تغییراتی مربوط به زبانشناس

با سلام
من درحال حاضر از زبانشناس استفاده میکنم ولی خوشحال میشم چند مورد در ظاهر این مجموعه از اپ ها اگه امکانش هست اصلاح شود
1.منابع یا دوره در چهار سطح به ترتیب به صورت انگلیسی با معنی فارسی(ترجیحا بدون معنی فارسی)به صورت

Elementary
Pre-Intermediate
Upper-Intermediate
Advanced

باشد ناسلامتی داریم زبان انگلیسی یاد میگیریم نه فارسی
مثلا یکی از امتیازاتی که نرم افزار دهکده داره این هست که میشه کلا زبان فارسی رو در داستان غیر فعال کرد همه داستان به صورت انگلیسی نمایان شود و همینطور هم این کار رو واسه متن های زیر هر عکس میشه کرد مثلا به جای قدرت بنویسین همون power و…که کمکی هم میشه برای یادگیری لغات(که در حال حاضر برخی منابع در سطح ها جابجا هست مثلا در سطح متوسط هست ولی در سطح فوق متوسط قرار دارد)البته باید اساتید مجموعه این ترتیب بندی رو لحاظ کنن تا در مجموعه اعمال شود

2.مجموعه داستان ها در سطح طبقه بندی یا قرار بگیرد یا همون ته صفحه اول بعد سطح پیشرفته قرار بگیرد مثلا مثل قصه های گوسبامپس که تو سطح فوق متوسط هم هست ولی باز مجموعه هری پاتر بعد از سطح پیشرفته هست

3.دوره هایی مثل افرتلس ای جی و دیپ انگلیش به صورت سر شاخه مثل مجموعه داستان ها باشه(اگه هم نشد باز عیبی نداره) یعنی کسی که به مجموعه واسه یادگیری زبان ملحق میشه بدونه با چه دوره هایی سر و کار دارد و مثلا نپرسه بعد از این دوره انگلیسی بدون تلاش چی رو بخونم الان باید برم سمت قدرت یا پادکست های ای جی؟یعنی بتونه راحت مثل مجموعه داستان ها وارد یک دوره بشه و تا تهش بدون هیچ گیج شدنی دوره رو به اتمام برسونه.(اگر هم دوره شماره گذاری داشته باشد که چه بهتر)ویا میشه همون اول که تصویر بالای سطح ساده هست دوره ها رو قرار دهید مثلا یکی دوره افرتلس یکی دوره دیپ انگلیش یکی دوره پادکست و…مثل کاری که واسه مجموعه داستان در بعد از سطح پیشرفته انجام دادین

4.ترتیب دوره یا منبع در هر چهار سطح هم در ظاهر رعایت شود هم خوب است
مثلا داستان های بچه گانه در اول سطح قرار گرفته ولی باز در سطح دیگر قدرت که باید قبل از انگلیسی را واقعی یا بگیریم بخونیم در بعد این مجموعه قرار گرفته است
البته فعلا اینا به ذهنم رسید اگه مورد دیگه یادم اومد همین پست رو ویرایش میکنم اخه هر برنامه ای تا حدی باید ظاهر یا اینتر فیسش ساده قابل فهم و راحت باشه چه واسه زبان اموزی مبتدی چه واسه زبان اموزی ماهر که به نظر من همین ظاهر برنامه و پشتیبانی برنامه های موفق است که اونا رو از بقیه برنامه های مشابه خودشون متمایز میکنه لهجه هم در دوره یا کتاب و… ذکر شود هم عالی میشه
تا یادم نرفته اینم بگم که واقعا به اپدیت برنامه واسه افزودن اصطلاحات به دیکشنری نیاز هست

3 پسندیده