درخواست تکمیل بخش دروس پایه انگلیسی بدون تلاش

سلام آقای ناصری @hnaseri
وقت تون به خیر

آیا دلیل خاصی داره که درسای مجموعه ی اول انگلیسی بدون تلاش, دروس پایه/ سطح مبتدی, بطور کامل وارد نرم افزار نشده؟

اگه مشکل خاصی هست یا کمکی از من نوعی برمیاد برا تکمیل این بخش, خوشحال میشم بفرمایید.
خود من, ترجیح می دم به جای کار با mp3, با نرم افزار این درسا رو گوش بدم ولی متاسفانه, خیلی ناقصه این بخش.

با سپاس و خدا قوت البته

2 پسندیده

سلام. با اجازه من جواب میدم
این درس‌ها متنشون موجود نیست. برخی درس‌ها هم منشوری هستند نمیسه به اپ اضافه کرد.
اون دروسی هم که موجوده آقا کامبیز زحمت کشیدن صوت رو تبدیل به متن کردن. البته اگه اعضا به صورت خودجوش و گروهی بتونن صوت‌ها رو تبدیل به متن کنن خیلی از درس‌ها رو میشه به اپ اضافه کرد.

2 پسندیده

البته الان دیگه میتونیم دروس صوتی بدون متن رو هم به اپ اضافه کنیم. و گزینه ای برای اضافه کردن متن هم قرار گرفته.

الان ۲۸ درس از این دوره قرار گرفته. چه چیزهایی مونده؟

3 پسندیده

سلام…ممنونم @pari
من الان سطح دوم این بخش از دوره م…درس دوم…متن شون بوده تا الان…حداقل مینی استوری و درسای اصلیش…ولی اینا, هنوز تو اپ نیست.
در مورد منشوری, راستش نمی دونم معنی این کلمه رو :see_no_evil:

ولی در هر حال, من یکی هستم…از کجا باید شروع کردو چکار باید کرد…صرفا تبدیل صوت به متن؟
البته امیدوارم بعد از تهیه متن, پروسه ش زمان بر نباشه و خیلی زود وارد اپ شه که بتونیم ازشون استفاده کنم

بازم ممنونم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

سلام @hnaseri .واقعا؟

پس, احتمالا اپ من به روز نیست :no_mouth:
چون برا من ۱۱ درس بیشتر نیست
چطور باید به روزش کرد؟ چون تو bazar نشد و صرفا گزینه ی نصب ش! بود

دم تون گرم

1 پسندیده

نهایتش دو سه روز طول میکشه. شما به صوت گوش می‌دید و متنش رو می‌نویسید. بعد می‌فرستید برا آقا کامبیز که توی اپ اضافه‌ش کنن

2 پسندیده

بله درسهای جدید توی نسخه 7.1.0 به بعد قابل دیدن هست که هنوز انتشار رسمی نشده. میتونید این تاپیک رو مشاهده بفرمایید:

2 پسندیده

سلام و تشکر
خیلی خیلی لطف کردید,
ان شا.ا… بتونیم طبق صحبتای @pari به تکمیل این بخش از مجموعه کمک کنیم.
در پناه خدا

3 پسندیده