تالار زبانشناس

کمک برای شرکت در چالش ها

سلام می شه بهم بگید که چجوری تو چالش مکالمه شرکت کنم نمی دونم واقعا چیکار کنم و از کجا شروع کنم؟

2 Likes

سلام :blush:
چالش لتس تاک منظورتونه ؟

1 Likes

در کل نمی دونم اصلا چندتا چالش هست و کدوم به درد من می خوره چون تازه امدم من اینجا می شه یه استارتی بزنید؟

1 Likes

شما چه زمینه ای بیشتر مد نظرتونه ؟

2 Likes

سلام عزیزم
خوش اومدی، کاری نداره کافیه عبارت چالش رو طبق عکس زیر سرچ کنی بعد همه چالشامون مشخصه از کلمه بیشتر هم برای پیدا کردن چالشای بیشتر استفاده کن، بالاشم یک توضیح گذاشتن اگه جواب نگرفتی هم میتونی از همه ما بپرسی
:point_down::point_down::point_down:

%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD

3 Likes

سلام، اگر میتونید به چالش شدت بپیوندید، بچه های باانگیزه اونجا جمعند و انرژی خوبی دارند. من خودم هم تازه شروع کردم و خوشحالم که دارم میزان مطالعه و سطح خودم رو ارتقا میدم.

2 Likes

ممنونم لطفا کردین دستتون درد نکنه

1 Likes

مرسی که جواب دادین:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 Likes

قربونت بشم عزیزم :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد برات انجام بدم

1 Likes

نمی دونم یعنی چجوری اخه؟

1 Likes

منظور مریم جون اینه میخوای اسپیکینگ کار کنی؟ رایتینگه؟ کدوم مهارت مد نظرته برای هر کدوم ما یک چالش جدا داریم

2 Likes

:neutral_face::neutral_face:چون سطحم صفره فک کنم شرکت نکنم سنگین ترم:frowning::frowning:

1 Likes

نه عزیزم، اتفاقا جرات کن شرکت کن، الان تو کدوم دوره ای؟ داستان کودکانه؟؟؟
بعدشم اینجا نود درصد بچه ها از صفر شروع کردن، و الان خیلیاشون موفقن پس به صفر بودنه فکر نکن به انگیزت برای یادگیری زبان فکر کن و هدفات،

1 Likes

بله از داستان کودکان شروع کردم الان سطح دو هستم

1 Likes

به نظرم دوره پایه انگلیسی بدون تلاش رو کار کنید خیلی بازدهی بیشتری داره

2 Likes

اخه یکم سطح سخت هست و معنی نداره ولی وقتی معنی دارهست یکم راحت می شه

1 Likes

عزیزم میتونی از تجربیات بچه ها استفاده کنی

تاپیک زیر هم یک تاپیک جامع در مورد دوره های زبانشناسه

اشکال نداره سعی کن اول همون داستان کودکانه رو تموم کنی و به نظرم حتی شده برای خودت بازگو کردن داستان ها رو داشته باش و صداتو ضبط کن حتی شده گاها تو تالار بزار فیدبک بگیری و از تشویق بچه ها انگیزت بیشتر هم بشه، شک نکن که قطعا اگر با انگیزه ادامه بدی موفق میشی

1 Likes

خب یکم از محدوده راحتی خارج بشین که سریع تر پیشرفت کنین :grinning:
البته فقط خودتون میتونید تشخیص بدید که به چی علاقه دارین

1 Likes

باشه ممنونم عزیزم حتما یه سر می زنم بهش

1 Likes

اره اینم یه حرفیه بهش فکر نکرده بودم ولی در کل داستان کودکانه خیلی خوبه نمی دونم چرا کلا به مطالبش علاقه دارم

2 Likes