تجربه‌ی محمد رضا شعبانعلی در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

عالي بود دستتون طلا …

6 پسندیده

Hi

درک کردن بسیار لذت بخش است .
تلاش خواهم کرد تا فایل PDF هزار کلمه پرکاربرد را در مرض دید خواهم گذاشت ، پادکست گوش بدهم
البته در فرا گرفتن گرامر یا دستور زبان هستم .

من با اینکه به تازگی مراحل اولیه زبان را گذراندم یا حتی هنوز به اتمام نرسیده است ، به ندرت در اینستاگرام تلاش میکنم ، با خارج از ایران یا حتی داخل با افراد به انگلیسی ارتباط برقرار کنم . با اینکه مدت زیادی گذشته و هیچ ارتباط بزرگی برقرار نشده است باز هم ادامه خواهم داد .

اگر فردی قصد ارتباط با من را خواهد داشت ، می‌تواند به بخش پیام رجوع کند . خوش‌حال می‌شوم با هم بیشتر ارتباط برقرار کنیم .

پادکست‌ها قابل دریافت هستند ؟
پادکست‌ها قابل دانلود هستن ؟
پادکست‌ها را از کجا دانلود کنم ؟
پادکست‌ها در چه موضوعی وجود دارند ؟

5 پسندیده

مقاله مفیدی بود ممنونم
به تازگی شروع کردم به صورت جدی زبان یادبگیرم دوستان پکیج قدرت بهم معرفی کردن که از متد پکیج قدرت راضی هستم در کنار پکیج تصمیم گرفتم کم کم تمام مقاله ها و تجربیات تالار زبانشاس رو بخونم، بعد از خوندن مقاله شما ی کانال تلگرامی درست کردم که روزمرگی زندگیم یاداشت کنم ایده خیلی خوبی بود :ok_hand::ok_hand:

8 پسندیده

ممنون
خیلی خوبن منابع پیشنهادی

6 پسندیده

خیلی مفید بود ممنونم…

5 پسندیده

من کسایی رو میشناسم که برای تحصیل به امریکا رفتن و تافل رو 95از120شدند!
شما 110 گرفتین توی تافل بعد میگین “ظاهراً میگویند خیلی بد نیست”!

7 پسندیده

بسیار عالی.

نکته ای که هست اینه که لهجه خیلی مساله بی اهمیتی هست. در آزمون های استاندارد تافل و آیلتس هم لهجه نمره نداره. اگه تحقیق کرده باشید خیلی از کشورهای دنیا لهجه خاص خودشون رو دارن و اون رو ناقص و ناصحیح قلمداد نمی کنن. حتی دیدم هندی ها با اون لهجه‌ی بوقشون (!) انگلیسیِ خودشون رو انگلیسیِ اصل میدونن و میگن ما بهتر از بریتیش و امریکن هستیم‌. دنیا هم قبولشون میکنه. اصطلاح world Englishes برای تئوری انگلیسیِ جهانی به کار میره.

بنابراین به نظر من ضرورتی نداره که حتما لهجه ما امریکن یا بریتیش باشه، همون طور که لازم نیست همه تهرونی صحبت کنن. خیلیامون یه جور حالت خودباختگی داریم یا تعصبات نهادینه شده…

9 پسندیده

سلام روزتون بخیر
خیلی وقته از زمان این مقاله گذشته ولی خوشحالم که الان دیدم .
خیلی نکات خوبی بودند ممنونم .

کاملا موافقم .

من برای همین موضوع یه تاپیک زدم و هدف اصلی مون با هم خوندن پادکست ها هست :point_down:t2:

6 پسندیده

منم این مقاله رو خیلی قبلا خونده بودم خیلی خوب بود

1 پسندیده