ارزیابی کتاب پدر پولدار، پدر فقیر

ارزیابی کتاب پدر پولدار، پدر فقیر
none 4.85 20

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از کتاب « پدر پولدار، پدر فقیر » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
Rich Dad Poor Dad is Robert’s story of growing up with two dads — his real father and the father of his best friend, his rich dad — and the ways in which both men shaped his thoughts about money and investing. The book explodes the myth that you need to earn a high income to be rich and explains the difference between working for money and having your money work for you.
سطح: 5

3 پسندیده

بهترین کتابی بود که خوندم

4 پسندیده

عاااااالی و تاثیرگذار
بهترین تا الان

3 پسندیده

قبلا ترجمه کتاب رو خونده بودم به خاطر همین الان که دیدم دوباره. برام جالب بود ولی چرا کیفیت صدای راوی اینقدر پایینه؟

3 پسندیده

عالی ای کاش همش ترجمه شده بود

3 پسندیده

درود بر شما، البته من چک کردم کیفیت صدای راوی خوب بود ولی با کتاب صوتی که قبلا گوش دادم از لحاظ آموزشی بودنش به نظرم تفاوت داشت(من سال 88 ترجمه فارسی و انتشارات آوین ترجمه مامک بهادر زاده که عالی هست خوندم و چند سال بعد Audiobook Time warnerبا فصل مقدمه صدای خود رابرت(من دیونه شم) و مابقی فصل ها صدای استیون هوی خیلی جذاب تر گوش دادم… البته اینجا هم جای قدر دانی داره و جالبه اگه نمیدونستی بدونید که دومین کتابی بود که ای جی برای EEbook clubانتخاب کرد و توضیح داد کتاب اولش مزرعه حیوانات بود 2سال پیش استارت بوک کلاب زد و این کتاب آخریش رمان هابیت که اینم توی زی بوک دیدم، اکثر کتاب‌های بوک کلاب ای جی در زیبوک هست و بازم جای قدردانی داره… برگردیم سراغ رابرت، البته حرف زیاد دارم بماند برای بعد، و اون کتاب صوتی و یک pdfهم دارم که برای همه علاقمندان به رابرت و پدر پولدار و رسیدن به آزادی مالی به عنوان هدیه به اشتراک میذارم در پستهای بعدی…

3 پسندیده

https://t.me/RICHDADIRAN/791

2 پسندیده

بارگذاری Screenshot_20200501_210048_com.adobe.reader.jpg…
https://t.me/RICHDADIRAN/792

2 پسندیده

خود کتاب ترجمه خانم مامک بهادر زاده انتشارات آوین بخرید بخونید عالیه… کتاب فیزیکی چیز دیگه ست… توضیحات کاملتری از رابرت و اصلا هدف از انتشار این اولین کتابش که اونم در 50 سالگیش با شارون لکتر در روز تولدش نوشت در پستهای بعدی میذارم… و برای من حدود 10 سال پیش تازه آغازی بود برای ورود به دنیای پدر پولدار…

3 پسندیده

بارگذاری Screenshot_20200501_210048_com.adobe.reader.jpg…
‍ “RICH DAD, POOR Dad” BOOK by Robert Kiyosaki, 1997

No. 1 & Best Seller Book in Personal Finance field ever.

“Take Control of your Financial Future”

2 پسندیده

I like the pronunciation voice. But there are many sentences that haven’t been pronunced. Also there are some words which have dictation mistakes.
If you could fix these problems, it’d be fantastic.
(For example add the pronunciations or remove that part of the text which is not being pronounced. And correct the text’s dictation mistakes).
Thanks beforhand🌹

This book is incredible, help to people to improve their financial situation.

1 پسندیده

تشکر از تیم خوب زبانشناس
بسیار کتاب مفیدی در زمینه مارکتینگ بود

فصل های آخر ترجمه ندارند
لطفا کامل بفرمایین

1 پسندیده

کتابه فوقولاده ای هستش

2 پسندیده

ممنونم از زبان شناس برای گذاشتن این کتاب مفید در لیست کتابها :ok_hand:

1 پسندیده

really enjoy it!
Thank you​:heart:

1 پسندیده

خیلی خوبه من خلاصه کتاب رو شنیدم واقعاً عالی بود

سلام یک دنیا سپاس بابت ترجمه این کتاب مفید و ارزشمند…، ممکنه خواهش کنم ترجمه کتاب « شازده کوچولو» رو هم با تلفظ آمریکن بزارین، یک دنیا سپاس از محبت شما

خیلی کتاب فوق العاده ای هستش، بسیار آموزنده و انگیزه بخش و جذاب