Ministory6

سلام دوستای خوبم. اگه به وویس من گوش بدید و اشکالاتم رو بهم بگید منت بر سر من میذارید و لطف میکنید:blush:قدردان محبت شما هستم:blush::rose::rose::rose:

4 پسندیده

وویستون آپلود نشده دوست گرامی.

بله نت خیلی ضعیفه!!! آپلود میشه و ذخیره هم میشه ولی نمیاد اینجا:sweat::sweat::sweat:چند بار ویرایش کردم ولی نشد…

9 پسندیده

سلام زهره خانم. امیدوارم سفر خوش بگذره بهتون. مرسی بابت وویستون، خدا قوت :clap:
صداتون کمی فرق کرده بود فک کنم واسه اینه راحت‌تر حرف می‌زنید.
ایراد خاصی نداشت بغیر از تلفظ برخی کلمات. فک میکنم این تلفظ‌ها به لطف معلمین زحمتکش از دوران دبیرستان مونده. لطفا این تلفظ‌ها رو کاملا از حافظه‌تون پاک کنید. شیفت دیلیت. قشنگ به صدای ای جی گوش بدین که حروف مصوت رو چطور ادا می‌کنه. آیا بلندن، کوتاهن، کشیده‌ن، متوسطن. خلاصه هرچی از دوران ماقبل زبانشناس یاد گرفتین کامل پاک کنید. چون بعد از دوره‌ی قدرت باید تلفظ به نسبت زیادی پیشرفت کرده باشه.

2 پسندیده

سلام ‌زهره جان سفر بی خطر چقد روان و خوب میگید فقط مشکلتون توی تلفظ بعضی کلمات بود که اونم به ندرت بر طرف میشه در کل عالی:clap::clap:

سلام پری عزیز و دلسوز:blush:ممنونم از توجه شما:rose::rose::rose:لطفا میشه بهم بگید کدوم کلمات بودن?!!!:disappointed::disappointed::disappointed:

1 پسندیده

سلام فاطمه جون. ممنونم که گوش دادید:blush::tulip::tulip::tulip::rose::rose: عزیزم میشه بهم بگید کدوم کلمات بود?!!:disappointed::disappointed:

سلام زهره جان
صداتون رو من خیلی دوست دارم. برای داستان گفتن خوبین شما :grin::clap::clap:
داخل این ویس جملات رو با قدرت بیشتر ادا میکردین و این نشانه خوبیه چون معرف اعتماد به نفسه :muscle:
خوشحالم از پیشرفتتون دوست سخت کوش :clap::clap::rose::rose:

1 پسندیده

الان دقیق یادم نیست. دوباره گوش میدم یادداشت میکنم. البته لزومی به اشاره هم نیستا. فقط شما باید تفاوت بین اصوات کوتاه و بلند و… ‌ رو بدونید.
وقتی قاعده رو یاد بگیرین کلمات ندیده و نشنیده رو هم با تلفظ درستش ادا می‌کنید

سلام عزیزم:blush:ممنونم از لطفتون که صدامو دوست دارید:rose::blush::gift_heart: مربی عزیزی مثه شما به من دلگرمی میده و روحیه می گیرم:rose: خیلی غصه میخورم که تلفظ کلمات رو ایراد دارم!!! اونم به دلیل بی دقتی منه!! گاهی یه کار برام سنگین میشه!!! اعتماد به نفسم زیادی بالاست و جسورم و هیچ وقت از اشتباه خجالت نمیکشم:wink:میگم خب بلد نیستم دیگه!! باید سعی کنم و وقتی اراده کنم خیلی تلاش میکنم:blush:

1 پسندیده

ممنونم پری جون ولی خیلی غصه میخورم تلفظ ایراد دارم چون از من بعیده:disappointed::disappointed::disappointed:

1 پسندیده

خواهش میکنم بانو

این که مشکلی نداره همین ک میدونید روی چی باید تمرکز کنید ی نقطه مثبته
یادتون باشه شما دارین زبان دوم رو یاد میگیرین و همین کلی ارزش داره
این اشکالات هم بخشی از پروسه یادگیری همه مایی که انگلیسی زبان دوممونه هست و با تلاش حل شدنیه :grin:

1 پسندیده

ممنونم عزیزم:rose::rose: همه تلاشم رو میکنم که موفق بشم چون یادگیری زبان رو خیلی دوست دارم

1 پسندیده

تمام جواب‌ها رو خانم دوستی دادن دیگه من چیزی نمی‌گم.

