لطفا نظر بدید و جمله بندی این مقاله رو تصحیح کنید

hello my friends.I have been joined Italki website sins yesterday.at first I started discussion with this title( hi everybody).at discussion I told I want partner for practicing English with lot of mistakes but 2 member answered me and want to communicate with me but unfortunately one of them ask me whatsapp id that I dont have and the other one when I went to her private chat she didnt answer me.at first I disappointed but i dont give up.later that day I put my writing at the answer section in Italki for correction my sentence then suddenly one persen correct my sentences and accept my partner asking and I talked about difrent thing in English and I learn a lot but I steel need to help.I also needed correction of this essay.(laugh) thank you for readying this full of fals_sentences essay

3 پسندیده

دوباره سلام.یعنی این نوشته اشتباه نداره؟ اصلا نظر نداره؟بابا یکم به ادم انگیزه بدید خب :persevere:

ناراحت نشین :grin: کاربرای زبانشناس معمولا میونه ی خوبی با تصحیح اشتباه دیگران ندارن :wink: در حقیقت اینجا از اشتباه کردن حتی استقبال هم میشه.

در کل متن خوبی نوشتین و مفهومو کامل میرسونه.

4 پسندیده

به نظرم بهتر هست منتظر چالشهای جدید باشند قطعا اونجا فرصت محک زدن نوشتار و صحبت کردن رو پیدا خواهند کرد.

hello my friends. i’ve been joining in italki website since yesterday. first i started to discuss by telling these words:hi every body. i asked members to be english partner to gether. althuogh i had lots of mistakes but 2 of them replied and wanted to communicate with me . but because of my luck one of them asked for whats app id, what i didn’t have and the other didn’t answer me when i texted her in private. at first i got disappointed but i didn’t give up. at the end of the day when i was correcting my writting , sb corrected my sentences and accepted my request for being an english partner. we talked about different things in english and i learnt a lot but still i need help.also i need to correct this essay that is full of mistakes.thank you for reading my essay.

Hi
I read your comment and I want to participate this vebsit
, you know chatt is one of the way to improve
for learning English so could you please help me how to join this group?

من به شخصه فقط به سوالاتی که در حیطه‌ی تالار باشه جواب میدم. اگه قرار باشه به سوالات شخصی جواب داده بشه دیگه تالار از مسیر هدفش دور میشه

1 پسندیده

پس یعنی شما می‌فرماید که تالار هدفش چیزه دیگه ایه و اگر ما سوال یا نظر سنجی درباره خودمون داشتیم باید بریم جای دیگه.من فکر.میکردم اینجا میشه هر خواسته ای رو بیان کرد.یه چیز جالب که برای من به وجود اومد این بود که تو سایت italki هزاران نفر میان و مطالبشون رو میگن و میرن و همه بهم کمک میکنن بدون اینکه همو بشناسن یا حتی از یک ملیت باشن.من به یکی گفتم که محیط اونجا مثل تالار های زبان شناس میمونه با این تفاوت که اونجا همه خارجی هستن و تو مجبور میشی که از زبان انگلیسی استفاده کنی.ولی فکر کنم که اشتباه کردم.

2 پسندیده

شما برای محک زدن خودتون توی چالش‌ها شرکت کنید، چالش‌های رایتینگ، لتس تاک و غیره و اونجا نوشتار و گفتارتون به صورت تخصصی آنالیز میشه
و یا اگه سوالی درمورد درس‌های اپ‌ها دارین داخل همون درس‌ها مطرح کنین جواب داده میشه

درسته ولی چالشها اینقدر شلوغه که ادمهای تازه وارد مثل من نمیدونن اصلا باید چکار کنن.بعد هم بعضی موقع ها ادم دوست داره که ببینه عمل کردش چطوریه و ارزیابی بشه که یاز اونم نمیدونم تو.چالش ها چطور این انجام میشه و یا اصلا انجام میشه

سلام
من با نظر شما موافقم. به هرحال هرسوالی که مربوط به زبان انگلیسی باشه باید در سایت مطرح بشه.
حالا اگر کسی مشتاق بود و علم کافی به موضوع داشت جواب میده و اگر هم نه , اتفاق خاصی نمی افته. تصحیح کردن یک متن انگلیسی خودش یه چالشه .تصحیح گرامر مربوط به زمانهاو قیدهای حالت, چی از این بهتر

3 پسندیده