خلاصه‌ی قانون ششم از کتاب ۴۸ قانون قدرت: جلب توجه

همه چیز براساس ظاهر قضاوت می‌شود. آنچه که قابل دیدن نیست پشیزی نمی‌ارزد. هرگز خود را در ازدحام و شلوغی گم نکنید یا خود را در فراموشی دفن نکنید. برجسته باشید. به هر قیمتی توی چشم باشید. با بزرگ‌تر ظاهر شدن، رنگارنگ‌تر و رازآمیزتر بودن، خود را به آهنربای توجه، تبدیل کنید.

با ایجاد تصویری فراموش نشدنی و حتی بحث‌برانگیز، جلب توجه کنید. برای اینکه خارق‌العاده به نظر برسید و بیشتر از افراد پیرامونتان بدرخشید، دست به هر کاری بزنید.
در معرض افترا و یورش بودن، بهتر از نادیده گرفته شدن است.
بدترین چیز در جهان، برای شخصی که در اشتیاق شهرت، شکوه و قدرت می‌سوزد، نادیده گرفته شدن است.

درخششِ بیشتر از پیرامون، مهارتی است که هیچکس با آن به دنیا نمی‌آید. یاد بگیرید آنگونه که آهنربا، آهن را جذب می‌کند، جلب توجه کنید.

این بازی نیاز به هوشیاری و خلاقیت مداوم دارد.

قانون هفتم

==================
این تاپیک مربوط به فصل« قانون ۶ - به هر قیمتی جلب توجه کنید » در نرم‌افزار «زیبوک» است.
کتاب: « 48 قانون قدرت »

7 پسندیده

احسنت به شما پروین خانوم توانا. واقعاً یکی از همگروهی های فوق العاده زبانشناس هستید. به داشتن بانویی همچون شما در جمعمون واقعا افتخار میکنم.

نکات رو با دقت استخراج میکنید و اینجا قرار میدید که بسیار عالیه.

یه پیشنهاد هم جسارتا میدم. فک کنم این نکات با عکس همراه شن دیگه واویلا :grin:

کمک خواستید میتونید رو من حساب کنید. :+1::+1::+1:

2 پسندیده

خواهش میکنم آقا کامبیز شما لطف دارید. منم از بودن تو این جمع واقعا خوشحال و بسی خشنودم :grimacing:

شما اختیار تام دارید برا هر نوع پیشنهادی فقط جسارتا چه نوع عکسی؟

2 پسندیده

مثلا الان عنوان این تاپیک جلب توجه هستش. پس میشه عکسی به عنوان سر در این تاپیک زد. یا عکسی مربوط به متن پیدا کرد

مثلا این:

4 پسندیده

اها که اینطور.
چشم حتما
از این به بعد از عکس استفاده می‌کنم. مرسی بابت پیشنهادتون :pray:
:tulip:

2 پسندیده

زنده باشید. دلیل این پیشنهاد این بود که مردم چشماشون رو باید جذب کرد. عکس یکی از راهاشه. شما متون زیبایی مینویسید یه عکس هم بزارید کنارش حسابی تاپیکاتون پویا میشه :rose::rose::rose:

3 پسندیده

عالیه
نکات جالبی مینویسید
این کتابو ندیدم تا حالا و فکر کردم کلا ترجمه نشده سرچ کردم دیدم که تو ایران ترجمه شده.

2 پسندیده