پشنهادهای توسعه امکانات جدید در نرم افزار و وبسایت

سلام ، قبل از هرچیز از شما بابت این روش آموزش بسیار مفید سپاسگزارم
پیشنهادی دارم اگرممکن هست سرعت فایلهای قابل کنترل بشه ، یعنی بشه سرعت گفتار و آهسته تر یا با سرعت بیشتری بیان بشه ، این برای کسانی که مبتدی هستن خیلی لازم هست چون واقعا کلمات قابل درک با سرعت بالا نیستن ، اگر این مورد مورد توجه شما عزیزان قرار بگیره واقعا ممنونم

5 پسندیده

این قابلیت در دوره کردن بخش هایی که خیلی آهسته هست هم خیلی خوبه. مثل “انگلیسی از طریق اخبار” با اینکه موضوعاتش خیلی جذابه ولی بعد از چند بار دوره کردن یکم اذیت میکنه. چون ریتم گوینده خیلی کنده

1 پسندیده

1- طراحی دوره هایی در بازه های زمانی طولانی برای لغات خارج شده از لایتنر، جهت مرور و تثبیت در ذهن و شناخته شدن از لغات متشابه، میتواند مفید باشد.
2- اعمال درصد برای لغات یاد گرفته شده در روز به جای تعداد لغات، تا تفاوت این تعداد تا حدود پوشش داده شوند!
3- تدارک داستانهای کوتاه معمولی و بلند با سطح بندی های متفاوت بدون امر شنیداری و عدم اجباری بودن، جهت آشنایی بیشتر چشم و ذهن و واژه های آموخته شده در سایر متون و تثبیت آنها در ذهن!
4- طراحی یک دسته پرسشهای مطرح و کاربردی به شکل آزمون یا حتی اعمال اختیاری به جهت افزایش توانایی کارآز در چینش لغات، بهره مندی از گرامر و سنجش توانایی و ایجاد روحیه و انگیزه در فرد به جهت ادامه ی راه!

2 پسندیده

چیزی که در برنامه تون به نظرم اومد که میتونه مفید باشه اضافه شدن بخشی با عنوان مهمترین نکات گرامری درس هست که از همون بسته های مقدماتی و ابتدایی شروع بشه و زمان فعل ها و نکات ساده اولیه رو به طور مختصر توضیح بده.من خودم با توجه به اینکه از اولین بسته(داستان های کودکانه)شروع کردم امشب که در حال مطالعه بودم متوجه شدم چقدر وجود چنین چیزی میتونه یادگیریم رو عمیق تر و بهتر کنه چون همچنین،فکر میکنم که همزمان هم متن مطالعه میشه و هم کاربرد اون نکته گرامری رو در متن میبینید و درعین حال هم متوجه میشید دلیل استفاده از اون چی بوده.

3 پسندیده

برای هر درس تمرین و آزمون بذارید خوبه.

2 پسندیده

سلام منم با موضوع تمرین یا تست برای هر درس موافقم تا متوجه بشیم چقدر اون درس رو یاد گرفتیم
از گروه زبان شناس تقاضا دارم حتما این مورد رو خیلی زود توی نرم افزار قرار بدن ممنون میشم

3 پسندیده

آقای گلمیرزایی میشه بفرمایین آپدیت بعدی کی بیرون میاد؟ فکر کنم دو ماه و نیم شد هنوز منتظر این آپدیتیم :thinking:

3 پسندیده

سلام واقعا درخواست شما یک نیاز ضروری هستش که خیلی احساس میشه کاش یه روز به این درخواست سازندگان برنامه بتونن جامعه عمل بپوشونن

1 پسندیده

احتمالا تا آخر هفته تموم میشه و فاز تست شروع میشه. اگه تست‌های اولیه موفق باشه بعد ۳ روز یه تست بتا شاید داشته باشیم. شاید هم مستقیم منتشر کنیم

2 پسندیده

آقا اپل گوشی جدیدش رو معرفی کرد آپدیت شما نیامد! :confused:

3 پسندیده

اپل که کاری نکرده. یه دکمه ی home رو برداشته میگه iphone x !! مثل آپشنای ماشینای خودمون میمونه :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

حالا از شوخی که بگذریم این آپدیت یخورده برای خودمون هم زیاد شد. نمیدونم ظاهرا خیلی ریزه کاری داشت. ولی داره تموم میشه.

