روش مناسب مطالعه پکیج کتاب گویا

با سلام
میخواستم بدونم پکیج کتاب گویا رو چطوری بخونم؟ آیا این دوره فقط یک راهنماست؟ فقط از توصیه هاش استفاده کنم کافیه؟ یا اینکه نه باید تکنیک سایه و 5 استراتژی رو هم روش اجرا کنم؟

2 پسندیده

بله این دوره تقریبا میشه گفت یه راهنماست که در حال ترجمه شدن توسط آقا کامبیز @YoKambiz در قسمت ترجمه ی تالار هست. تا تکنیک سایه رو شاید خوب باشه برین. ولی استراتژی مثل بازگویی داستان، شاید اونطور که باید و شاید نشه روش پیاده سازی کرد چون داستان نیستن. البته مثلا شاید بشه خلاصه ای از درس رو بازگویی کرد که مفیده.

باز چون آقا کامبیز این درس رو خوب مطالعه کرده ازشون درخواست میکنم بیشتر راهنمایی بکنه.

5 پسندیده

سلام
همونطور ک آقا حسین گفتن این مجموعه یه راهنماست
ولی خوبیش اینه که تو زبانشناس قرار داره و اگه لغتی چیزی بود ک متوجه نشدید راحت از پاپ آپ نرم افزار استفاده میکنید و معنیو میفهمید که خودش یه مزیت بزرگه
این کتاب یه سری مزیت های خوب واسه زبان آموزا داره اینه که یه بومی زبان اونو نوشته و توش اکت و دیالوگ سازی وجود نداره که اصطلاحاً به این کتابا میگن authentic
اینجور کتابا واسه زبان آموزا به شدت پیشنهاد میشه چون شما با خوندن این کتاب درست مثله یه بومی زبان عمل میکنید
به کتابی گوش می‌دید و میخونید که یه بومی زبان ازش استفاده میکنه.
در کل برای یادگیری رو این مجموعه نمیشه مانور شدیدی داد
شدت رو بزارید واسه مجموعه های مختص یادگیری انگلیسی که شامل داستان هم میشن.
این کتابو در کنار سایر منابع بخونید که هم از مطالب مفیدش استفاده کنید هم با زبانشناس لغات جدیدشو یاداشت کنید و یاد بگیرید.

7 پسندیده

ممنون که پاسخ دادین…

اتفاقا کلمات خوب و پرکاربردی هم داره
همونطور که آقا کامبیز گفتن ،توصیه میکنم کلماتشو یاد بگیرید، بدردتون میخوره

5 پسندیده