جعبه ی لایتنر

جعبه ی لایتنر این اپ روزی یکبار فعال میشه و من سوالم اینکه چرا تمام کلماتی هایلایت کردم در دروس قبل برای من نمایش داده نمیشه؟؟؟
ایا این مشکل برنامه س؟

2 پسندیده

سلام.جعبه لایتنر زمانی غیر فعال میشه که تمام کلماتی که وارد جعبه لایتنر کردید تمام بشه.بعد از اتمام ،کلماتی که بلد هستید میره تو چرخه یادگیری. کلماتی که میزنید بلد نیستم میره برای مرور فردا.حالا چرخه یادگیری چطور عمل میکنه اگر اولین بار کلمه رو بزنید بلد هستم اون کلمه میره دو روز بعد و برای بار دوم بزنید بلدم میره برای فکر میکنم 5 روز بعد و به همین ترتیب تا پنج بار بزنید بلدم تا اون کلمه به رنگ سفید در بیاد.
حالا چطور کلمات رو به جعبه لایتنر اضافه کنیم.وقتی رو کلمه کلیک کنید سه کلید نمایان میشه کلید بلدم کلید. اضافه به لایتنر کلید بلد نیستم.اگر کلید اضافه به لایتنر رو انتخاب کنید کلمه وارد لایتنر میشه.اگر کلید بلد نیستم رو بزنید کلمه فقط زرد میشه و به لاتنر اضافه نمیشه و تا زمانی که دکمه بلدم رو روی این کلمه اعمال نکنید کلمه زرد میمونه.
احیانا شما کلمات رو به صورت بلد نیستم دراوردید.

4 پسندیده

همه ی کلماتی که به لایتنر اضافه میکنین، حتما داخل جعبه تون میرن و وجود دارن، اما همه ی اون کلمات الزاما هر روز ازتون پرسیده نمیشن.
برای دیدن تعداد کلماتی که توی جعبه ی لایتنر تون هستن، به بخش آمار و قسمت لایتنر برین، تا تعداد کلماتی رو که توی هر سطح از جعبه وجود دارن ببینین.
فقط کلماتی که در سطح 1 هستن هر روز از شما پرسیده میشن، کلمات سطح 2، هر دو روز یکبار، کلمات سطح 3 هر چهار روز یکبار، سطح 4 هر هشت روز یکبار و کلمات سطح 5 هر شانزده روز یکبار پرسیده میشن
و فقط بعد از طی این پروسه از جعبه لایتنر خارج میشن

5 پسندیده

ممنونم از توضیح خوب شما
بله مثل اینکه وارد جعبه ی لایتنر نکرده بودم

2 پسندیده

ممنونم از توضیحاتتون🙏

2 پسندیده