زمان نرمال برای تمام کردن این دوره ؟

دوستان عزیزم سلام ، چقدر زمان لازم هست تا پکیج این دروس به پایان برسه ؟

==================
این تاپیک مربوط به درس« دخترک زیرک - درسنامه اصلی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « دخترک زیرک - درسنامه اصلی »

3 پسندیده

سلام برای هر درس حداقل یک هفته باید وقت بگذارید

3 پسندیده

سلام جسارتا منظورتون هر داستان هست یا هر پکیج یک هفته؟

1 پسندیده

سلام
هر داستان یک هفته
روزی دوبار گوش دادن به هر درس هم توصیه میشه

(یعنی هر درس یک داستان رو دوبار گوش بدید، اگه 3 تا درس داره جمعا 6 بار)

3 پسندیده

تعداد دفعات معیار خوبی نیس.

دروس پایه_ درس اصلی نهایتش بشه 1 دقیقه.

پیشنهاد میشه در وهله اول سطح خودتون در درک اون درس ارزیابی کنید. هر چه سخت تره پس نیازه بیشتر گوش بدید.

هر درس 1 هفته ( اگه درکتون خوبه) اگه سخته دو هفته گوش کنید.

درس مینی استوری مهم ترین درسه پس دفعات بالا گوش بدید. چقدر زمان دارید؟ دو ساعت سه ساعت چقدر؟

به نسبت اولویت زیر دروس رو مطالعه کنید

1. درس مینی استوری
  2. درس دیدگاه
  3. درس اصلی
  4. واژگان

ضمناً بیشتر بهتره. محدود به اعداد نشید و حتما به نسبت سطحتون درس ها رو بخونید.

یکی ممکنه بگه آقا این خیلی آسونه. پس برید یه سطح بالا تر اینو نخونید.

17 پسندیده

نمیشه تعداد دفعات رو بالا برد و زودتر از یک هفته تمام کرد؟
ملاک اصلی ارزیابی فهم خوب، چیه؟

ملاک درک خوب اینه که شما به سوالات دروس سریعاً پاسخ بدید، درصد خطاتون خیلی بیاد پایین که تقریبا صفر شه.

لغات رو کاملا فول شده باشید. یعنی فقط در حد اینکه بلدم نباشه، بلکه یکم از بلدم بیشتر گوش بدید. مثلا وقتی حس بلدم براتون اومد یه چند باری بیشتر تکرار کنید.

خود من به شخصه هنوز که هنوزه دروسم رو یک هفته ای گوش میدم. اینکه سریعاً بریم درس بعد برای من نبوده. ولی از نظر من اگه روزانه بتونید زمان بیشتری بزارید میشه 4 تا 5 روزه هم یک درس رو تموم کنید و برید بعدی.

من در حال حاضر پارتنری دارم که ایشون هر هفته دو درسی میخوندن چرا که روزی 6 ساعت میتونست زمان بزاره. و صد البته اینم باید بگیم که سطحشون خوب بود.

اینا همه بر میگرده به یه سری فاکتور ها. 1. اینکه شما چقدر از دروس متوجه میشید. اگه سخته دروس براتون باید حتما 7 روز یا بیشتر وقت بزارید. اگه مناسبه 5 تا 7 خوبه. اگه آسونه میتونید دو درسی بخونید.

یه چیزی هم باید حتما در نظر بگیرید. هدف شما سریع تموم کردن نیست بلکه عمیق یاد گرفتنه. هر چه زودتر کورس رو تموم کنید هیچ اتفاق خاصی رخ نخواهد داد. پس بهتره صبر داشته باشید.وقتی عمیق و درست میخونید میتونید درس هارو بهتر یاد بگیرید و زبان رو جزئی از وجودتون کنید.

اگه بحث تنوع و خستگیه میتونید در کنار دروس کتاب بخونید و منابع دیگه ای بزارید.

19 پسندیده

بسیار ممنون
عالی و. کافی

2 پسندیده