باز نشدن برنامه زبانشناس

سلام. امروز برنامه زبانشناس روی گوشیم باز نمیشه. مشکلی پیش اومده برای برنامه؟

یه بیست دقیقه ای هست رو وضعیت زیر مونده.

3 پسندیده

برای من قبلا این مشکل پیش اومده بود. با یه force stop و ریستارت مشکل حل شد.
شما هم امتحان کنید. چون واسه من الان باز میشه احتمالا باید مشکل از گوشی باشه.

4 پسندیده

متشکرم. من صبح چون کسی جواب نداده بود cash برنامه رو پاک کردم درست شد اما سه روز از زنجیره ام که بک آپ نداشتم از بین رفت.

3 پسندیده

برنامه به صورت روزانه و خودکار بکاپ میگیره.

درضمن کش چه ربطی به زنجیره داره؟ @golmirzaei :thinking:

3 پسندیده

من کش رو پاک کردم اتفاق خاصی نیفتاده تو اپ

2 پسندیده

‍احتمالا خطایی اول برنامه مشاهده نکردید که بگه همگام سازی ناموفق بود؟

1 پسندیده

آخرین بک آپ خودکار مربوط به سه روز قبل بود .
از قسمت تنظیمات پاک کردن کش رو که زدم داده های مربوط به زنجیره هفته اخیر پاک شد بعد از پشتیبانی غیر از سه روز اخر بقیه درست شد.

1 پسندیده

نه برنامه خطایی نشون نداد.

1 پسندیده

منم تو نسخه ی قبلی برنامه این اتفاق برام افتاد، یکبار هم رفتم تو برنامه کلا clear data شده بود. ولی تو این نسخه همه چی خوب شده که…
با تشکر از زحمات برنامه نویسان زبانشناس

1 پسندیده

متوجه نشدم یعنی بازیابی کردید؟

1 پسندیده

بله یازیابی پشتیبان کردم.

1 پسندیده

خوب وقتی بازیابی میفرمایید بسته به اینکه آخرین پشتیبان چه موقعی بوده طبیعی هست که یک بخش از اطلاعاتتون از بین میره.

بله. من هم منظورم همین بود.

این قطع شدن نرم افزار باعث شد زنجیره 213 روزم به فنا بره حالمو گرفت

3 پسندیده

گاهی وقتا یه سری چیزا، بهانه ای هستن برای رسیدن به هدف اصلی. که در جای خودشون مفید، دلپذیر و محرک هستن. اما اگه بیش از حد به اون بهانه ها، بها بدیم، طوری میشه که انگار جای هدف اصلی رو گرفتن و یه جورایی هدف اصلی رو گم میکنیم.
حفظ زنجیره خوبه ، اما نه اونقدر که بهش دلبسته بشیم و برامون مهمتر از اصل یادگیری بشه
فراگیری اصل مهم و بی پایانیه که مدتهاست شروعش کردین و باید با قدرت ادامه بدینش، زنجیره رو همیشه دوباره میشه ساخت

8 پسندیده

من کارمو ادامه میدم ولی تنها محرکم همین زنجیره بود

2 پسندیده

برا اینکه این مشکلو حل کنید اون روزی که زنجیره قطع شده تاریخ گوشی رو برگردونید به تاریخ اون روز و به همون میزان مطالعه داشته باشین زنجیره‌تون برمیگرده.

4 پسندیده

یعنی شما دارین زبان یاد میگیرین که زنجیره بسازین ؟

بعید میدونم اینطور باشه

اهمیت یادگیری زبان و فواید و مزیت هاش اونقدر گسترده هست که حفظ یک زنجیره در مقابلشون هیچه

هوشمندانه نگذارین اثر منفی روتون بذاره
براتون آرزوی موفقیت میکنم

5 پسندیده

زنجیره برا من این حکمو داره که بدونم چند مدته مطالعه‌مو در اپ به طور جدی شروع کردم.

5 پسندیده

واقعا ؟؟؟!!!؟؟؟ :thinking:

اگه اینجوریه که الان میشینم برا خودم یه زنجیره پانصد روزه ردیف میکنم :rofl: :joy:

3 پسندیده