Happy New Year

پیشاپیش سال نو همگی مبارک امیدوارم در سال پیش رو همگی در آرامش و رفاه باشیم ودر کنار هم به اهدافمون برسیم
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

20 پسندیده

سال نو همه دوستان گل زبانشناسی مبارک باشه. :rose::rose::rose::rose:

13 پسندیده

سال نو پیشاپیش مبارک باد:wilted_flower::bouquet::cherry_blossom::white_flower::rosette::hibiscus::sunflower::blossom:

12 پسندیده

سال نوی همگی مبارک باشه
با آرزوی بهترین ها :rose: :pray:

10 پسندیده

I hope next year will be good for everyone
Happy new year​:pig::pig2:

9 پسندیده

سلام، سال نو همه ی عزیزان پیشاپیش مبارک. به یمن تقارن عید نوروز و ماه پربرکت رجب دعای سلامتی همه رو آرزو مندم. شاد باشید و موفق :rose:

13 پسندیده

سلام به همه عزیزان دل :heart_eyes::heart_eyes:
یک سال دیگر هم با همه خوبی ها و بدی هایی که توش رقم زدیم گذشت، داریم یواش یواش به سال 98 قدم می زاریم، انشالله سال 98 همراه با عشق، روابط عالی، ثروت و موفقیت تو همه زمینه های زندگی برای تک تک دوستان این تالار بخصوص اساتید گرانقدر استاد ناصری عزیز، جناب گل میرزایی، جناب کامبیز خان گرامی، آقا فرزاد گل، خانوم نیکنام بزرگوار، آتوسا جان، نسیم عزیزم، خانوم دکتر فاطمه، محدثه جان و مریم بانو، پری خانوم، ترمه عزیزم،کیمیای گل، آقای قوام، معلم بزرگوار مشهدی تالار (فامیلی تون یادم نیس همشهری :see_no_evil::see_no_evil:)، آقا جمال و همه عزیزان تازه وارد و قدیمی که من یادم رفته ازشون اسم ببرم باشه.
لحظه تحویل سال ما رو از دعای خیرتون محروم نکنید، امیدوارم همای سعادت شما همیشه در اوج پرواز کنه :heart_eyes::heart_eyes:

نوروز بدون آهنگ میشه مگه؟؟؟! :point_down::point_down::point_down:

10 پسندیده

سلام…
منم عید رو به همه دوستان و اساتید تالار تبریک عرض میکنم. امیدوارم که سال بسیار خوبی واسه همه در پیش باشه.:rose::rose::rose::rose::rose::rose:
درضمن ممنون حنانه خانم که به یاد من هم بودید :pray::pray::pray::pray::pray:

10 پسندیده

ممنون حنانه خانم :smiling_face_with_three_hearts::hibiscus:
منم آغاز سال نو رو به شما و تک تک اعضای عزیز تالار تبریک میگم. امیدوارم سالی پر از شادی و موفقیت برای همه باشه
و سالی پر از فعالیت رو برای تالار شاهد باشیم

10 پسندیده

سال نوی همه دوستان مبارک باشه
امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیوفته :rose::rose::rose:

11 پسندیده

14 پسندیده

سلام، سال نو بر همه دوستان مبارک
امیدوارم سال جدید، سال تحقق اهداف و آرزوهاتون باشه و سلامتی و سعادت قرین لحظاتتون :rose::rose:

12 پسندیده

12 پسندیده

در آخرین لحظات سال 97 و در آستانه ی فرارسیدن بهاری دیگر، امیدوارم حال و هوای تک تک اعضای خانواده ی بزرگ زبانشناس، بهاری، سبز و سرشار از شادی و تندرستی باشه.
آرزو میکنم که تک تک تون، در کنار جمع گرم خانواده هاتون، سالی پر بار و پر روزی رو شروع کنین.
:sunflower: :tulip:

11 پسندیده

خدایا چنان کن که هر روز ما
همه سبز باشد چو نوروز ما
دل و دیده باشد ز مهر تو شاد
جهان نو شود ، سال فرخنده باد

دوستان زبانشناسی سال نو همگی فرخنده و نیکو باد ، امیدوارم هر روزِ این سال نو لبتون خندون و دلتون شاد باشه :rose: :rose:

10 پسندیده

رفقا دم همتون گرم که پر از انرژی هستین.
منم به نوبه ی خودم سال نو رو به همه ی دوستانم تبریک میگم و آرزو میکنم به همه ی آرزوهای خوبتون برسین.
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

11 پسندیده

واقعا از اینجا چیزهای زیادی یاد گرفتم
امیدوارم تک تکتون شاد و سلامت باشید
سال نو مبارک

11 پسندیده

سلام خدمت دوستان گرامی.
سال نو همگی مبارک :rose::rose::rose:
امیدوارم سال عالی داشته باشید،پر از خاطره های خوب ،تجربه های جدید،علم زیاد،خوشبختی و سلامتی.

7 پسندیده