چطور ممکنه آخه؟ 🤐

این دو درس رو از دوره های داستان های واقعی
و مگا داستان میتونید ببینید

ساوان اکتسابی اتفاق جالب و عجیبیه :grimacing:
اگه خدای نکرده این اتفاق براتون بیفته دوست دارید چه قابلیتی به ذهنتون اضافه بشه؟ :thinking:

من که خودم دوست دارم هر چیزی رو که در گذشته باهاش روبه رو میشم دقیقا به خاطر بیارم :grin:

18 پسندیده

مرسی آقا فرزاد :hibiscus:
اتفاقا من همزمان با VIP، دارم داستان‌های واقعی رو می‌خونم. محتواش خیلی جالبه

8 پسندیده

کسی نظری نداشت؟ :sweat_smile::grin:

5 پسندیده

این قابلیت که بازی امروز رو از یاد ببریم :expressionless::expressionless::joy:

12 پسندیده

سلام، مثل همیشه داستانها؛ و یا کتابهای جذاب معرفی میکنید. ممنونم
اما در خصوص سوال، البته قبلش بگم مطابق متن چیزی به ذهن اضافه نمیشه قابلیتی آشکار میشه. اما اگر خدای کرده برای من حادثه ای پیش اومد من دوست دارم کلیدهای هنری ذهنم روشن بشه و به ده زبان زنده دنیا حرف بزنم :grinning:
و یک ایده پرداز در حیطه کاری خودم

8 پسندیده

آخ آخ :confounded:

3 پسندیده

سلام خواهش میکنم :blush:
چه قابلیت های خوبی، 10 تا زبان خیلی جالب میشه
ایده پردازی رو هم من دوست دارم

مثلا خیلی دلم میخواست ایده های ناب و جذاب برای برنامه نویسی اندروید به ذهنم میرسید

6 پسندیده

خدا نکنه :expressionless::sweat_smile:

4 پسندیده

دوست داشتم ویولنیست قهاری بشم و به تمام زبان‌های آفریقایی مسلط بشم :grimacing::roll_eyes:

9 پسندیده

چه جالب :+1: :blush:
دوست دارید برید آفریقا؟

4 پسندیده

خیلی. سرزمین‌های دست‌نخورده رو باید دید واقعا
حیف که ما پولشو نداریم

8 پسندیده

آره
خوبیش اینه با پاسپورت ایران فقط کشورهای دست نخورده رو بدون ویزا میشه رفت :smile:

5 پسندیده

ذهن خوانی و حافظه قوی!

3 پسندیده

سلام فرزاد جان

فک کنم اگه فیلم limitless (نامحدود) ساخته Neil Burger (نیل برگر) رو نیگاه کنی تا اندازه ای متوجه میشی که این مهارت ها چطوری آشکار میشن.
روح انسان از چندین بخش تشکیل شده و تا اونجایی که من اطلاع دارم مهمترین بخش هاش ذهن خودآگاه و ناخودآگاه هستند. زمانی که ما در حالت هوشیاری قرار داریم این ذهن خودآگاه ماست که وقایع پیرامون ما رو رقم میزنه و زمانی که سطح هوشیاری پایین میاد (مثلاً زمان خواب یا مرگ) ذهن ناخودآگاه فعال میشه. اما ذهن ناخودآگاه انسان منبع العجایبه. اگه ما بتونیم به طریقی بخشی از ناخودآگاهمون رو برای همیشه فعال کنیم، اون زمانه که می تونیم کارهای عجیب و غریبی انجام بدیم. مثلاً می تونیم آینده رو پیشگویی کنیم یا گذشته بشریت رو به خاطر بیاریم.
احتمالاً حدیث «مَنْ عَرَفَ نَفْسَهُ فَقَدْ عَرَفَ رَبَّهُ» برات آشنا باشه. واقعاً اگه کسی بتونه موفق به شناخت نفس خودش بشه، یقیناً خداوند رو با تمام وجود احساس می کنه. خداوند یعنی کمال، خرد، آگاهی، دانایی و … . کسی که بتونه به معنای واقعی کلمه خداوند رو بشناسه به تمامی این خصایص دست پیدا می کنه و اون زمان دیگه حایل و پرده ای بین خداوند و بنده وجود نداره و بنده با خدای خودش یکی میشه و «أﻧﺎ اﻟﺤﻖ» رو بر زبون میاره.

11 پسندیده

سلام مخلصم آقا فرشید

نه متاسفانه هنوز ندیدم، حتما باید ببینم، میدونم که بردلی کوپر نقش اصلیشه

در کمال جالب بودن، میتونه برای انسان مشکل آفرین هم باشه
به عنوان مثال پیشگویی زمان مرگ نزدیکان

خیلی جالبه
آدم از سطح دانش شما لذت میبره آقا فرشید

4 پسندیده

پیشنهاد می کنم برای رفع ابهام در این زمینه هم، فیلم The Butterfly Effect 2004 رو نیگاه کنید.

نظر لطف تونه فرزاد جان.

5 پسندیده

حتما ممنون :pray:

4 پسندیده

سلام.آقا حالا که دارید سفارش می گیرید.یه برون فکنی کالبد اختری هم برای من کنار بذارید.خیلی دوست دارم.با تشکر.

3 پسندیده

سلام آقا فرشید بزرگوار مطلب قابل تاملی رو فرمودین و بسیار موافقم باهاتون :ok_hand::ok_hand:
قدرت ذهن و فکر خیلی عجیبه.
و خودشناسی هم اقیانوسیه برای خودش.

از معرفی این دو فیلم هم ممنونم منم میبینمشون :v:

5 پسندیده

من هردوتاشو گوش دادم، اولیش خیلی دوست داشتم

3 پسندیده