تالار زبانشناس

اولین تجربه صحبت با نیتیو زبان

سلام دوستان خوبین؟
امروز یه روز خیلی عالی بود برای من موفق شدم برای اولین بار با یک نیتیو زبان چت کنم و خب بازخوردش فوق العاده بهم انرژی داد و خواستم این حس خوب رو با شما هم درمیون بزارم تا هیچوقت و هیچوقت از راهی که انتخاب کردین پشیمون نشید :tulip::blush:

20190625_204109

25 Likes

:heart_eyes::smiley::smile::clap::clap::clap: ای جـااانم
عاالی! Congratulation
اونم به فارسی علاقه منده آیا؟

4 Likes

همون سایت speaky پیدا کردی؟

3 Likes

تبریک میگم :smile:
موفق باشی :rose::rose::rose:

2 Likes

سلام آجی @mohadeseh34
بابا کم پیدایی؟ بیا تالار دلمون تنگ میشه برات :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
خیلی هم عالی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

اره فک میکنم دوست داره البته هنوز پیش نیومده که راجبش صحبت کنیم

بله

خیلی ممنون همچنین

فدات این چند وقت یکم درگیری هام زیاد بود انشاءالله وقت کنم بیشتر میام پیشتون دله منم برای همتون تنگ شده بود :star_struck::tulip:

5 Likes

ایشالله همش این درگیری ها برای خوشی باشه :heart_eyes::heart_eyes: و امیدوارم بیشتر ببینمت تو تالار :heart::heart::heart:

2 Likes

انشاءالله و خدارکشکر که به خوبی و خوشی گذشت :star_struck::heart_eyes:

ممنون رفیق حتما بهتون سر میزنم :tulip::star_struck:

2 Likes

اولا تبریک میگم🌷
دوما خوش شانسید
اخه من بایکی شروع به چت کردم بعد راجب دینم پرسید بعد من‌نمیدونسم دینش چیه و اومدم مثلا کار مثبت کنم فیلم هیات فرستادم براش مثلا بیشتر راجب خودم بگم اخرش فهمیدم شیطان پرسته :expressionless:
جوابمو نمیده دیگه:joy::joy::joy:

9 Likes

من قبلا توی همین اسپیکی به ده نفر پیام دادم که چت کنیم نمیدونم چرا هیچ کدام جواب ندادن :sweat_smile:
بازم شما خوش شانس تر بودین

3 Likes

سلااام به محدثه جان عزیز
عضو قدیمی تالار
براووو خیلی خوشحال کننده است این تجربه ها
تبریک میگم بهت عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

:no_mouth::joy:
ببینید وقتی ارتباطتون با یکی تازه شروع شده از همون اول خیلی نیاز نیست عمیق اطلاعات بهش بدین که.
یا اصلا هدفتون این نباشه که بخواین با حرفاتون تغییراتی در طرف ایجاد کنید ولو مثبت. چون به دلیل تفاوت فرهنگیمون این مدل صحبتا خیلی برای مخاطبین خارجی خصوصا نیتیو زبان خوشایند نیست و اصلا ادامه ارتباط نمیدن. چون در هر ارتباطی، اصل اول احترام به عقاید طرف مقابله. بعد کم کم حس اعتماد ایجاد شه مطمعن باشید خودشون بیشتر راغب میشن بپرسن.
من اینو تو تجربیاتی که داشتم خیلی حس کردم و البته برام جالب بود که دو تا از نیتیو زبانایی که باهاشون مکالمه داشتم که یکیشون کانادایی و دیگری استرالیایی هر دو مسلمون شده بودند، اینم خودشون گفتن من هیچ وقت سوال نمیپرسم راجب دین کسی.
و یه چیز دیگه که فهمیدم اینه که به دلیل مسائل سیاسی و این صحبتا، اکثریتشون راجب ایران مطالعه دارن حتی راجب مراسمات ایران چه دینی چه غیر دینی و فیلماشو از یوتیوب مشاهده میکنن.
خلاصه امیدوارم تجربه بعدیتون موفق باشه :grin:

6 Likes

خیلی ممنون :tulip:
اره خداروشکر تو این قضیه موفقم
البته باید دنبالش بگردین تا ادم مناسبش پیدا بشه

یکم طول میکشه باید صبر داشت و ادامه داد منم به خیلی ها پیام دادم جواب ندادن اما خب این گزینه یه خوش شانسی بود برام

سلام عزیزه دل :heart_eyes:
اره واقعا دیشب که از خوشحالی رو ابرا بودم اما به خودم اومدم گفتم خیلی جو گیر نشو شاید داره فقط امیدوارت میکنه که جا نزنی :joy::joy::heart_eyes:
خیلی ممنون رفیق جان :tulip::heart:

3 Likes

به به سلام بسیار عالی. حالا جدا از چت باهاش مکالمه هم کردید؟

قشنگ در چت شما میشه چشمه ای از خانوما رو دید. ( ای وای واقعاً من خوبم؟ ( کاملا می داند خوب است اما می گوید تا بشنود که خوب است)) :grin::grin::laughing:

آفرین بهتون محدثه خانوم ایشالا بیشتر ای تجربیاتتون بگید برامون :rose::rose::rose:

10 Likes

نه راستش هنوز یک بار فرصت پیش اومد که چت کنم حتما مکالمه رو هم در کنارش انجام میدم تا ترسم بریزه

:joy::joy::joy::joy::joy: اما من واقعا باورم نمیشد که خوبم قدیمیایه تالار همه میدونن اعتماد به نفس منو ک چقد باهاش مشکل دارم احتمال شما هم در جریانید قشنگ حس میکردم داره هندونه میده زیر بغلم :joy::rofl::rofl::sweat_smile:

خیلی ممنون انشاءالله که بتونم این موفقیت هارو کنار شما دوستان خوب جشن بگیرم :tulip::tulip:

4 Likes

همه که اونجا نوشتن native … واقعا native هستن یا الکی هستش؟

3 Likes

ن اصلا من قصدی نداشتم ‌ک فرستادم فقط میخاسم سرحرف باز شه
حالا طرف بچه کردستان عراقه المان زندگی میکنه انگلیسی بامن‌میچته :joy::joy:
یبارم‌ بایکی دیگه اشناشدم بعد جملات اولیه رو ک راحته رو گفتم مث اینکه بچه کجایی و من ایرانیم این حرفا و … بعد ک بهش گفتم‌میخام انگلیسی کار کنم فک کرد سرکارش گذاشتم‌گف تو ک بلدی بعد بلاکم کرد :confused::confused::confused:

2 Likes

50 درصد ایرانین :joy: چه بسا بیشتر

1 Likes

سلام محدثه جان .پس چرا من حتی نمیتونم این برنامه رو نصب کنم پیغام میاد این برنامه برای گوشی شما خطرناکه و نصب نمیشه

1 Likes

2 Likes

من قبول رو میزنم ولی بازم نصب نمیشه.چرا

2 Likes