انتشار نسخه 7.1.0

برای من اکثر کلماتی مثل a . i هایلایت فیروزه ای دارن واسه همین برام سوال شد.

1 پسندیده

من به غیر از درسی که دارمو میخونم به دلیل نداشتن حافظه بقیه درس هارو پاک میکنم.الانم دوره انگلیسی واقعی را یاد بگیر درس سفر به نپال هستم.یعنی 22 درس رو باید دانلود کنم

سلام
خداقوت به آقای گل میرزایی عزیز و جناب ناصری گرانقدر :rose::rose::rose:
من برم نصبش کنم تا داغه :grin::grin::grin:اگر مشکلی بود اینجا خدمتتون عرض میکنم
بازم ممنون بابت همه زحماتتون، الهی خیر ببینید :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 پسندیده

راست میگی حواسم نبود. حدود ۱۴ هزار تا لغت رو حذف کردیم چون بیمعنی بودن یا شکل خاصی از یک لغت دیگه بودن که معنی متفاوتی نداره. مثل اسم جمع‌ها یا ’ دار‌ها مثل didn’t .فکر کنم لیستشون موجود باشه.

چه حالت بدی. درس رو باز کنید معمولا اول متن دانلود میشه. سریع برید پایین لغت آبی باقیمانده را بلدم بزنید بعد بیاید بیرون دانلود رو متوقف کنید :grin:

دوستان اول پست مشکلتون رو شرح دادم. یک تعدادی لغات بی‌معنی حذف شدن که شما اونها رو سفید کرده بودید. در واقع الان آمارتون صحیح‌تره.

3 پسندیده

با سلام
یه درسو که که از قبل کلماتشو مشخص کرده بودم با برچسب زرد و بدون برچسب ابی بود
بعد از نصب این نسخه کلی کلمه جدید ابی کرده بود بدون دلیل
از گزینه اخر می دانم استفاده کردم
الان آمار کلماتم حسابی نابود شده
این فقط واسه یه درسه

1 پسندیده

سارا جان برای منم همینه
تمام i ها فیروزه ای شدن :roll_eyes:

1 پسندیده

بله لغات یک حرفی مثل I یا a در نسخه‌های قبلی جزء لغات نبود و الان هست. اتفاق خیلی بدی نیست فقط تو یه درس روشون بزنید بزنید میدانم. :laughing::laughing:

متاسفانه گریز ناپذیره. حالا خیلی هم بد نیست :wink:

3 پسندیده

الان کلمه ای مثل Fall apart فقط باهم میاره
جدا جدا نمیشه مارک کرد
جمله هم نمیتونیم مارک کنیم
چون فقط عبارت فعلی پیش فرض اپ این امکانو داره

چرا میتونید لغت رو مارک کنید. بعد از زدن رو عبارت میتونید داخل پنل عبارتی که در بالا نشون داده میشه رو ویرایش کنید و فقط لغت رو نگه دارید و اونو هایلایت کنید
جمله‌رو مگه قرار بوده بشه هایلایت کرد؟

1 پسندیده

آقا محمد اگه بخواین جدا مارک کنید اول میتونید گزینه ی میدانم رو بزنید بعد که کلمه سفید شد اینبار تک تک هم میتونید مارکشون کنید. ولی مشکل این میشه که اگه میدانم رو بزنید حالا اینبار دیگه به صورت افعال عبارتی و باهم نمیشه مارکشون کرد :grin:

1 پسندیده

الآن من تمام کتابای زیبوک رو که دانلود کرده بودم پاک کردم تا دوباره دانلود کنم. فقط از صفحه ی اصلی برنامه رو متوحه نشدم. آیا همین کاری کعه انجام دادم (دانلود نسخه ی جدید و حذف و ددباره دانلود کردن کتابها) کافیه یا کار دیگه هم نیازه؟ ممنون

آقا چرا اینجور شد؟ همه درسایی که خونده بودم و لغاتش رو یاد گرفته بودم همش شد مثل روز اول. چکار کنم؟!

روی دوره کلیک کنید، دستتون رو نگه دارین و یه گزینه میاد نوشته بروزرسانی.

1 پسندیده

سلام آقای گلمیرزایی
خدا قوت بهتون
بعد اینجا ی سوال پیش اومد برام
اگه ما هر سری که ی درس رو میخونیم این همه iو aرو با گزینه میدانم سفید کنیم بعد آمار لغاتمون صعودی نمیشه؟ بخش آمارش مشکل پیدا نمیکنه؟

اشکال نداره عزیزم به نفع ما شد، الان دو تا لغت به آمار میدانم هامون اضافه شد. :sweat_smile::grin:

1 پسندیده

نمیتونم ویرایش کنم کلمه رو به تنهایی
یه همچین وضعیتی پیش میاد

آره سارا جانم جوجه مون زودی فارغ التحصیل میشه :joy::joy::heart_eyes:

1 پسندیده

واسه من دقیقا برعکسه چیزی که گفتید
بعد میدانم دوتایی میاره

شما هر بار نیاز نیست تو همه درسا کلمه رو به میدانم تغییر بدین
فقط ۱ بار بزنین میدانم کافیه
کلمه i و a قبلا به صورت تکی شناسایی نشده بود ولی چون به صورت تکی ام معنی داره برای همین باید به میدانم تغییر بدین
کلا تو آمار برنامه به عنوان ۲ تا لغت جدید که بلدین اضافه میشه نه بیشتر

1 پسندیده

چه جالب :joy:
من برا درسای انگلیسی واقعی که امتحان کردم بعد از میدانم میشه جدا انتخاب کرد

1 پسندیده