لهجه بریتیش پادکست ها

سلام
از هر دو لهجه تو اپلیکیشن موجوده
دوره هایی مثل انگلیسی قدرت و یا داستان های واقعی دوره های آمریکن هستن

پادکست های All ears English و ESL هم همینطور

4 پسندیده

اقا فرزاد پادکست بریتیش هم داریم تو اپ ؟!

2 پسندیده

بله
خیلی هست
اینجا ببینید

3 پسندیده

سپاس :pray::rose:

3 پسندیده

وای خاله اگه ببینی این نفری که تو کارگاه تلفظه که آقا فرزاد لینکشو فرستاده چه صدایی داره …حتما گوش کن

4 پسندیده

پادکسته ؟ یا فقط آموزش تلفظه؟

2 پسندیده

سلام مریم بانو، این دوره صرفا آموزش تلفظ علی الخصوص بریتیش هست. بعضی قواعدش ممکن هست با امریکن مشترک باشه ولی به نظرم اگر تاکید بر لهجه ی امریکن دارید این دوره را جهت تقویت تلفظتان گوش نکنید ، مگر هدفتان فقط آشنایی با قواعد تلفظ بریتیش باشه

4 پسندیده

همچنان عدد 6 ماه @YoKambiz ، واقعا جالبه ها، هر کس فقط 6 ماه وقت برای آزمون ها یا اهداف فوری زبان داره. این عدد رو کی تجویز کرده؟ کسی اطلاعی داره :thinking:

5 پسندیده

دوره ی به انگلیسی گوش بده و انگلیسی شش دقیقه ای bbc هم بریتیش هستند.

3 پسندیده

نه آموزش تصویریه…ولی من لهجه بریتیش رو روس دارم ولی خب سختتره

3 پسندیده

کاشکی منم میدونستم اطلاع داشته باشم

5 پسندیده

خیلی ممنون از راهنماییتون :rose::rose:

4 پسندیده

هر شیش ساعت یبار بودن منظورشون اشتباهی متوجه شدن :joy::joy:

2 پسندیده

امان از تبلیغات تجاری که به باورهامون رسوخ می کنند. :grimacing:
تبلیغاتی که همیشه سریع ترین و کوتاه ترین مسیر رو به مصرف کننده ها ارائه میده. و این تسری پیددا کرده در همه زمینه ها علی الخصوص یادگیری زبان یا هر مهارت دیگه.

5 پسندیده

@ala
AJ گفته

5 پسندیده

به نظرم این عدد بر اساس آزمون ها شکل گرفته
چون فاصله آزمون ها ۱ ساله ست، اکثرا میان سال رو دو بخش میکنن که نصفش بره برا یادگیری زبان و نصفش درس های تخصصی رشته مدنظر…

2 پسندیده

این گفته از آقای ای.جی هوگ قبلا شنیدم. سوال من این هست چرا همه ی دوستان که این سوال رو میپرسند حتی بدون آگاهی از متد effortless عدد ۶ ماه رو ذکر می کنند چرا ۴ ماه؛ ۷ ماه و … مد نظر نیست.
این عدد ۶ ماه آقای ای.جی هم برای سلاست خاص گفتند نه تسلط برای هر آزمون
البته من هدفم ناامید کردن این دوستان نیست. امیدوارم که بهترین نتیجه رو در راه تلاش و هدفی که دارند رو کسب کنند.

دلیل قانع کننده ای هست برای آزمون ، ولی باز هم یه سری دوستان که عدد اعلام کرده بودند هدف آزمون نداشتند
کلا مدت ۶ ماه برام سوال برانگیز شد.

5 پسندیده

ای جی در چه شرایطی؟ برای چه اشخاصی گفته؟

1. سطح این اشخاص حداقل pre-intermediate یا intermediate باشه.
  2. روزانه بیش از 6 تا 8 ساعت مطالعه کنه.
  3. این شخص ترجیحاً در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنه یا با یک شخص مکالمه انگلیسی به صورت روزانه داشته باشه.

و یه موردی که هست اینه که Fluency ممکنه برای گرفتن نمره خیلی بالا این آزمون ها کافی نباشه.

چون سلاست همچنان خطا درش هست و در آزمون ها خطا قابل قبول نیست.

دوستانی که معمولا سوال شش ماه میپرسن مشکل اینه معمولا سطحشون شروع کنندست، روزی یک ساعت هم نمیتونن زمان بزارن، در کشور مربوطه زندگی نمیکنن و اینکه مکالمه هم کلا تعطیل.
تازه به دنبال سلاست هم نیستن بلکه به دنبال competency هستند.

پس تماماً این موضوع که در شش ماه یه نفر بتونه به همچین سطحی برسه اساساً غلطه.

6 پسندیده

من نخوندم که چی گفته
فقط یادمه هم تو سایتش و هم تو انگلیسی قدرت به این قضیه 6 ماه اشاره کرده بود
برای همین Mention کردم
و اینکه دیگه مربی نیستم که اظهار نظر کنم

1 پسندیده