ارزیابی پکیج انگلیسی با استاد لوسی

ارزیابی پکیج انگلیسی با استاد لوسی
none 4.365384615384615 26

سلام وقت همیه ی زبان اموزان بخیر
خواستم بپرسم حتما باید یک لهجه رو کارکردو اموخت یا مثلا میشه از هردو لهجه امریکن و بریتیش استفاده کرد از نظر منِ مخاطب مثلا لهجه امریکن راحت تره اما خب وقتی به یک منبع خوبی مثل تدریس های ایشون برمیخوریم نمیشه ساده گذشت اشکالی نداره از هر دو لهجه استفاده کرد هم در گرامر هم در لغت؟یا فقط میشه در گرامر استفاده کرد؟

دوست خوبم
ساختار زبان انگلیسی تو لهجه‌های مختلف تقریبا یکیه و فرق زیادی با همدیگه ندارن؛فقط ممکنه توی بعضی کلمات و اصطلاحات متفاوت باشند.

اگه هدفتون به طور مثال یادگیری زبان انگلیسی با لهجه بریتانیاییه، مشکلی نداره هر از گاهی هم به انگلیسی آمریکایی گوش بدید.

زبان انگلیسی لهجه‌های زیادی داره که معروف‌ترین‌هاش آمریکایی و بریتانیایی هستند و از لهجه‌های دیگر زبان انگلیسی هم میشه به استرالیایی، کانادایی، اسکاتلندی و… اشاره کرد.

با وجود این‌که تعداد لجهه‌‌های زبان انگلیسی زیاده، اما ماهیت زبان انگلیسی توی این لهجه‌ها تغییر نمی‌کنه.

برای این‌که کامل متوجه بشین براتون یه مثال می‌زنم. فرض کنین یک نفر اهل رشت به تهران سفر می‌کنه و می‌خواد اون‌جا زندگی کنه. اوایل شاید بعضی از اصطلاحات و کلماتی که بین افراد تهرانی رایج هست رو متوجه نشه اما کم کم اون‌ها رو هم به سادگی یاد می‌گیره و خودش رو وفق می‌ده.

پیشنهاد ما اینه که زیاد درگیر تفاوت‌های میان لهجه‌های مختلف نشین اما اگه می‌خواین بیشتر با لهجه‌ها آشنا بشین و راه‌های تقویت لهجه رو بلد باشین،‌ توصیه می‌کنیم ویدئوهای زیر رو از یوتیوب زبانشناس ببینیند. برای دیدن این ویدئوها باید فیلترشکن‌تون روشن باشه:point_down:t2:

https://youtu.be/Ee9yyZz4IXI

https://youtu.be/z3aUQA7MPWU

اگه پس از مشاهده‌ی ویدئوهای بالا باز هم سوال یا مشکلی در این رابطه داشتید، من اینجا هستم که بهتون کمک کنم :relaxed::rose:

1 پسندیده

سلام. خیلی ممنونم که برای بهتر شدن زبانشناس اینقدر تلاش می‌کنید! امکانش هست دوره‌ی انگلیسی با لوسی رو هم مثل بقیه دوره‌ ها آپدیت کنید؟

1 پسندیده

hello will you married me?I love you

لوسی ویدئوهای زیادی درمورد Phrasal Verbs و Idioms در یوتیوب قرار داده که جای اونها خیلی توی زبانشناس خالیه؛ امکانش هست که اونها رو هم اضافه کنید؟؟

1 پسندیده

عالی
وااااقعا عالی
کاش ترجمه فارسی زبانشناس هم برای درس ها گذاشته بشه و ویدیوهای بیشتری از لوسی هم تو آپدیت های جدید اضافه بشه
واقعا مفید بود
لهجه بریتیشش فوق العادس به امید اینکه برای این لهجه جای بیشتری تو نرم افزار باز بشه