درخواست تشکیل گروه در تلگرام

اگه ممکنه لطف کنید یه گروه توی تلگرام تشکیل بدید تا کسانی که دوست دارن اونجا تبادل نظر داشته باشن چون هم اونجا نوشتن راحت تره هم اینکه میشه فایل صوتی و تصویری فرستاد.

12 پسندیده

چند نفری بودن پیشنهاد دادن اینو. اما مدیریت گروه تلگرامی سخته و معمولا هم جایی میشه برای اسپم. برای همین فعلا که من تصمیم خاصی در این رابطه انجام ندادم.

4 پسندیده

موافقم چجوری تشکیل بدیم شماره همدیگر رو که نداریم

2 پسندیده

لینک گروه رو میزاری هر کی خواست عضو میشه

2 پسندیده

اگه میخواید من یه گروه بزنم…

3 پسندیده

حداقل آیدی خودتون بدین به عنوان مدیر تا در مورد سوالای زبان گرامر بهتون پیام بدیم

2 پسندیده

با سلام قطعا هر کاری انجام بشه یه چیزی از دست خواهیم داد و یچیزی بدست خواهیم اورد . که قطعا با گروه تلگرام خیلی بیشتر از چیزی که از دست میدیم رو به دست میاریم

گرچه ربات های بسیاری هم هستند که جلوی هرگونه اسپم ، فحاشی و یا تبلیغی رو میگیرند و بخاطر همین، جدیدا توی گروه ها خیلی کم اسپم رو شاهد هستیم

2 پسندیده

سوالات خودتون رو همینجا در تالار بپرسید

تالار کاملا در دسترس هست و امکانات خیلی بهتری نسبت به گروه تلگرامی داره.

6 پسندیده

من هم موافق گروه تلگرامی واقعا نیستم
اینجا چیزی کم نداره :rose::rose:

5 پسندیده

من توی اونیکی پست توضیحاتو دادم
من یه گروه خودمونی حدود ۱۰ الی ۲۰ نفر نهایتا ولی فعال میخوام اگه از بچه های همین زبانشناس باشن بهتره نه یه گروه ۱۰۰ نفره که شلوغ پلوغ بشه. اگه میتونید روزانه ویس بزارید و تکست به ندرت، از همین بچه های گروه چند نفر پیدا کنیم با هر روز با هم مکالمه کنیم .
اینم لینک گروهه. خواهشا یا بیاید گروه فعال باشید یا اصلا نیاید. من دنبال ممبر زیاد و الکی نمیگردم

https://t.me/joinchat/BXGBbxdfJk6CTTVy63VEuA

2 پسندیده

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
من نمیتونم با این لینک وارد گروهتون شم.
اگه امکانش هست من رو اد کنین.
اینم ایدی من
@m4418h

1 پسندیده

سلام اگه تمایل دارین میتونین ایدیتونو بدین ادتون کنم

1 پسندیده

سلام لطفا منم اد کنین
@mrymkh93