چطور می‌توان بحث ها و مکالمه هام رو تصحیح کنم و بهبود بدم

با سلام و درود.
همکنون هنگام مطالعه پادکست ها و درس ها به خصوص هنگام بازگویی مجدد مطالب و پادکست ها، سخنرانی در مورد موضوعات و مکالمه ها و مباحث، احساس نیاز به معلمی رو می کنم که در هنگام صحبت، صحبت هام تصحیح بشه یا گزینه ها متفاوت تر برای راهنمایی و کمک بهم بگه .
چطور و کجا می توانم اینکار رو انجام دهم. دوستان راهنمایی کنند.

2 پسندیده

سلام آقا مجتبی. وقت خوش. شما صداتون رو ضبط کنید و توی تالار بذارید اونجا همه دوستان بی منت و با کمال میل شما رو راهنمایی میکنند، ایرادتون رو می گیرند و تشویقتون هم می کنند😊 من دارم انگلیسی قدرت رو کار میکنم و خلاصه داستانها رو با وویس خودم میذارم توی قسمت let’s talk و خدا روشکر تلفظ و … داره بهتر میشه😊 موفق باشید

2 پسندیده

سلام زهره خانم. ممنون از راهنماییتون:slightly_smiling_face:. بله این راه حل خوبیه و دوستان که در تالار نگاه می کردم خیلی کمک می کنن. اما خیلی دوست داشتم همون موقع که در حال صحبت کردن هستم یا به صورت گروهی صحبت می کنیم کسی باشه که نقش معلم رو داشته باشه هم بحث رو هدایت کنه و هم در همون لحظه هم جمله های بهتر پیشنهاد بده یا جمله رو اصلاح کنه. مثل بچه ای که تازه داره صحبت می کنه اول اجازه می دن بهش که فقط حرف برنه تا راه بیفته بعدش بعضی موقع ها در جمله بندی کردن و یا تکمیل جمله بهش کمک می کنن. شاید اگه قابلیت ویژه ای جهت فری دیسکاشن انلاین اضافه بشه که یه معلم هم پنل رو با تعداد مشخص هدایت کنه بتونه جالب باشه البته شدنش رو نمی دونم…

1 پسندیده

سلام. خواهش میکنم کاری نکردم! شما اینو توی قسمت نظرات پیشنهاد بدید اگه قابلیت اجرا داشته باشه بهتون جواب میدن! یه کار دیگه میتونید بکنید برای دوستان پیشکسوت که زیر اسمشون مربی نوشته شده یا به آقا کامبیز میتونید پیام بزنید و باهاشون کلاس بردارید، البته نمیدونم چجوریه! کلاس میذارن یا نه!

1 پسندیده