اولین تجربه صحبت با نیتیو زبان

من واقعا از مصریا میترسم. بی‌پروا و یه جورایی ترسناک حرف می‌زنند. جدا این کشورهایی که محدودیت‌های اجتماعی و دینی و غیره زیاد دارن، مشکلات فراوانی از لحاظ ارتباطات اجتماعی دارن. آخه واقعا من تو مغزم نمیره از مصر تا ایران، یا از هرجای دیگه، چه هدفی دارن از dating؟

خیلی هم عالی. :+1::clap:

1 پسندیده

نه متاسفانه.
مهم نیست البته. دوست ندارم به خاطر بنده دوستان دیگر به زحمت بیفتن.

2 پسندیده

پری جان من ازدواج کردم همون اولش هم بهش گفتم متاهل هستم و اگه میخواد چت کنه در غیر اینصورت و نخواست اوکیه …و خودش گفت من منظورتو فهمیدم من مشکلی ندارم.و یه چیزی در مورد دوست پیدا کردن بگم .من سال ۸۷ که اصلا یه کلمه زبان هم بلد نبود رفتم توی یه سایت هندی و انگلیسی چت میکردن و ناراحت بودم و منم فارسی نوشتم .یه پسر افغان اومد جوابو داد گفت چرا انگلیسی نمینویسی گفتم بلد نیستم بمن گفت خودتو ناراحت نکن هر چی خواستی بنویسی به فارسی برای من بفرست و من انگلیسی اونو برات مینویسم و واقعا هر روز این کار رو میکرد و من همیشه میگم آدم بخواد یکی رو کمک کنه اینطور باشه و ما دقیقا تا ۴ سال فارسی و منم یه کوچولو انگلیسی چت کردیم .ما فقط دوست بودیم .اون بخاطر شغل پدرش به کشورهای زیادی میرفت .ایتالیا . اردن و آخر سری رفت پیش خواهرش کانادا و بخاطر زمان ما نتونستیم چت کنیم .اون موقع یاهومسنجر بود .میخوام بگم همه برای دوستی نمیان بعضی ها واقعا میخوان برای خودشون دوست پیدا کنن… و بازم مرسی پری جون که پیاما رو میخونی.جواب میدی و راهنمایی عالی میکنی:kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

2 پسندیده

اخه با شناختی ک تو این مدت ازتون پیدا کردم تو همه چی عالی هستین البته حرف شماهم متینه :tulip::heart:

2 پسندیده