تقلید سکانسی از انیمیشن کوبو و دو تار

سلام دوستان
اگر نکته ای هست ممنون میشم بفرمایید.

سکانس انیمیشن:

وویس:

8 پسندیده

hello, happy new year
wish you the best
could i ask you some questions?
do you go to any english institute or you study by yourself ?

2 پسندیده

Hello and happy new year.
Thank you very much. I also wish the best events in this year for you.

.Yes. I study by my self.

2 پسندیده

great
i also like to have self study and not to go to institute cause i think i’m just wasting my time and money , but when i don’t go there i lose my motivation after a while
i don’t know what should i do for this problem.
i’ll be happy if you had any suggestion

2 پسندیده

سلام مجدد
گفتم شاید بهتر باشه فارسی بنویسم.
بنده هم کاملا موافق سلف استادی هستم. البته برخی کلاس زبان ها هم واقعا خوب هستن ولی اکثرشون متاسفانه خیر. من سالها پیش چند ماهی کلاس زبان میرفتم البته ولی هیچ عایدی برام نداشت.
در این تاپیک هم بحث های خوبی شده که پیشنهاد میکنم ببینید:

در رابطه با سوالتون پیشنهاد بنده اینه که زیاد نباید خودمون رو متکی به انگیزه کنیم. به قول دیوید گاگینز تو کتابش نمیتوانی به من آسیب بزنی انگیزه یا همون motivation چیز خوبی نیست. چون موقتیه و فقط بره زمانهایی هست که حال و اوضاع زندگیمون وفق مراده. اما برای رسیدن به مرحله ی استادی همونطور که گفتم برخی اوقات واقعا انگیزه نیست. ولی انسان های موفق بر بی انگیزگی غلبه میکنن و در مواقع بی اتگیرگی هم خود رو موظف به اجرای بدنامشون میدونن. در واقع برخی جاها خودمون رو باید مجبور به انجام کاری کنیم چون هیچ وقت حسش نخواهد آمد مگر با هل دادن خودمان به حلو. مخصوصا در اوایل شروع انجام کار. کافیه سه هفته با بی انگیزگی مقابله کنیم بعدش خود به خود برناممون تبدیل به عادت میشه. باز اگه سوالی بود در خدمتم.
این لینک رو هم توصیه میکنم ببینید:

2 پسندیده

خیلی ممنونم از راهنماییتون آقا مصطفی
درست میگید , انقدر این روزا دنبال انگیزه بودم که خسته شدم . تاحالا اینجوری به موضوع نگاه نکرده بودم . و اینکه گاهی سخته به راهی که اکثر آدما میرن شک کرد, آدم می ترسه بعدا پشیمون بشه.
ولی امید به خدا من هم مطالعه شخصی رو امتحان می کنم.

2 پسندیده

خواهش میکنم.
بله درسته. تو این تد تاکی هم که براتون فرستادم خانم مل رابینز همینو میگه که هیچ وقت حسش نمیاد، باید خودتون رو مجبور به انجام کار کنید.
You have to push yourself. You never feel like it.

ایشالا همیشه موفق و سرباند باشید.

2 پسندیده

تقلید سکانستون خوب بود فقط ۱پیشنهادداشتم حالا هم برای شما و بقیه دوستان دیگه بنظرم ۱آهنگ پس زمینه ی تقلیدتون قرار بدهید تقلید سکانستون جالبتر میشه :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
بازهم عالی :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:

1 پسندیده