مقایسه تعرفه های اینترنت شرکت ها حتما ببینید

با سلام
در حال حاضر شرکت اینترنت خودم دیده بان نت هست که جشنواره های خوبی داره
در حال حاضر هم طرح من 6 ماهه 2000 گیگ 175 هزار تومان میباشد که جدیدا این شرکت سه طرح خوبتر گذاشته است که کفتم واسه شما هم بزارم شاید بکارتون بیاد

اگه به جدول مقایسه نگاهی بکنید متوجه میشوید که بهترین و به صرفه ترین شرکت کدام است البته طرح 40 درصد تخفیف شب یلدا این شرکت تمام شد وگرنه اونم واقعا به صرفه بود و چند نمونه از تعرفه و جشنواره این شرکت

با تشکر

5 پسندیده

من الان 175 گیگ شاتل رو دارم
اینجایی که ما زندگی میکنیم فقط شاتل ساپورت میکنه

ولی 2 ترابایت 80 تومن خیلی خفنه :scream:

2 پسندیده

اره من که راضی هستم تا الان از دو ترا ترافیکم نهصد گیگ مونده بلاتکلیف قیمت ها هم بالا رفت نشد یک هارد اکسترنال دو ترا بگیرم همچنان هارد کامپیوترم پر است یک ترا و 250 گیگ

البته پهنای باند بیشتر از اون سرعت هست که شرکت میده مثلا خودم 4 مگ دارم ولی پهنای باندم تا ده مگ هست

1 پسندیده

خوراک یوتوبه این حجم

1 پسندیده

من آسیاتک دارم. مشکل حجم ندارم، قطعی هم خیلی کم پیش میاد. فعلا که راضیم.

یه 8 مگ یک ساله زدم. تا سال دیگه دی ماه.

دو ترابایت. ببینیم چطور در میاد

3 پسندیده

با سلام
این دیده بان نت هم زیر مجموعه اسیاتک هست یک پورت اسیاتک رو اجاره کردند

1 پسندیده

من خونه بودم فک کنم اسم شرکتی ک نت میگرفتیم پارس انلاین بود ۱۰۰ و خردی گیگ یک ماهه ۵۰ هزار تومن :confused:

2 پسندیده

با سلام
متاسفم اینو میگم ولی خودم تنها اینترنتی که داشتم و خیلی بد بود همین پارس انلاین بود اصلا سرعت رو کم میکردن (دزد بودن)
ولی الان همه بر اساس سرعت اینترنت میدن ببینید کدوم ترافیک بهتر و جشنواره بهتری ارائه میده

2 پسندیده

سلام
بسته های اینترنتی که این شرکت ها ارائه میدن برای وای فای هست یا همراه هم میشه استفاده کرد!؟
یه چیز دیگه اونم اینکه برای صبانت رو نگاه کردم یه مدل بسته داشت که شرایطش استفاده داخلی بود
منظورشون از استفاده داخلی چیه دقیقا!؟

1 پسندیده

الان مد شده میگن ترافیک داخلی و خارجی (بین الملل)
کلا با این کارشون قشنگ دارن مشتری رو بازی میدن من بهتون بگم 90 درصد سایت هایی که ما باهاشون کار داریم ترافیک بین الملل استفاده میشن(سایت هایی دانلود فیلم موزیک سریال و…) یک عده کمی سروراشون در ایران هست و ترافیک داخلی حساب میشن(شاتل لند و اپارات و …) که همون عکس مقایسه قیمت بین شرکت ها در پست اول ترافیکشون بر اساس ترافیک بین الملل که اگه بخوایم با ترافیک داخلی حسابشون کنیم میشه دو برار همون ترافیک ها

البته شرکتی که من اینترنت دارم سه نوع اینترنت ارائه میده

1.ADSL
که عموما همه میتونن استفاده کنن

2.VDSL
واسه کسانی که خونه هاشون نزدیک مخابرات هست(سرعت بالاتری دارن 20 مگ به بالا)

3.WIRELESS
واسه شهر خود شرکت ارائه دهنده اینترنت هست(کرمان) فعلا که واسه من که مشهد هستم ارائه نمیشه

ولی یک سالی که از شرکت اینترنت دارم همه چیزشون عالیه حتی جشنواره های زود زود دارن و پشتیبانی فعال و 24 ساعته ولی اگه این شرکت بتونه اسم مقرون به صرفه ترین تعرفه رو به نام خودش ثبت کنه عالی میشه گرچه جشنواره هاش عالی هستن ولی مثلا کسی اینترنت واسه خانه میخواد ولی سرعت بالا اساسا 16 مگ ولی ترافیک 20 گیگ ماهانه باشه با هزینه کم
امسال هم جشنواره اینترنت رو این شرکت دریافت کرد تو سایتشون همه چیز رو مشخص کرده اند

با تشکر

1 پسندیده

خیلی میشه که 540 هزار تومان
که میتونستی دو تا شش ماه این شرکت رو بگیری با سرعت 16 مگ و ترافیک دو تا 6140 گیگ و هزینه کمتر از 500 هزار تومان

2 پسندیده

نه خب من سه ماه پیش خریدم.

یعنی پیش خرید کردم. از سمت دیگه یکم قطع و وصل کردن منو چند روز بی اینترنت می کرد که برای کارم دردسر میشد.

2 پسندیده