Mini_story8

سلام دوستان عزیزم:blush: خلاصه درس8 داستان کوتاه انگلیسی قدرت رو ضبط کردم لطفا گوش بدید و اظهار نظر کنید:rose:ممنونم که برام وقت میذارید:rose::rose::rose:

8 پسندیده

دارم گوش میدم بهتون میگم

1 پسندیده

سلام زهره خانم. خیلی عالی بود خیلی مخصوصا اون صدای ومپایر که دیگه ترکوندین :joy:
من این درسا رو کامل یادم رفته چقد خوب دوباره میشنوم اینارو اونم با صدای پر انرژی شما. ممنونم ازتون :smiling_face_with_three_hearts:

سلام پروین خانوم نازنین:blush: مرسی که صدامو گوش کردی:gift_heart::rose::kiss: خوب بود?
اگه شما بگید خوبه دیگه باورم میشه چون بسیار موشکافانه و نقادانه گوش میدید:wink::blush:ممنونم
این شعار منه:
.I am a great English speaker​:+1::blush:

1 پسندیده

سلام فاطمه جون:blush: منتظر نظر شما هم هستم:blush::rose::rose::rose:

سلام زهره جون این دفعه خیلی قشنگ بود یکم دیر شد فقط چون نتم قطع شد:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: منم با پری خانم موافقم‌دقیقا اونجایی ک ومپایر صداشو درآوردید خیلی باحال و فان بود:joy::joy::joy:

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: خب میخوام عین ای جی بشم ازش تقلید میکنم و ادای صداهاش رو هم در میارم تا شما شنونده های عزیز مشتاق بشید گوش بدید و یه کم هم بخندید:wink::stuck_out_tongue: مگه بده?!:smiley::smiley::smiley:

3 پسندیده

اتفاقا عالیه هم صداتون خوبه هم تقلید کردنتون خلاصه من که لذت بردم:clap::clap::clap::clap::heart:

2 پسندیده

سلام زهره خانم قصه گو :grin:
واقعا قشنگ تعریف میکنید :clap::clap:
تقلیدتون هم که حرف نداشت :joy:
آفرین به این تلاش و پیشرفت :rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خیلی خوب و عالی
لذت بردم🌹

سلام خانم دوستی😊خوبید? ممنونم که گوش کردید🌹
آخه نمیخوام قصه گو باشم هرچند که مطلب داستانه!!!مسخره ام می کنید!!! یاد مرحوم پدربزرگم افتادم که خیلی برام قصه میگفت:disappointed: یکی بوووووود… یکی نبووووود…یه آقا گرگه بووووووود:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: یعنی اینجوری میگم? شما میخندی بهم? خب داستانه دیگه:disappointed::disappointed::sweat::sweat::sweat::sweat:

نهههههه مسخره چرا اخه ؟؟؟
اتفاقا تمجید بود. شما راوی خوبی هستین
این یکی از پتانسیل های مثبت شما رو نشون میده
مشکل پیام همینه ک لحن رو منتقل نمیکنه
من قصد جسارت نداشتم :relaxed:

سلام دوست عزیز😊ممنونم که گوش کردید🌷

1 پسندیده

خواهش میکنم:blush: میدونم که هدفتون تمجید بوده عزیزم:rose::blush:ممنونم که به صدای من حس خوب دارید فاطمه خانوم عزیز:rose: من پیشینه دارم در این مورد:wink::grinning_face_with_smiling_eyes:چون دوستم منو دست میندازه و میگه چون مسلط نیستی اینجوری میگی و مثه قصه شب تعریف میکنی و هی ادای منو در میاره:blush::wink::grinning_face_with_smiling_eyes: گفتم نکنه نوع بیان من خیلی خنده داره:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: تازه ادامو هم در بیارید ناراحت نمیشم چون این پیامها برام بعدا میشن خاطره:wink:
I will win, not immediately but certainly​:+1::wink::blush:

1 پسندیده