آموزشگاه زبان مناسب در سطح تهران

سلام دوستان. بنده دنبال یک آموزشگاه زبان میگردم در سطح شهر تهران. بی زحمت راهنمایی کنید. خیلی ممنون

2 پسندیده

سلام؛ من صرفا تعریف آموزشگاه های سفیر رو شنیدم ولی خودم نرفتم؛حالا اینکه کدوم شعبه اش به شما نزدیکه و بهتره رو خیلی نمی دونم

3 پسندیده

اموزشگاه ها هیچ فایده ای ندارن
دست کم میتونم بگم “دیاکو” اصلا نرید

3 پسندیده

من بارها، آموزشگاه‌ها و معلم‌های سابق خودم ازم خواستن برم تدریس کنم ولی هیچوقت نرفتم چون میدونم هدف این آموزشگاه‌ها فقط پول گرفتنه و زبان‌آموز رو به مدت‌های مدیدی اونجا علاف نگه میدارن. زبان‌آموزهایی هستند که ترم‌های زیادی رو صرف آموزشگاه کردن و هنوز بلد نیستن درست حسابی حتی خودشونو معرفی کنن. این همه وقت و پول و انرژی صرف این پروسه میشه، اگه جای درستی صرف بشه نتایج خیلی بهتر خواهد بود. پس دنبال آموزشگاه نباشید با همین اپ در زمان قابل قبول به نتیجه‌ی قابل قبول خواهید رسید.

8 پسندیده

سلام
بستگی به level شما داره اگه سطح پایین هست حتما به به اموزشگاه برو اما اگه سطح مناسبی داری با همین اپ یا سایر کتابهایی که میتونی self study کنی میتوتی leve تونو ببرید بالا
من خودم اموزشگاه دارم میرم ولی در کنارش از منابع های مختلف هم استفاده میکنم

2 پسندیده

میشه منابع مطالعاتی خودتونو معرفی کنید؟

2 پسندیده

به نظرم میتونید اینجوری سوالتون رو مطرح کنید

به نظر موفق های زبان کلاس مناسب در سطح تهران کجاست

وقتی از همه نظر میخواید اینجوری میشه ک یه کارگر از یه بیزنس میلیاردی صحبت میکنه و راه حل میده بهتون. ( بلانسبت جمع)

تقریباً اکثر موفق های زبان بدون کلاس موفق شدن.
اونایی هم که با کلاس موفق شدن، حدس بزنید چطور بوده؟ بیرون از کلاس هم کلی مطالعه داشتن. شاید ۵ تا ۱۰ برابر بیشتر از داخل کلاس در طول هفته :relaxed:

پیشنهاد من گرفتن مدرس خصوصیه اگه براتون مقدوره. و ایشون باهاتون مکالمه کار کنن و بهتون در یادگیری زبان کمک کنند

5 پسندیده

English for you
یه پکیج طبقه بنده شده است
من با این شروع کردم
به نظرم خوب بود

3 پسندیده