های کمک آموزشی مناسبDVD

سلام دوستان
میخواستم یه موضوع رو درمیون بزارم اونم بحث مهمه سی دی ها و دی وی دی های کمک آموزشی هست من سر دوراهی موندم که استفاده ازشون مناسب هست یا فقط وقت تلف کردنه! اگه شما چیزی استفاده کردید لطفا به اشتراک بزارید منبع تون رو و اینکه دوتا دی وی دی گرفتم اگه از اینا استفاده کردید خوشحال میشم بازخوردتون رو ازشون بشنوم و چقدر کمک بهتون کرده!؟ :blush: :rainbow:

2 پسندیده

سلام وعرض ادب خدمت شما
مدتها پیش رزتا استون من استفاده کردم. نرم افزارهای دیگه ای هم مثل تل می مور, نصرت و چند نرم افزار دیگه که اسمشون دقیق یادم نیست از اونا استفاده کردم. خلاصه کلام بگم برام خسته کننده بود.و نتیجه موثری ندیدم از این نرم افزار
همین که روش نوشته در عرض 30 روز معلومه که فقط تبلیغات اسمشو میکنه.
پیشنهاد میکنم زبان را با سریال و فیلم یاد بگیرید. هیچ چی مثل سریال و فیلم زبانو تقویت نمیکنه.

4 پسندیده

ممنون از نظرتون ولی من برای دروس و کتب دانشگاهیم نیاز دارم واس همین باید یکم درست و کتابی یاد بگیرم، تو فیلم ها از خیلی از کلماتی که ما تو کتاب های تخصصیمون داریم یا استادا صحبت میکنند، نیست واقعا

2 پسندیده

کتاب های تخصصی تون رو به زبان اصلی بخونید یا مقاله های مرتبط با اون رو بخونید خیلی مفیده واسه زبان تخصصی

3 پسندیده

دقیقا دارم همین کارو میکنم ولی واقعا وقت کافی ندارم، هم اصلیش رو بخوام بخونم هم ترجمه شو نگاه کنم و هم برای کوایز ها بخوام حفظ کنمش… :expressionless:

2 پسندیده

منم از رزتا استون روی گوشی استفاده میکنم و از متد خاصی استفاده میکنه ک به گفته خودشون آموزش به شیوه زبان مادریه. بنظرم خوبه و راضی هستم. اما نکته مهمی ک تو زبانشناس هم مدام روش تاکید میشه ک فقط شروع کن و البته صبر و شکیبایی تو یادگیری زبان خیلی مهمه
سربلند باشید :herb:

6 پسندیده

من تعریف رزتا استون رو زیاد شنیدم اما فک کنم چون هزینه اش به دلاره تو ایران فقط نسخه کرک شده اش موجوده؛میگن برا مکالمه مبتدی ها بسیار مناسبه اما برای حرفه ای ها جذابیتی نداره؛به شیوه ی مادری اموزش میده؛ البته در کل یادگیری زبان مداومت میخواد؛تعریف نان استاپ انگلیش ۲رو هم شنیدم ولی چیزی ازش نمی دونم

2 پسندیده

من از رزتا استون قبلا استفاده کردم. اگه سطحتون صفره خوبه. اگه در حدیه که میتونید دروس زبانشناس رو متوجه شید سریعاً از زبانشناس استفاده کنید.

دلایل بسیاری هستش.

رزتااستون بیشتر جنبه ماشینی داره و جملات واقعی توشون کمه. اگه می خواید زبان یاد بگیرید باید به چیزی گوش بدید که طبیعی و واقعی باشه.

2 پسندیده

سلام به همه دوستان برای یادگیری لغت های انگلیسی بهترین اپلیکیشن b-amooz است بنده پیشنهاد میکنم در کنار اپلیکیشن زبان شناس این اپلیکیشن b-amooz را جهت نوشتن و حفظ کردن لغات زبان استفاده کنید بیشتر قسمت هاش رایگان هست اگه خواستید می توانید پول بدهید و قسمتهای بیشتری را استفاده کنید بطور مثال از قسمت واژه آموزی سطحی استفاده کنید مجبورید اینقدر تکرار کنید تا لغت را یاد بگیرد در ضمن آزمون بابت مطالب خوانده شده نیز می گیرد

2 پسندیده