نمودار زبان شناس

سلام توی قسمت نمودار زبان شناس بالا سمت چپ ی گزینه هست که وقتی میزنم روش یک نوار باز میشه که چند گزینه داره؟
این گزینه ها چی هستن و چی رو نشون میدن؟

یک سوال دیگه؛ نمودار های من تا روز ۱۸ ام بیشتر نشان نمیده.مشکل چیه؟

نمودارها یه سری شاخصه های اماری هستن دیگه که وضعیت پیشرفت شما رو نشون میده؛مثلا تو تقویم روزایی که مطالعه داشتی ابی رنگ میشه؛اگه دقت کنی هرچی بیشتر اون روز گوش داده باشی ابی پررنگ تره؛یا مثلا تو قسمت لاینتر نشون میده تو هر خونه چندتا لغت داری؛یا مثلا یه قسمت شنیدم نشون میده هرروز چند دقیقه زبان گوش کردی و میانگین کل بهت میده؛یا یه قسمت میدانم که تعداد لغت هایی که خودت بلد بودی و تعداد لغات جدید که زردش کردی رو بهت نشون میده؛در کل جنبه آماری داره برا تشویق بیشتر شما

2 پسندیده

میتونید نمودار رو زوم این/اوت کنید یا به سمت چپ و راست بکشید تا بقیه روزها رو نشون بده.

3 پسندیده

مچکرم
منظورم اون علامت گوشه سمت چپ هست.کلیک که میکنم چند گزینه باز میشه؛ اون گزینه ها رو نمیدونم چی هستن

فکر میکنم منظورتون این گزینه ها هست :

همونطور که میدونین، زبانشناس سه اپلیکیشن مجزا داره بنامهای زبانشناس، زیبوک و زوم که با هم سینک و یکپارچه شدن

اگه هر سه اپلیکیشن رو نصب کرده باشین، برگه های آماری اونا بصورت یکپارچه هستن، با استفاده از این گزینه ها میتونین آمار مطالعات تون رو به صورت های مختلف مشاهده کنین

گزینه اول که مثل علامت سیگما هست، آمار کلی و تجمیعی شما رو در هر سه اپلیکیشن نشون میده، گزینه های بعدی هم که آیکون هاشون مشخصه ، بکی برای زبانشناس، یکی برای زوم و یکی برای زیبوک، که اگه هر گزینه رو انتخاب کنین، فقط آمار مربوط به همون اپ براتون نمایش داده میشه

6 پسندیده

اها بسیار خب. خیلی ممنونم