All ears english (the interesting lessons)

سلام مجدد خدمت دوستان زبانشناسی
من حدود دو یا سه ماه از دوره all ears english استفاده می کنم منتها پیدا کردن درس خوب یه ذره سخت
درسی که تعداد کلمات جدید به اندازه و مفیدی داشته باشه
خوب من دوره خودمو تغییر دادم از دو سه روز پیش منتها لیست دروسی که جالب و مفید بودن
واستون میذارم تا دوست دیگه ای خواست استفاده کنه راحت تر بتونه مطالب مفید تر جذاب تر پیدا کنه
اگر دوستان دیگه هم که از این کورس استفاده کردند و درسی براشون جالبی بوده خیلی خوب میشه
اگر که با ما به اشتراک بذارند با تشکر.

اما در کل پکیج ۳ و۴ از بقیه بهتره. به خصوص درسایی که با میشل ضبط شده
و دروسی که از مهمان استفاده کردن
مشکلی دیگه ای که واسه من داشت به جز کمبود کلمه خوب . صدای خانم لنزی گبی بود
چون تعداد دفعات گوش دادن بالاست .بعد یه مدت صداشون بد جور اذیت کننده بود
من با ای جی این مشکل نداشتم .
کلا این پکیج واسه تقویت مهارت شینداری عالیه .ولی خوب بیست دقیقه واسه ۱۰ کلمه گوش دادن
خیلی به صرفه نیست :grin::joy::grin:
در کل اگر هدفتون تقویت مهارت شینداری من توصیه میکنم از این کورس استفاده کنید
اما لیست دروس :
بخش چهارم
چگونه انگلیسی زندگی کنیم
اطلاعاتی در باره یایجاد عادت
چه کسی غذا را حساب می کند
سطح انگلیسی من چیست
درس یا مکالمه رایگان
چرا آمریکایی ها نمی خواهند در خانه بمانند
بخش سوم
وقتی به خارج سفر میکنید (اینو اکیدا توصیه می کنم )
وسواس گرامری خود را کنار گذاشته
آیا می توان انگلیسی را در خواب بیاموزید
بخش اول
قوانین صحبت نشده در مورد قرار عاشقانه
چرا آمریکایی ها اشتباه شما را
چگونه واژگان انگلیسی
معلمان انگلیسی خود را
زمانبندی در آمریکا

لیست دروس vip

6 پسندیده

سلام ممنون که تجربه تون رو به اشتراک گذاشتید

اولین ایرادی که این دوره داره عدم نظمی که در ارائه اپیزودها هست که فعلا در موردش نظری ندارم.
من ابتدا این دوره رو بر اساس اسم و عنوان دروس انتخاب میکردم حالت سلیقه ای؛ اما بعد از مدتی جهت نظم دهی از بخش اول شروع کردم. ضمن تایید انتخاب درسهای این دوره من درس چگونه روز خود را شادتر می سازی اگر اشتباه در عنوان نکرده باشم رو خیلی دوست داشتم و اگر همه ی دروس این سبک آموزش و انتقال مطالب مفید رو داشته باشند میشه گفت all ears English بی دلیل مجبوب در بین زبان آموزان نشده است.
من هم اگر دروس مفید تری برای دوستان پیدا کردم حتما اعلام میکنم.

2 پسندیده

سلام خدمت شما خانم نیکنام گرامی
قطعا دوره بهتری برای تقویت شنیداری بهتر از این دوره نیست به خصوص برای متوسط به بالاتر
مورد دیگه که توصیه می کنم تجربه اش کنید استفاده از سرعت ۱.۳ ۱.۴ ۱.۵ خیلی خوب جواب میده
بر عکس vip busyness
.اگه از زوم استفاده می کنید سرعت روی تد تاک عالی جواب می داد

2 پسندیده

دوستان گرامی زبانشناس اینو هم مد نظر داشته باشن که خیلی درگیر دسته بندی کورسها نباشید
اولا که بعضی هاش اصلا درست نیست مثلا پادکست های aj قطعا خیلی خیلی آسون تر از دوره قدرت
یا همین دوره بیزینس قطعا ساده تر از a.e.e
بعد انگلیسی واقعی در الویتتون باشه یعنی موارد که به aj مرتبط یا یشتر مواردی که در اپ زووم
پیشرفت اصلی شما با اون موارد شکل میگیره
اینا نظر من بود .امیدوارم مفید واقع بشه .بازم مخلصیم شب روز خوبی داشنه باشید :grin::grin::grin:

3 پسندیده

اگر یکی از مخاطبین این جمله بنده باشم . من با صحبت شما موافق هستم ولی چون این دوره را به همراه یکی از دوستان سعی میکنیم روزانه یا چند روز پادکستها رو گوش کنیم و بعد با هم در موردش صحبت میکنیم لذا جهت داشتن نظم همین روال نظم بخشها رو پیش گرفتیم. در یکی از درسها هم صحبت شده درگیر نظم خاص نباشید میشه به صورت رندوم یا موضوعی با لهجه خاص این دوره رو پیش برد

2 پسندیده