معرفی سریال: Breaking Bad؛ داستان یک معلم ساده شیمی که به یک هیولا بدل گشت

سلام. دوستمون اقا سجاد زحمت کشیدن و اسامی فیلم ها را گفتن. ولی می خوام اینجا نکته ای خدمتتون بگم برای یافتن فیلم مورد نظرتون وقتی کمی از داستان یا موضوعش یادتون اگر نام بازیگر خاطرتون باشه که کار بسیار اسان میشه ولی در دشوارترین حالت، فقط موضوع یادتون، بهتر به زبان انگلیسی کلمات کلیدی موضوع را در گوگل سرچ کنید و دقت کنین گفتم کلمات کلیدی تا نتایج سرچ ما را محدود کنه یعنی باید خاص تر باشه و خیلی کلی انتخاب نکنین به طور مثال برای همین مورد بنویسید:

movies memory loss

خیلی مهم نیست درست بنویسین چون گوگل در متن سایت هایی مثل imdb سرچ می کنه و موضوعات مرتبط را پیدا می کنه حتی عکس موارد انتخابی میاره که کار شما را راحت کنه . و به راحتی شما را به پاسخ مورد نظرتون هدایت می کنه

ممنون که این پیشنهاد دادین، در پست های اینده بررسی می کنم

5 پسندیده

دقیقا.
البته جدیدا 2017 - 2018 سریال CounterPart هم داره پخش میشه و خیلی توی جذب مخاطب خوب عمل کرده.
من خودم دارم میبینم در حال حاضر.
محتوای علمی-تخیلی داره با تم پلیسی-جاسوسی :sunglasses:
سریال جذاب و قشنگی هست.
پیشنهاد می کنم حتما ببینید.
دو فصل هست.
فصل اول و دوم هرکدوم 10 قسمته.

4 پسندیده

عاقااااااگر کسی this is us رو هم دیده یه معرفی ازش بذارههههه
من تازه شروع کردم به دیدن ^____^

4 پسندیده

سلام.دیدم.چشم سعی می کنم معرفی کنم

5 پسندیده

بله سریال قشنگیه، سعی می کنم در اینده معرفی کنم. کمی پیچیده است ولی ایده جهان موازی جذاب در کل

5 پسندیده

این سریال که گفتی یه جورایی واسطه شده بین برکینگ بد با سری جدید بریکینگ بد که در اینده نزدیک میاد همینطور هم سریال های 24 و فرار از زندان بزودی در اینده نزدیک فصل جدیدشون میاد
از سریال فرندز هم فیلمش اکران شده با همون کارکتر ها
و سریال دیگه که اسمش smallville که بعد از ده فصل جدیدا استارت خورده حالا نمیدونم فصل جدید یا به صورت فیلم میاد

5 پسندیده

سلام خیلی ممنون حتما سرچ میکنم نتیجه رو اعلام خواهم کرد مرسی دوستان عزیز از لطفتون :pray::rose:

4 پسندیده

خواهش میکنم دردانه خانم. :wink:

5 پسندیده

سلام :tulip::hibiscus::sunflower::blossom:وقتتون بخیر :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:بسیار زحمت کشیدیند و واقعا جالب بود مرسی :tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower:

5 پسندیده

با سلام
خیلی عالی بود
فقط من تازه میخام سریال دیدن رو به روش یادگیری زبان انگلیسی شروع کنم،و تازه اول راه یادگیری زبان هستم
آیا این سریال به درد من میخوره؟

2 پسندیده

سلام
ممنون بابت وقتی که برای معرفی این سریال گذاشتید. من این سریال رو دیدم. از لحاظ بررسی روح و روان یک انسان خیلی ظریف و دقیق همه جنبه ها رو نشون میده. داستان در زمان و دنیای کنونی خودمون میگذره. برای همین کاملا باورپذیره. اینکه یک انسان چطور میتونه تغییر کنه. دقت در نشون دادن ظرافت های روانشناختی شخصیت ها ی این داستان منو یاد شخصیت های رمانهای داستایوفسکی میندازه. داستایوفسکی خدای نشون دادن زوایای تاریک ذهن آدمهاست.
زبان سریال برام سخت بود. مخصوصا دیالوگ‌های اون وکیله. باید دوباره و دوباره میدیدم اما فرصت نمیکردم و تقریبا داشت به بایگانی میرفت اما با این یادآوری واجب شد دوباره برم سراغش.

1 پسندیده

خوشحالم که خوشتون اومده

1 پسندیده

شاید برای ابتدای راه گزینه های بهتری هم وجود داشته باشه که متن ساده تری داره

1 پسندیده