عبارات و افعال چند کلمه ای در آمار لغاتی که میدانید محاسبه شود یا خیر؟

سلام. بنده حقیر هم نظری دارم:/

بنظرم ۱- در روش اول به جای اینکه میزان لغات مورد نیاط هر سطح رو ۵۰٪ بالا ببرید، اون رو ۳۵٪ زیاد کنید. چون به طور میانگین توی هر درس ۴۵٪ اصطلاحات هستش و ضمنا همه تمامی اصطلاحات هر درس رو بلد نیستند که همه شون رو حساب کنیم

۲- یه نمودار دیگه هم اضافه کنید. ولی تنها یک نمودار در صفحه اصلی نمایش داده بشه و کاربر هر زمان که بخواد، به انتخاب خودش انتخاب کنه که کدوم شاخص به عنوان معیار براش در صفجه اصلی نمایش داده بشه. شاخص لغات یا اصطلاحات…

دیکشنری که شما به عنوان بهترین در نظر گرفتید کلا به دلیل کیفیت پایین از برنامه حذف شده :sweat_smile:
احتمالا شما از دیکشنری‌های قدیمی استفاده میکنید. دیکشنری‌های آفلاینتون رو حذف و مجدد دانلود کنید

این فکر کنم بیشتر از اینکه در حوزه افعال چند جمله‌ای باشه در حوزه ارتقا لایتنر هست. حرفتون هم صحیحه ولی خوب طبق اولویت بندی که شما کاربران محترم انجام دادید این مورد اولویت پایینتری داشت.

به شخصه خودم نظرم همین بود ولی خوب ترس از اینکه خیلی جاها نیاز هست که یک کلیک اضافه بشه و این بازخورد بدی داشته باشه جلوی پیاده سازی اینو گرفت.

درسته ولی ۱- برنامه نباید پیچیده بشه ۲- میشه یه مثال بزنید از یه برنامه‌ای که این شکلی باشه

من از پیشنهاد‌هاتون خیلی ممنونم ولی خیلی نمیتونم تصور کنم چه شکلی میشه. اگه میتونید یه پیش نمایشی چیزی ازشون ارائه بدید خیلی ممنون میشم

3 پسندیده

ممنونم از شما
براتون سعی میکنم نمونه محیط های کاربری از بعضی نرم افزار ها که گرافیک جذابی دارن اینجا ارسال کنم. زیباتر شدن محیط نرم افزار میتونه به سادگی محیط اون کمک کنه منظور من اینه. هر چه زیباتر کاربر پسندتر.من از برنامه نویسی سررشته ایی ندارم و میدونم پیاده کردن این ایده ها سخته ولی بنظرم محیط گرافیکی نرم افزار نیاز به کار داره.

4 پسندیده

سلام و عرض ادب استاد
من تو فتوشاب یه طرحی رو که بنظرم جالب میومد رو کشیدم لطفا نگاه کنین نظرتون رو بفرمایید

در واقع میشه بنظرم وقتی روی واژه کلیک میکنیم بجای ظاهر شدن پنجره دیکشنری از سمت راست و ندیدن محیط درس با چنین طرحهایی برای دیکشنری ها که حالت فلو داشته باشن محیط اپلیکیشن رو زیباتر کرد.این یه طرحی بود که تو ذهنم بود و کارهای زیباتر از این با رنگ و لعاب بهتر هم میشه پیاده کرد. ولی در اصل حالت گلس یا شیشه ای بودن بکگراند خیلی میتونه زیباتر کنه کارو

8 پسندیده