بازخورد در رابطه با وویس درس هفتم انگلیسی قدرت

سلام دوستای خوب و با معرفت زبانشناس:blush: درس هفتم انگلیسی قدرت رو وویس گرفتم و خیلی تلاش کردم بی نقص بگم و به ایرادات درس قبلی که دوستان عزیز مخصوصا پروین خانم (پری جون) ازم گرفته بودند خیلی توجه کردم و تمرکز و تکرار کردم که دیگه اون اشکالات رو نداشته باشم!!! امیدوارم که اینطور باشه ولی باز هم صد درصد ایراد و اشکال دارم:blush: خوشحال میشم صادقانه و مهربانانه بهم بگید:rose::rose::rose::blush:

6 پسندیده

سلام زهره خانم ایول عالی بدون نقص

1 پسندیده

واقعا!!!:wink: خدا کنه همینطور باشه! حالا صبر کن پری خانم بیاد ببین چند تا غلط پیدا میکنه:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:
ممنونم فاطمه جون:rose::rose::tulip::tulip::tulip::blush:

4 پسندیده

سلام زهره خانم عزیز. مثل همیشه پر انرژی و با قدرت تمام
خیلی عالی بود. واقعا تلاشتون تحسین‌برانگیزه.

اینکه می‌گید بدون اشکال من اصلا این حرفو قبول ندارم. خیلی انتظار زیادیه که از خودتون دارید. نه فقط برا شما برا هیچکدوممون این امر صادق نیست. هیچ کدوم از ما کامل نیستیم. هر کدوم مشکل خاص خودمونو داریم. از خودم مثال میزنم که با دونستن کلی قواعد هنوز بعد سال‌ها توی صحبت کردن مشکل دارم هنوز انقد اعتماد به نفس ندارم که بخوام بزنم بیرون با یه نفر حرف بزنم. هرکدوم از ما توی پروسه‌ی زبان‌آموزیمون یه مشکلاتی داشتیم و داریم. فقط نوع مشکلاتمون فرق می‌کنه.
من تنها مشکلی که در صدا و حرف زدن شما دیدم همین تلفظ vowel هاست. اینم بگم که گذشتن از این مرحله واقعا سخته. خود من تو حوزه‌ی فونتیک و فونولوجی کلی مطالعه داشتم تا ازش گذشتم. و کلی هم گوش دادم، فیلم دیدم، کتاب خوندم. البته اینم بگم واقعا اساتید خوبی داشتم.
و اینکه تنها شما نیستین که این مشکلو (vowels) دارین. حتی افراد با سطح بالای انگلیسی هستند book رو به جای اینکه با مصوت کوتاه تلفظ کنن با مصوت بلند تلفظ می‌کنند. یا کلمه‌های good, could, should, would که این‌ها مصوتشون کوتاهه و من خیلی‌ها رو دیدم با مصوت بلند تلفظ می‌کنند.
برگردیم به کلمات شما من صدامو ضبط می‌کنم که تفاوت تلفظ خودتون رو بتونید باهاش مقایسه کنید.

8 پسندیده

سلام پری جون:blush:خیلی خیلی سپاسگزارم:rose: صدای شما فعلا لود نشده متاسفانه! خیلی ممنون وویس فرستادی تا مطابقت بدم:tulip::rose:ممنونم عزیزم که وقت میذارید برام

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::tulip:

1 پسندیده

سلامی دوباره به پری نازنینم:blush: صداتون رو گوش کردم و دوباره صدای خودم رو گوش کردم و کاملا حق با شماست! اگه دقت کرده باشید look رو اول درست گفتم و در ادامه باز اشتباه گفتم:sweat::sweat::disappointed::disappointed: من اینا رو بلدم ولی اونقدر که سالهاست صحبت نکردم و اون موقع توی دانشگاه تئوریش رو یاد گرفتم ولی در عمل تکرارم کم بود و هست:sweat::sweat::sweat:
و در آخر بگم که من اینو باور دارم که:
I will become a great English speaker.:blush::clap::clap::clap:
:clap::clap::blush:I will win, not immediately. But certainly.

2 پسندیده

سلام زهره خانم. امیدوارم مفید بوده باشه

دقیقا همینطور بود.

هیچ شکی در این نیست. کسی که تلاش میکنه حتما نتیجه‌ی زحماتشو می‌بینه. ما همه شاهد تلاش شما هستیم و قطعا به زودی ثمره‌ی این تلاشو خواهیم دید

3 پسندیده

سلام عزیزم:blush: ممنونم:gift_heart::rose: آدینه خوبی داشته باشید:blush:

2 پسندیده

سلام خانم ماجد گرامی
پیشنهاد بنده اگر میخواهید الویت اصلیتون روی کلمه باشه نه تلفظ نه گرامر و نه هیچ چیز دیگه ای
کلمه و کلمه و کلمه و بعد استفاده از اونا در قالب بازگویی داستان همین
کورس قدرت دروس گرامریش مهمه یعنی بخش سه و چهارش
اگر متن اصلیش واستون مثل من جذاب نیست بیخیالشین از یه درسی به بعد میومد کتاب معرفی میکرد
من زمانی که vip شروع کردم شایذ به زور ۲۰۰۰ لغت داشتم ولی درساش این قدر جذاب بود مرور خیلی راحت میکرد اما قدرت من تک تک تایمشو میشمردم تا تموم بشه لامصب تموم نمیشد :grin::grinning:
هیچ کورس دیگه ای هم به اندازه پادکست ای جی، وی ای پیش جذاب نیست
و البته a.a.e ولی اون سطحش بالاست احتمالا واسه شما
در کل من میگم ولی کسی گوش نمیده .اخه حرف منم نیست حساسیت زیاد روی گرامر تلفظ و…
مکالمه شما رو نابود خواهد کرد
من خداییش دیگه خودم خسته شدم از گفتنش صلاح خویش خودتون میدونید (مخاطبم عام )
لینک پایین واسه دوستانی که نظر متفاوتی دارن گوش بدین متنبه شید :grin::grinning:

1 پسندیده

سلام خانم پری عزیز
من متاسفانه فامیلی شما رو نمیدونم امیدوارم حمل بر بی ادبی نذارید
فوق العاده ست واقعا فوق العادست خواستم منم تشکر بابت وقتی که میذارید
و تبریک بابت اون ۲ که برداشته شد :grin::sweat_smile: ولی صادقانه من با دو ترجیح میدادم :grin::grinning:

2 پسندیده

سلام آقای محمد

خواهش میکنم اختیار دارید.

ای بابا :roll_eyes:

1 پسندیده