اولین تجربه صحبت با نیتیو زبان

نه بابا خیلیا سطح زبانشون بالاست خودشونو نیتیو میدونن

من برنامشو نصب نکردم از تو خود سایت ارتباط برقرار کردم

1 پسندیده

محدثه جون کاملا معلمه کلی ذوق کردی, عالیه عزیزم, ادامه بده و لذت ببر.
من دو تا دوست دارم تو امریکا, یه دوست از کانادا,
حالا اونا به من پیام میدن من وقت ندارم گاهی جوابشونو بدم. مکالمه هم داشتم. کلا من پیشنهاد نیتیو زیاد داشتم ولی خب اکثرا جواب نمیدم چون فکر میکنن اومدن dating نه یادگیری زبان.
برات ارزوی موفقیت های بیشتر دارم

2 پسندیده

آقا من با هرکی چت می‌کنم یه موردی داره. برا یه آقای آمریکایی نوشتم hi نوشته hi pretty :neutral_face:
با یه دختر کانادایی حرف میزدم. برنامه داشت که بیاد ایران، میگفت red wine رو برام آماده کنید بیام. :sweat_smile:
موقع حرف زدنم خیلی ریلکس بود، یه چیزی گفت بعد من شاخ درآوردم. پرسیدم مطمئنی که دختری؟ بعد گفت:

Yes, I’m bis…ual. I can shut up if I’m bothering you…

اینم از تجارب ناخوشایند من. کلا یه طوری شده من نسبت به پارتنر حس خوشایندی ندارم.

6 پسندیده

به من که اصلا جواب نمیدن وقتی پیام میدم!
من هم با همین حس شما رو دارم در مورد پارتنر.

3 پسندیده

از بین ده نفر شاید یک نفر جواب بده. ولی خب تاثیرش واقعا کارساز و فوق‌العاده است. اگه باشه که خیلی خوبه

3 پسندیده

پس من خیلی خوش شانسم, واقعا موارد و پیشنهادات خوب داشتم, ولی گاهی تنبلیه خودم گاهی موارد دیگه باعث شده کمتر صحبت کنم. پس بیشتر قدر بدونم بهتره. :wink:

1 پسندیده

غیرنیتیو زیادن که بخوان با آدم حرف بزنن ولی اگه قرار باشه با غیرنیتیو حرف بزنیم، همین اعضای تالار از هرکسی بهتره. نیتیو خوب پیدا کردنم آرزوست :joy:

3 پسندیده

پری جون, اره غیر نیتیو من دوست زیاد دارم ,من فکر میکنم برای دوستانی که سطح متوسط هستن غیر نیتیو بهتر از پسر ایرانیه, چون زبون همو متوجه نمیشید همه تلاشتون اینه که به هم به طریقی بفهمونید ولی با ایرانی حرف بزنی سریع فارسیشو میگه, منم بشدت بدم میاد دلم میخواد پارتنرم تلاش کنه به انگلیسی توضیح بده نه سریع ترجمه کنه.

2 پسندیده

من همون اول کار به پارتنر غیربومی قانونم رو میگم. اگه فارس باشه میگم no Persian اگه کرد باشه no Kurdish.

2 پسندیده

اصلش هم همینه, شما که عالی هستید پری خانوم

2 پسندیده

فدات شم عزیزم. عالی بودن از خودتونه :blush:

2 پسندیده

من الان یه دوست مصری پیدا کردم .خوب بود با هم چت میکنیم .ویس فرستادیم .و من بهش گفتم نیمفهمی چی میگم بگو من برات بنویسم اون گفت که میفهمم . بنظرم فعلا این خوبه چون خودمو مجبور میکنم انگلیسی حرف بزنم بعدش سعی میکنم کسی رو پیدا کنم که لهجه ش و انگلیسی ش بهتر باشه

2 پسندیده

اره واقعا خیلی ذوق کردم واسه خودم خیلی مساله بزرگی بود که بتونم ارتباط برقرار کنم ممنون عزیزم :tulip:
خدایی اتوسا جان خیییلی خوش شانسی یکی مثله شما جواب نمیده یکی مثل من باید چند روز بگرده تا یه ادم مناسب پیدا کنه :joy::joy::joy::joy:

شما خودت یه پا نیتیوی پری جان احتیاج به پارتنر نداری :heart_eyes::tulip:

3 پسندیده

سلام عزیزم
کلا
Hi pretty و Hi sweetie رو زیاد میگن
و اگه تو اولین برخورد بگن همونجا فرار رو بر قرار ترجیح بدین :joy: دختر و پسر هم نداره.
ولی منم با دو تا دختر یکی انگلیسی و یکی آمریکایی برخورد داشتم هر دوتاش افتصاح بودن خودم بلاک کردم.
به قول آتوسا اکثرا دنبال dating هستن متاسفانه

5 پسندیده

شما لطف داری عزیزم. والا آدم تا صحبت نکنه هیچیش معلوم نمیشه :sweat_smile:
فقط اون ترس اولیه بریزه آدم میفته رو غلطک. کاش آقا کامبیز چالش کنفرانسو دوباره برقرار کنه :face_with_raised_eyebrow:
@YoKambiz

واقعا قابل تقدیره این تجربیات دسته اول رو در اختیارمون میذاری :smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

جمعه خوبه بریم؟ :smiley:

3 پسندیده

عالیه. :star_struck: من که آمادگی کامل دارم اگه اتفاق خاصی نیفته

1 پسندیده

باشه موضوع رو میزنیم دوستی. همون موضوع قبلی که صحبتش رو کردیم.

2 پسندیده

آقا یه اپ دیگه غیر از skype استفاده کنید که منم بتونم بیام :sunglasses:
البته اگه امکانش بود.
ممنون

1 پسندیده

میشه با هنگ اوت رفت. هنوز مشکلتون رفع نشد؟

1 پسندیده