبانشناس!:heart:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
این حرفت یه مقدار بی انصافیه
پس کسانی که برای این برنامه زحمت میکشن تکلیفشون چیه؟
شما حاضرین کاری رو برای همیشه بصورت رایگان انجام بدین…شاید بگی بله…درسته…اما برای یه مدت محدود…که این برنامه یه بخشی از برنامه اش بطور رایگانه…و مبلغی که بابت این برنامه پرداخت میکنی در مقایسه با کلاسهای زبان هیچ محسوب میشه…

4 پسندیده

درود و خدا قوت. من به تازگی اپ را به روز کردم و متاسفانه نسخه قبلی را حذف کردم و امکان استفاده از زبانشناس را در مکانهایی که اینترنت ندارم را از دست دادم.این برای من که فقط در خانه نت دارم خیلی محدودکننده است لطفا حتما راهکاری برای رفع این مشکل ارائه نمایید.سپاس

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
نیازی به نت نداره،منم اغلب جایی هستم که نتم ضعیفه،یا کلا ندارم،اگه منظورتون دیکشنریه،میتونی نسخه آف لاینشو دانلود کنی …وقتی نت نداری از این دیکشنری استفاده کن…کلا نیاز انچنانی به نت نیست…

3 پسندیده

خیلی سپاسگزارم اما وقتی برنامه میخواد باز شه پیغام خطا میده انگار که میخواد آپدیت شه و اینترنت میخوااد.
راه حلی داره؟؟

1 پسندیده

لطفا هروقت خطا داد از داخل خود برنامه بخش ارتباط با ما (صفحه اول دكمه پايين سمت راست) يه پيغام به همين مضمون بدين كه بررسي كنيم

1 پسندیده

شما احتمالا پیام انتشار نسخه جدید را دریافت نکردید. البته مقصر شما نیستید مشکل از ما بوده.
لطفا دستی به روز رسانی فرمایید احتمالا مشکل برطرف میشه.

2 پسندیده