ارزیابی پکیج انگلیسی با استاد لوسی

ارزیابی پکیج انگلیسی با استاد لوسی
none 4.34 25

پدرسگا مگه باید یساعت در کونتون بمالم
هی متن کوتاه هست متن کوتاه هست

lucy is the best teacher ever

1 پسندیده

برای کسایی که دنبال لهجه بریتیش هستن خیلی خوبه

1 پسندیده

بهترین دوره زبان شناس، لطفاً ویدو ها رو به روز کنید

1 پسندیده

عالی بود لطفا در مورد لهجه بریتانیایی بیشتر مطالب بزارید

1 پسندیده

بسیار کاربردی و مفید

از نظر من چون لوسی واقعا انگلیسی زبان بهتر می‌تواند اصطلاحات و کلمات زبان خود را به ما ایرانیان آموزش دهد اما این فقط نظر من است

چرا آپدیت نمیشن دوره ها ؟؟

ممنون که ویدئو های لوسی رو گذاشتین ولی خیلی خوب میشد اگه ترجمه فارسی داشت🥲

باتشکر از تیم خوب زبانشناس
این مجموعه ویدیوهای خیلی خوبی در زمینه های مختلف زبان از تلفظ گرفته تا انواع تکنیک ها رو داشت که من همیشه دوست داشتم توی یوتیوب اینا رو نگاه کنم ولی همیشه یا تنبلی میکردم یا دسترسی نداشتم و حالا که توی زبانشناس همشون رو با هم داشتم بسیار راحت بود.
لطفا ویدیوهای دکتر احمدیان رو از یوتیوب هم قرار بدید.
خداقوت

sweel
lussy is nymghish and energic teacher
up with ur choice.

1 پسندیده

Excellent thanks a lot

1 پسندیده

لطفا ترجمه های فارسیشم بزارییییددددد

پس ترجمش کو؟
اگه قرار بود خودمون ترجمش کنیم که این برنامه رو نصب نمیکردیم!!!

سلام واقعا عالیه اما حیف که ترجمه نداره

تعداد زیادی از دوره‌های بخش زبانشناس ترجمه دارن و باقی دوره‌های این بخش هم به ترتیب ترجمه میشن. اما برای یکسری از دوره‌ها مثل کتاب‌ها و رمان‌ها امکان ترجمه وجود نداره، چرا که یا باید از انتشاراتی که این کتاب‌ها رو ترجمه کردن حق استفاده از ترجمه گرفته بشه که مراحل پیچیده‌ای داره و یا باید مترجمان زبانشناس کتاب‌ها رو ترجمه کنن که بسیار طولانی میشه این پروسه و در کل دوره‌های بخش زیبوک و زوم برای سطوح متوسط و پیشرفته تدارک دیده شده که این سطوح برای تقویت و یادگیری مهارت زبانی نیاز به اتکا به ترجمه ندارن.
برای دسترسی به ترجمه دوره‌ها نیاز به اشتراک هست و تشخیص دوره‌های ترجمه شده با علامت (فا) در توضیحات دوره مشخص شده.

اگه این ترجمه‌ها براتون نشون داده نمیشه کافیه که وقتی وارد درسی میشین، با استفاده از گزینه‌ی ترجمه در نوار بالای درس (آیکن دومی از راست) ترجمه‌ها رو فعال‌ کنین.

1 پسندیده

سلام دوست خوبم درحال ترجمه دوره های زبانشناس هستیم و به ترتیب اولویت های لیست ترجمه میشن.

این برنامه مناسب چه سن هایی هستن؟

1 پسندیده

محدودیت سنی نداره دوست خوبم
از این برنامه همه سنین میتونن برای یادگیری استفاده کنن

تو اینستا کارشون رو دیدم خیلی کارش درسته خیلی خوبه که اینجا توی زبان شناس هم داریمشون :slight_smile: