یه حبه Sugar ! (شوخی شوخی، تمرین زبان) D:

با احترام؛
با بررسی اولیه‌ای ک از تالار داشتم حس کردم جای این موضوع خالیه (یه حبه قند خارجکی). حالا ک دوستان صمیمی زبانشناس دارن توی یه محیط گروهی زبان تمرین میکنن بنظرم بد نیست از هر فرصتی برای این کار استفاده بشه. علی رغم اینکه شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها خیلی زیاد شدن و شاید خیلی از دوستان اونجاها فعال باشن اما هنوز فروم‌ها حال و هوای خاص خودشون رو دارن. بهرحال توی این بخش سعی می‌کنیم مطالب طنزگونه‌ای ک تا حد امکان به تمرین زبان مربوط باشن قرار داده بشه.
ارادتمند، مهدی از یزد :herb:
پ.ن: هر کاری میخوای بکنی، حتی تمرین زبان، با حال خوب اون کارو بکن. . .

11 پسندیده

چراغ اول روشن میشه با کلیپ “دوشواری” ک بین‌المللی شده :laughing:
#شاد_باشیم

7 پسندیده

اینم نسخه اصلی “دوشواری” هست واسه روشن شدن زوایای پنهان داستان :laughing:

3 پسندیده

سلام موفق باشی دوست عزیز، صفحه ی خیلی خوبی راه انداختی اینجا خیلی خشک و یه جوریه کلا، اینکه یکم طنز و خنده قاطی بشه خیلی خوبه، میتونیم طنز های خارجیا رو هم اضافه کنیم با جک و اینجور چیزا… خیلی خوب بود حتما وقت کنم منم پایه اینجور کارام تا حال بقیه خوب بشه… :blush:

1 پسندیده

سلام دوستان. اینجا خشک و یه جوری نبوده. اتفاقا یکی از بهترین فروم‌هایی است که تابحال وجود داشته
مدتیه اعضا به دلیل مشغله‌ی زیاد و کمبود وقت فعالیتشون کم شده. اینجور کلیپ‌ها هم تو اینستا و تلگرام پره هرکی بخواد ببینه می‌تونه یه سری به اونجاها بزنه.
هدف تالار یه چیز دیگه‌ است

4 پسندیده

من منظورم دقیقا اینجور کلیپ ها نبوده، دقیقا منظورم این بوده که هدفشون رو دوست دارم و فیلم ها و عکس ها و متن هایی که توش انگلیسی هم دخیل باشه گذاشته بشه… کلا تقصیر کسی نیست سایت ها همیشه خشک تر هستند نسبت به بقیه چیزها…

1 پسندیده

کلیپ فوق العاده است
فقط کسی از دوستان متوجه میشه این قسمتو
من wrecking wall میشنوم
دو سه بارم تکرار میشه
منتها اخرشو با f تلفظ میکنه
یه چیزی مثل ralph
who the hell are you
با kick your
من که با این دوتا جملش خیلی حال کردم

1 پسندیده

آقای مکس امینی، ایرانی هستن و تو آمریکا استنداپ انجام میدن.
اکثرا هم ماجراهای ایرانی ها رو تعریف میکنن و خیلی جاها انگلیسی رو با لهجه ایرانی میگن :sweat_smile:
شاد باشیم :herb:

9 پسندیده

رفیق فروشگاهت خیلی خوبه، موفق باشی :bouquet:

1 پسندیده

چشم، ببخشید، دعوا میکنید بچه مردم رو :disappointed_relieved:
کنار همه چیزای خوبی ک وجود داره، اینم باشه خب اتفاقی ک نمیوفته. عالی بوده، بهتر هم میتونه بشه.
تو پست اول همه نکاتی ک فرمودین، عرض شده بود :sweat_smile:
لبتون خندون :blush:

1 پسندیده

دوستان خیالتون راحت به زودی تالار به روزای خوبش بر میگرده.

کلی چیز خوب تو راهه

8 پسندیده

wreck it ralph

اسم یه انیمیشنه. داره به صورت جوک وار میگه که مثلا خونه هاتو رک ایت رالف میشکونه

image

6 پسندیده

چرا باید انگلیسی یاد بگیریم :expressionless:

11 پسندیده

این منم :sweat_smile:

8 پسندیده