5 پسندیده

توی این آپدیت که قراره بیاد ان شاءلله. علاوه بر تغییرات برای نسخه اندروید آیا برای گوشی های اپل هم برنامه زبانشناس ارائه میشه؟

1 پسندیده

فکر کنم با توجه به رفتارهای apple توی حذف نرم‌افزار‌های ایرانی و با توجه به انحصاری بودن market خیلی عاقلانه نیست که روش سرمایه‌گذاری کرد

2 پسندیده

من کاملا موافقم و نظر شما رو قبول دارم

1 پسندیده

با سلام
مورد نخست کاملا درست است و من هم بر همین عقیده ام.
با مورد دوم مخالفم چون با نوار سبز رنگ می توان به درصد تقریبی پی برد و در عین حال تعداد لغات هم کاملا واضح است.
مورد سوم: مگه اجباریه؟؟! خب شما داستان های صوتی را می توانید بدون صوت استفاده کنید که البته من نمی‌پسندم.
مورد چهارم: بسته آموزشی داستان های واقعی دقیقا از همین روش استفاده کرده است.
امیدوارم توضیحات بنده برای شما مفید واقع شده باشد.

1 پسندیده

سلام دوستان
این تاپیک قدیمیه انگار؟
فکر کنم قراره تا عید آپدیت جدید از نرم افزار زبانشناس ارائه بشه اشتباه نکنم
بنظرم تو آپدیت جدید بنا به فرموده دوستانی که نظر دادند دستی کردن لایتنتر خیلی میتونه مفید باشه ومحبوبیت نرم افزار زبانشناس رو میتونه دو چندان کنه.واژ هایی که که از خانه پنجم هم گذاشته اند یه امکانی فراهم بشه تو نرم افزار که واژه هایی که از لایتنر گذشته اند امکان مرورشون مجددشون باشه.
پلیر نرم افزار میتونه امکانات بهتری داشته باشه مثل درست کردن پلی لیست موقت یا دائمی در بعضی دوره ها یا پادکست هایی که شامل چندین دروس هستند,امکان تنظیم کردن اوتوماتیک وار که هر صوت یا درسی که تموم شد درس بعدی پخش بشه.بنظرم راحتی گوش دادن بیشتر میشه.
همان طور که دوستان هم بیشتر بهش اشاره کردن روی موارد افعال عبارتی و اصلاحات,داخل نرم افزار کار بشه میتونه مثل واژه ها یادگیریشون آسونتر وعمیق تر باشن که نکته مهمی است.
امکان اضافه کردن دیکشنری های بیشتری هم به نرم افزار فراهم بشه که اعلا نور میشه.فست دیکشنری آفلاین خوبه ولی بعضی واژه های درش نیست ویجورایی نقض داره.
یه خسته نباشید هم بگم خدمت آقای ناصری وگل میرزایی :heart:

5 پسندیده

آپدیت جدیدمون که البته قول نمیدیم تا عید آماده بشه برای استفاده حداکثری از منابع موجود یعنی اضافه کردن اپ های کتاب و فیلم هست. یعنی این دو تا اپ اضافه بشن میشه گفت مجموعه ی زبانشناس کامل میشه و هر نوع منبعی رو میشه داخلش قرار داد.

بعد از این آپدیت دوباره بر میگردیم به بحث بهتر کردن ویژگی های برنامه.

5 پسندیده

3 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: پشنهاد توسعه نرم‌افزار (نظر سنجی اضافه شد)

1 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: پشنهاد توسعه نرم‌افزار (نظر سنجی اضافه شد)