هر درس رو چطور بخونیم؟

سلام به همه. وقتی گفته میشه که خوبه که یک درس رو در یک هفته بخونیم ، منظور کل یک درس به همراه مکاله فعال، زمانها و بقیه بخشهاست یا بهتره که هرکدوم رو یک درس در نظر بگیریم؟ ممنونم.

1 پسندیده

منظور این هست که کل دروس اون پکیج رو بصورت روزانه مرور کنین، یعنی حداقل یک هفته برای یک پکیج کامل ( درسنامه اصلی، واژگان، داستان کوتاه، دیدگاه های مختلف از درس و هر چیز دیگه ای که احیانا داره )

4 پسندیده

سلام. ممنون از جوابتون. اما فکر میکنید میشه یه هفته ای به مرحله سخنرانی از همه متنها رسید؟ مثلا با روزی چند ساعت گوش دادن؟ البته راه دوم هم خیلی زمان بره. ممنون میشم جواب بدید.

شما ظاهرا دارین پکیج داستانهای واقعی رو میخونین، درسته؟
البته اون پکیج همینطور که میگین تعداد دروسش با توجه به اینکه زمانهای مختلفی رو پوشش میده، یکم زیاده
اما خوب نظر شخصی من اینه که لازم نیست روی همه دروس، و زمانها، همه ی تکنیک ها رو پیاده کنین، میتونین تمرکزتون رو بیشتر روی درس اصلی، دروس تعاملی و شتابدهنده ها بزارین و دروس مربوط به زمانها رو فقط گوش کنین و بگذرین.
ضمن اینکه اگه احساس میکنین یه هفته کمه، میتونین مثلا ده روز یا حتی دو هفته روی یک پکیج زمان بذارین.

به هر حال، هرچه زمان بیشتری در طول روز به زبان اختصاص بدین، نتیجه ی کاملتر و شیرین تری هم میگیرین

من خودم شخصا دو تا سه ساعت فقط برای گوش کردن همین پادکستها زمان میذارم

1 پسندیده

بازم سلام.
ببخشید که اسم درسو یادم رفت بگم. درست حدس زدید، منظورم همین بود. ممنون از راهنماییتون

1 پسندیده