عید سعید فطر مبارک

با سلام و عرض تبریک عید فطر خدمت دوستان و زبان آموزان، امیدوارم خداوند عبادت های همه رو مورد قبول قرار بده :rose: :innocent:
التماس دعا

82138961-70845696

20 پسندیده

ممنون آقا فرزاد که زحمت تاپیک تبریک عید رو کشیدین :grin::rose::rose::rose:
دوستای گل زبانشناسم، طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق تعالی باشه انشالله :relaxed::relaxed:
این آخر مهمونیه که دارین از خونه خدا میاین بیرون ما رو هم یادتون نره دعا کنید :see_no_evil::grin:

10 پسندیده

سلام بر همه دوستان.طاعات و.عبادات قبول.ایشالا مهمونی بعدی خونه شما اقا فرزاد.
منم تو این مهمونی اینقدر خوردم نمیتونم تکون بخورم به همین جهت زیر شلواری اوردم شب همینجا در خدمت خدا میمونم.

9 پسندیده

سلام شب عیدانه ی تک تک دوستان گل زبانشناس بخیروشادی
طاعات وعبادات تک تک عزیزان تالار قبول حق
انشاالله که ماه پر برکتی برای همه بوده باشه:rose::rose::rose:
وکوله باری از برکت ،نعمت،رزق و روزی وسلامتی اندوخته کرده باشید انشاالله:rose::rose::rose:
عیدهمگی مبارک:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::clap::clap::clap::clap:دلتون شاد و لبتون خندون:blush::blush::blush:

6 پسندیده

من سال دیگه خودم جایی چترم داداش :stuck_out_tongue_winking_eye: :grin:

5 پسندیده

ادرس بده بیایم اونجا.شما که بخیل نبودی.:sweat_smile::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 پسندیده

خونه ی یکی از دوستان :blush:
سفارشتونم کردم

3 پسندیده

بچه های عزیز تالار ، سال دیگه به خدا قول ندید همگی دعوتیم خونه ی دوست اقا فرزاد.فکر کنم منم بشناسمش اون دوستشو

2 پسندیده

تشریف بیارین :blush:

3 پسندیده

عیدتان مبارک :rose: :rose: :rose:

6 پسندیده

:heart: محبوبا در دعای #ابوحمزه_ثمالی به ما آموختی:
وَ لَیْسَ مِنْ صِفَاتِکَ یَا سَیِّدِی أَنْ تَأْمُرَ بِالسُّؤَالِ وَ تَمْنَعَ الْعَطِیَّةَ
( اى آقاى من در شأن تو این نیست که دستور به درخواست دهى و از اعطا خودداری کنی)

:hibiscus: حال در قنوت نماز #عید_فطر تمام مقامات معنوی اهل بیت(ع) را از تو می‌خواهیم:
وَ أَنْ تُدْخِلَنِي فِي كُلِّ خَيْرٍ أَدْخَلْتَ فِيهِ مُحَمَّداً وَ آلَ مُحَمَّدٍ
(و مرا در هر خيری كه محمّد و خاندان محمّد را وارد نمودی، وارد كنی)

10 پسندیده