یالا به انگلیسی حرف بزن(درحال حاضر متوقف شده)

سلام بر بروبچز قوی و خوشحال و با انگیزه و همه چیز عالیه زبانشنان
خب طبق یه پیشنهاد که دادم ، یه سری بچه ها مشتاق بودن که این برنامه رو پیاده کنیم.
خب حالا اون برنامه چیه.
برای اینکه بتونی به سطح خوبی از زبان برسی لازمش اینه که بتونی هر روز صحبت کنی. خب الان یه سریا میان میگن بابا نمیشه ، میترسم ، کسی نیست باهاش صحبت کنم ، روم نمیشه ، بلد نیستم ، هنوز به حد کافی کلمه تو ذهنم نیست و از این جور بهانه ها که خب همش رو یکجا خودم تا همین چند وقته پیش میگرفتم یعنی خدای بهونه گیری و کناره گیری بودم .
حالا برنامه چیه.خب منم نمیدونم ایشالا در قسمت بعد سعی میکنم یه چیزی پیدا کنم بگم.
:rofl::rofl::joy::joy::crazy_face::crazy_face:
نه شوخی کردم.برنامه اینه که هر کس از کارهایی که تو روز انجام میده یه پنج دقیقه یا کمتر از پنج دقیه رکورد بگیره از صدای زیباش بفرسته اینجا.
کارهای که تو روز انجام میدید یا می خواید انجام بدید یا باید انجام میدادید و نرسیدید انجام بدید یکی از قسمتهای جدایی ناپذیر از شخصه که نه نیاز داره فکر کنی به موضوع و یا بگی برام اتفاق نیوفتاده یا بهانه هایی از این قبیل.فکر نکنم اسون تر از این چالش هیچ جای دیگه دیده باشید.(الکی مثلا خیلی اسون گرفتیم)
خب بریم شروع کنیم.
راستی شما میتونید هر وقت از روز خواستید ویس بگیرید فقط تاریخ و ساعتش رو قبلش ذکر بفرمایید تا بچه ها بتونن مچتون رو هم بگیرن اگر کاری رو انجام ندادید.

20 پسندیده

سلام چالش بسیار عالیس به خصوص برای من که واقعا از حرف زدن میترسم کاش یه ساعتی رو در روز مشخص کنید که مفید تر باشه

2 پسندیده

سلام چه چالش خوبیه :hugs:
مرسی

3 پسندیده

خواهش میکنم شما نظر لطفتونه.اگر میبینید ویس ندادم دوتا دلیل داره.
اولی اینکه داشتم ویسم رو رکورد میکردم بفرستم یهو بچه های دفتر سروکلشون پیدا شد.دوم اینکه…اااا دلیل دوم رو.یادم رفت ببخشید

4 پسندیده

اقا ما صدامون زیبا نیست پس کلا کنسله :laughing::laughing::laughing:

3 پسندیده

صد رحمت ب صدای شما
از صدای من داغون تر وجود نداره😂

3 پسندیده

کارهای روزانه معمولا خیلی زود تکراری میشن. به نظرم هفتگی و ماهیانه پیش برید خیلی بهتر هست.

6 پسندیده

بابا نفرماییید.اعتماد به نفستون کجا رفته.من با اون صدای عتیقم اهنگم خوندما

3 پسندیده

اینو موافقم :ok_hand::laughing::laughing::laughing:
نه بابا صداتون خوبه فقط مزاح بود

2 پسندیده

بله استاد شما درست میگید.ولی هدفم اینه که هر روز صحبت کنن و ضبط کنن.کارهای روزانه بهونست برای صحبت کردن.میتونه در باره هرچیزی باشه.مثل فیلمی که دیدیم یا قراره ببینم.یکی دیگه از هدفام خارج شدن از روزمرگیه.همین که ادم فکر کنه باید امروز پنج دقیقه صحبت کنم و نباید تکراری باشه برنامه روزای دیگمون خودش رنگارنگ میشه دیگه.البته نظر من اینجوریه ها.باید ببینیم چی پیش میاد

2 پسندیده

در رابطه با درسهایی که در زبانشناس میخونید، اصطلاحاتی که یاد گرفتید و این جور چیز ها هم میتونید صحبت کنید.

7 پسندیده

ای ول استاد عزیزم.کاملا درست میگید

1 پسندیده

Hi everyone.

more extra→extra/more

We are waiting for your voice. @R.min

Have a good QER. :wink:

11 پسندیده

I am here https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/a/b/abb8291d7342be2413e82e25d1bf891576eeac36.mp3

as you all hear I. have a lot of mistakes but it doesn’t matter.who cares I am really waiting for you.have a good day

4 پسندیده

7 پسندیده

I know I know it does not work for you all so I am trying to figure it out

2 پسندیده

Thank you so much dear.
Your voice appears in this way:

We must dl it, we can’t hear it in forum.
"You must record your voice in ".m4a format.

3 پسندیده

سلام وقت بخیر بسیار پسندیده و کار نیکوی انجام دادیند تبریک میگم به امید موفقیت و بازدهی عالی:rose::rose:

3 پسندیده

Ooooh! … I saw this topic right now😃
It’s so greeeeeeeat! :ok_hand:

3 پسندیده

10 پسندیده