اپلیکیشن duolingo

سلام وقت همگی عزیزان بخیر

من یه چند وقتیه دارم از انگلیسی قدرت استفاده میکنم. ولی میخوام در کنار انگلیسی قدرت، از یه منبع دیگه هم استفاده کنم که هم سرگرم کننده و جذاب باشه و هم بتونم باهاش انگلیسی رو تقویت کنم. دوستام اپلیکیشن duolingo رو پیشنهاد دادن، خودمم دیدم برنامه سرگرم کننده ای هستش

کسی تاحالا ازش استفاده کرده؟ بنظرتون برنامه خوبیه و همونقدر که سرگرم کننده هستش، به یادگیری زبان انگلیسی هم کمک میکنه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. ممنون دوستان🌹

4 پسندیده

سلام
به نظر من وقتتون که میخواین برای Duolingo یا هر برنامه دیگه ای بذارید رو کتاب های سطح خودتونو بخونید
و یا همون انگلیسی قدرت رو با روش های متنوع تر گوش بدید (مثل تکنیک سایه و یا شنیدن با سرعت های متفاوت )

مطمئن باشید زودتر به سلاست می رسید

6 پسندیده

دولینگو برنامه خوبیه ولی زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه در نتیجه به درد شما نمی خوره،البته یه کپی پیست ایرانی هم داره به اسم آیلینگو که تو بازار هست من خوشم نیومد،یعنی احساس کردم خیلی قوی نیست ولی شما امتحان کن شاید دوس داشتی، برنامه ABAانگلیش هم جالب بود بنظر خودم ولی من وقت نداشتم استفاده کنم،هرچند باید نسخه کرک شده رو استفاده کنین یا هزینه رو به یورو پرداخت کنین،رزتا استون هم تو همون مایه هاس و حتی ماندلی، این آپ ها خوبن ولی مثل زبانشناس از یادگیری کامل خبری نیست،یه جنبه فان داره و وقت زیادی ازت نمی گیره، من خودم یه ماهی میشه ماندلی استفاده میکنم در کنار زبانشناس، فعلا زوده بخوام نظر بدم راجبش

4 پسندیده

سلام نسخه رایگانش اگر دارین لطف کنید لینکش بذارید

2 پسندیده

سلام جناب.خخخخ حواسم نبود که برای زبان فرانسوی اپلیکیشن میخواستم
برنامه زبانشناس روی انگلیسی متمرکز شده و زبان فرانسه رو نداره

برنامه ای میخوام که در کنار انگلیسی قدرت ، بتونم فرانسه رو یاد بگیرم باهاش

2 پسندیده

سلام ماندلی هم خوب بود ولی به اندازه دوُلینگو به دلم ننشست

2 پسندیده

خب پس این ویدیو رو ببینید که درباره ی یادگیری دو زبان به صورت همزمانه
پی نوشت: ایشون به 12 زبان مسلطن وهمینطور مدرس زبان هم هستن
https://m.youtube.com/watch?v=MdZnkatthxg

4 پسندیده

ماندلی که فقط درس های روزانه اش رایگانه و نسخه کرک شده هم نداره،دانلودشم از طریق گوگل پلی میسر نیست برا ما ایرانی هاچون تحریم ایم،من برنامه های ایرانی خیلی زیادی مشابه دولینگو دیدم ولی واقعا ضعیف بودن،ممرایز هم برنامه خوبیه ولی فک کنم فارسی رو پشتیبانی نمیکنه

2 پسندیده

خیلی ممنونم. گرچه خیلی نفهمیدم ازش خخخخخ ولی دو سه بار گوش نیدم تا بفهمم. ممنون

1 پسندیده

خواهش میکنم
خلاصه ش این میشه که اول یک زبون رو به خوبی یاد بگیرید و بعد برید سراغ زبان دیگه

2 پسندیده

چشم حتما این مورد رو رعایت میکنم

2 پسندیده