تفاوت grocery با convenience store چیست؟

دوستان تفاوتgrocery store با convenience store چیست؟
مگه دوتا شون خواربار فروشی نمیشه؟

==================
این تاپیک مربوط به درس« داستان کوتاه قسمت الف » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.
دوره: « دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « غذای بوبا - درسنامه اصلی »

4 پسندیده

هر دو در اصل اشاره دارن به فروشگاه های محلی کوچکی که محصولات روزمره مردم رو میفروشن
مهمترین تفاوتشون میتونه در این باشه در grocery store فقط محصولات غذایی از نوع خشک و یا کنسرو شده و سایر محصولات روزمره غذایی فروخته میشه ، مثل خواربار فروشی های خومون، درواقع ورژن کوچیکی از یک سوپرمارکت هستن
اما convenience store به فروشگاه هایی گفته میشه که تنوع محصولات بالاتری دارن، و شما میتونین سایر محصولات مورد نیاز روزمره تون رو هم علاوه بر محصولات غذایی ازشون تهیه کنین، ضمن اینکه اونا غذاهای آماده هم میفروشن، و درواقع راه چاره ای هستن که شما حتی الامکان برای خرید مایحتاج و محصولات روزمره تون مجبور نباشین محله تون رو ترک کنین.

البته فک کنم convenience store های بزرگتری هم هستن که ورژنی شبیه فروشگاه های رفاهی ما میشن که شما میتونین علاوه بر محصولات غذایی محصولات متفرقه دیگه ی مورد نیازتون رو هم ازشون تهیه کنین

11 پسندیده

convenience store یعنی خوار بار فروشی کوچک noun
grocery store به معنای سوپرمارکت یا بقالی noun هست

7 پسندیده

اگه توی عکستون دقت کنین میبینین که علاوه بر محصولات غذایی مثلا لباس هم توی قفسه ها دیده میشه، این یعنی دقیقا همون تفاوتهایی که بالا گفتم، یعنی نمونه یک convenience store کوچیک، چیزی که توی grocery نمی بینین

5 پسندیده

thats right :+1::+1::+1: :+1::+1::+1::+1::+1::+1:

2 پسندیده

ممنونم از راهنمایی بسیار خوبتون😊

2 پسندیده

ممنونم عزیزم :hugs::blush:
لطف کردین❤

2 پسندیده

خواهش میکنم قابلی نداشت:+1::wink:

2 پسندیده