کلاس های فشرده زبان در موسسات

سلام
دوستان من چند روز پیش توی یکی از خیابون های تهران داشتم قدم میزدم
یه تابلو دیدم زده بود کلاس های فشرده زبان
رفتم داخل و راجب این کلاس ها پرسیدم گفتن که این کلاس برای افرادی هست که میخان برن خارج از کشور و مدتش حدود 6 ماه است
گفتم از صفر تا 100 زبان رو یاد میدید
گفتن اره در حدی ک شخص برو اونور راحت ارتباط برقرار کنه

دوستان این کلاس ها واقعیه؟؟؟
بنظر شما حدود 6،ماه اصلا امکانش هست زبان یاد گرفت؟؟

2 پسندیده

سلام
خیر اینطور نیست.
این دوره فقط برای قبولی در امتحان زبان سفارته. فقط در اون حده
رو نوشتار و گرامر و جمله‌های پایه تاثیر داره. ارتباط برقرار کردن در حد اندکی شاید. دوستم که آلمان رفته بود، این امتحان رو گذرونده بود، الان بعد سه سال هنوز توی آلمان کلاس زبان میره. تازه این درحالیه که شوهرشم فول آلمانی بلده

5 پسندیده

طبیعیه که اونا برا خودشون تبلیغ کنن و وعده های جذاب بدن، ولی من شنیدم بهترین موسسه زبان تهران رسپینا تالک که اونم دوره فشرده داره، اگه در نهایت خواستین برین کلاس

1 پسندیده

درود بر شما.
زبان انگلیسی از صفر تا 100 در 6 ماه؟؟؟!!! زهی خیال باطل.
دو دسته اموزشگاه در ایران وجود داره:

1. اموزشگاهی که طبق کتابهای استاندارد Oxford & Cambridge درس میدن و حداقل زمان لازم برای پاس کردن کتابهاشون یکسال هست اونم فشرده و فوق فشرده،
    که بعد از یکسال تازه متوجه میشید زبان میخواد چی بگه و نه اینکه تسلط کامل داشته باشید.
    من خودم الان دارم کلاس زبان میرم از همین مدلی.

2. اموزشگاهی که یه سری منابع خودساخته و عجیب و غریب دارن که خودشون این منابع رو نوشتن و همه جور قولی هم بهت میدن و قیمت هاشونم همه جوره هست.
    مواظب باشید، همچین کلاسهایی خیلی احتیاط داره.

از اینها گذشته شاید یه موسسه طی 6 ماه به شما تمامی اطلاعات رو بده( محال ممکن) ، شما میتونید طی این 6 ماه مطالب رو هضم کنید ؟!(یه فریب بزرگتر).
زبان یه مسئله زمانبری هست که بعد از حتی دوسال زبان خوندن مداوم میبینید هنوز باید چیزای جدید یاد بگیرید.

پیشنهاد برادرانه: اگر لازمه کلاس زبان برید یه موسسه معتبر که زبان اموزاش تاییدش میکنن برید و نه یه موسسه با تبلیغات قشنگ.
در ضمن منابع زبانشناس اونقد برای یادگیری زبان مهم و اساسی هستن که با کلاس زبان رفتن نباید تحت شعاع قرار بگیره، و حتما حتما باید باهاش کار کنی تا نتیجه بهتری بگیری.

2 پسندیده