فقط اینو بدونید که ارورها بهترین منبع یادگیری هستند. البته با فیدبک صحیح و تلاش برای برطرف کردنشون

1 پسندیده

یه دنیا ممنووونم پری خانوم عزیز:rose::rose:از اینکه وقت طلاییتون رو برام صرف میکنید سپاسگزارم و به وجود شما افتخار میکنم:gift_heart::rose:

1 پسندیده

سلام زهره خانم عزیز. روزتون بخیر

ببخشید که به تاخیر افتاد الان وقت کردم دوباره ویستونو با دقت گوش بدم و یه سری نکات رو یادداشت کردم. درضمن من این اشکالات رو توی سطح پایین هیچوقت بهش اشاره نمیکنم. ولی چون شما توی پکیج قدرت هستین لازم دونستم بگم. صدالبته چون خودتون خواسته بودین. همونطور که گفتم توی مصوت‌ها یه کم ایراد دارین گاهی اونایی که کوتاهن، کشیده تلفظ می‌کنید مثل trip, six, gym, terrible.
و گاهی اونایی که باید کشیده باشن، کوتاه تلفظ می‌کنید. مثلا کلمه‌ی eat من تا بقیه‌ی جمله‌رو نگفتین فک میکردم منظورتون it هست. E در eat باید کشیده تلفظ بشه. یه نکتیه‌ی دیگه درمورد استرس کلمات یه مورد داشتین: در began استرس روی سیلاب دوم یعنی gan هست که شما روی سیلاب اول استرس گرفتین. کلمه‌ی succeed رو səkˈsēd (سِکسید) تلفظ کنید، ساکسید اشتباهه. و نکته‌ی آخر درمورد تلفظ v و w هست. v یک صوت لب و دندانیه یعنی دندون بالا با لب پایین توی تولید این صدا درگیرند پس باید توی تلفظ very این مورد رعایت بشه. W یک صوت دو لبیه یعنی هنگام تلفظ دو لب گرد میشه. باید دقت کنیم که اینارو با هم اشتباه نگیریم. شما very رو wery تلفظ می‌کنید. البته این مشکل رو خیلی‌ها دارند. شایدم بخاطر اینه فارسی برا دو تاشون یه نویسه داره شایدم بخاطر اینه که ما زبان‌آموزای ایرانی اکثرا دو زبانه هستیم و از این مشکلات زیاد هست.

البته اینو باید همون اول می‌گفتم صداتون، تلفظتون، تسلطتون و نحوه‌ی بیانتون نسبت به وویس اولتون خیلی خیلی خوب شده.
مشتاق وویس بعدیتون هستم :smiling_face_with_three_hearts:

سلام پری خانم نازنین:blush: بسیار خرسندم که دوستی مثه شما دارم:gift_heart::rose: ممنونم که با دقت گوش کردید و وقت گرانبهاتون رو بهم دادید:rose::rose:عزیزم همه نکاتی که اشاره کردید رو تئوری بلدم مخصوصا حرف w و v را !!!
چون آواشناسی رو پاس کردم در دانشگاه و خیلی وقتا دقت میکنم که درست بگم ولی انگار توی عمل پیاده سازی نمیکنم و دلیلش هم بی دقتی و تمرین کم سایه زدن هستش! من روش سایه زدن رو کار میکنم ولی تمام مراحلش رو نه! فقط پشت سرش یه بار تکرار میکنم! به نظرم باید بیشتر stop کنم و تکرار کنم! پری جون گاهی اوقات اعتماد به نفس زیادی هم کار دست آدم میده:blush:فکر میکنم بلدم و با صدای ای جی تطبیق نمیدم:sweat::sweat::sweat::sweat: ولی سعی میکنم بیشتر دقت و تمرین کنم:disappointed:
بازهم سپاسگزارم. آرزو میکنم به آرزوهای قشنگتون برسید:rose::gift_heart::kiss:

1 پسندیده

آفرین زهره عزیزم خیلی هم عالی کاملا مشخصه چقدر تمرکز داشتید. ممنون از فعالیتتون عزیزم.
موفق باشی :bouquet::bouquet::bouquet:

سلام دوست عزیز. ممنونم که به صدام گوش کردید و از انرژی دادنتون ممنونم. :rose::tulip::blush:بزودی وویس درس هفت رو میذارم انشاالله که بدون اشکال باشه:blush: