تالار زبانشناس

درخواست تشکیل گروه در تلگرام

اگه ممکنه لطف کنید یه گروه توی تلگرام تشکیل بدید تا کسانی که دوست دارن اونجا تبادل نظر داشته باشن چون هم اونجا نوشتن راحت تره هم اینکه میشه فایل صوتی و تصویری فرستاد.

9 Likes

چند نفری بودن پیشنهاد دادن اینو. اما مدیریت گروه تلگرامی سخته و معمولا هم جایی میشه برای اسپم. برای همین فعلا که من تصمیم خاصی در این رابطه انجام ندادم.

2 Likes

موافقم چجوری تشکیل بدیم شماره همدیگر رو که نداریم

1 Likes

لینک گروه رو میزاری هر کی خواست عضو میشه

1 Likes

اگه میخواید من یه گروه بزنم…

2 Likes

حداقل آیدی خودتون بدین به عنوان مدیر تا در مورد سوالای زبان گرامر بهتون پیام بدیم

1 Likes

با سلام قطعا هر کاری انجام بشه یه چیزی از دست خواهیم داد و یچیزی بدست خواهیم اورد . که قطعا با گروه تلگرام خیلی بیشتر از چیزی که از دست میدیم رو به دست میاریم

گرچه ربات های بسیاری هم هستند که جلوی هرگونه اسپم ، فحاشی و یا تبلیغی رو میگیرند و بخاطر همین، جدیدا توی گروه ها خیلی کم اسپم رو شاهد هستیم

1 Likes

سوالات خودتون رو همینجا در تالار بپرسید

تالار کاملا در دسترس هست و امکانات خیلی بهتری نسبت به گروه تلگرامی داره.

3 Likes

من هم موافق گروه تلگرامی واقعا نیستم
اینجا چیزی کم نداره :rose::rose:

3 Likes

من توی اونیکی پست توضیحاتو دادم
من یه گروه خودمونی حدود ۱۰ الی ۲۰ نفر نهایتا ولی فعال میخوام اگه از بچه های همین زبانشناس باشن بهتره نه یه گروه ۱۰۰ نفره که شلوغ پلوغ بشه. اگه میتونید روزانه ویس بزارید و تکست به ندرت، از همین بچه های گروه چند نفر پیدا کنیم با هر روز با هم مکالمه کنیم .
اینم لینک گروهه. خواهشا یا بیاید گروه فعال باشید یا اصلا نیاید. من دنبال ممبر زیاد و الکی نمیگردم

https://t.me/joinchat/BXGBbxdfJk6CTTVy63VEuA