چالش دیسکاشن - چی شمارو با انگیزه می کنه؟

سلام دوستان.

موضوع بحث امروزمون اینه که چی شما رو با انگیزه میکنه؟

مثلا اگه بخواید چیزی یاد بگیرید تحت چه شرایطی اونو بهتر و با قدرت بیشتری یاد میگیرید؟

یا مثلا اگه بخواید به چیزی برسید چیه که نور ته تونل شماست؟

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

13 پسندیده

9 پسندیده

سلام ؛ ابر و باد و مه و خورشید و همسایه و موتور توی کوچه دست به دست داده بودند که من در این چالش امروز صحبت نکنم ولی بالاخره این محقق شد. فقط وسطهاش صدای آلاء رو می شنوید. و اینکه دارم تمرین میکنم بتونم لهجه ی بریتیش و تلفظهام رو اصلاح کنم

I have to add another technic: Read and listen to positive information especial in this channel
@asrare_movafaghiyat

7 پسندیده

سلام مامان ala جون:clap::clap::clap::clap::clap::clap:آفرین به شما :tulip::rose: صداتون رو کامل گوش کردم خیلی ریلکسید:blush:دلیلش تسلط شما به زبان انگلیسیه? یا نوت برداشتید که اینقدر تمرکز دارید? یا اینکه همیشه اینقدر آرامش دارید?(چشم بد دور باد):wink:

2 پسندیده

سلام
اخه شما که با این دوووووشواری کار انجام میدین
لهجه بریتیش چرا ؟؟؟
حیف نیست عایا؟؟ حیفه
خوب بود و جالب
موضوع تصویرسازی ذهنی
موفق باشید

1 پسندیده

The Video I mentioned:

https://www.aparat.com/v/jn5St

7 پسندیده

سلام عزیزم؛ ممنونم که وقت گذاشتید و گوش کردید :rose: :rose:

در مورد تسلط اظهار نظری ندارم اما کلا آرامش در همه ی کارهام هست، که گاها برای دیگران آزاردهنده می شه :smile:

در مورد نت برداری؛ من در بیشتر لتس تاکهای سال گذشته مربوط به دوره ی قدرت بله نت برداری میکردم ولی امسال خیر چون باید تمرین کرد که ذهن خودش کلام رو ایجاد کنه. این چالش برای اینکار خیلی مفید هست

سلام و احترام؛ چرا دوووووووشواری؟ لهجه بریتیش لهجه ی غالب در صحبت کردن من هست و من چند سال اول مطالعات زبانم همه ی منابعی که گوش کرده بودم بریتیش بودند ولی متاسفانه اون رو در اسپیکینگ تمرین نکرده بودم فقط گوشم آشنا شده بود. ولی زبانشناس خیر

نه؛ چه حیفی :slightly_smiling_face:

ممنونم که گوش کردید
سربلند باشید

1 پسندیده

ابر ماه فلک اینا رو گفتما
نه مکالمتون

من با خود لهجهه مشکل دارم
با عذرخواهی از تمام بریتیش دوستان
خیلی … است

متوجه شدم. من کلا دوست ندارم فایلهای ذهنی م باز باشه؛ چون تراکم فکری زیاد دارم اما این چالش رو دوست دارم و نمی تونستم خودم رو کنترل کنم :smile: این شد که با ابر و باد و مه … مقابله کردیم

زیبا و بی نظیر

4 پسندیده

2 پسندیده

1 پسندیده

فایل درست اپلود نشده

Wow .so do i for me … im going to go english class but u know when it is a strong pressur .i do my work and it always works.i really want to learn english but i always say to my bteacher pls make a plan for me and push me to do it but unfortunetly never done it for me .i am not motivated by sth but pressur always works on me😊

1 پسندیده