ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها

ارزیابی دوره نیمچه داستان‌ها
none 4.6515625 320

سلام خواستم بدونم این دوره‌ رو من چجوری باید نگاه کنم و عمیق یاد بگیرم و اینکه همه کلامات رو نه ولی ۹۰درصد کلمات رو من بلدم خواستم بدونم من ی ک میخام برای خوندن دایکیومنت زبان هایه برنامه نویسی اینگلیسی یاد بگیرم بنظرتون از کدوم مبحث شروع کنم ب یادگیری ؟ فعلا هدف ام خوندنه اینگلیسی بعد رایتینگ

داستانهاش کوتاهه.کمی طولانی باشه.خوبه.لغات سختش معنی داشته باشه عالی میشه

این پکیج از قبل ساخته شده و محتوا توسط سازنده‌اش به این شکل ایجاد شده

لطفا به برنامه کوییز رواضافه کنیدمرسی

در ادامه اضافه میشه دوست خوبم

سلام وقتتون بخیر من ۲۱ روز از زبان شناس استفاده میکنم این دوره رو تموم کردم ، و دوباره مرورش میکنم چند بار ، بیشتر تمرکزم روی reading و listening ، من از اولش تقریبا ۸۰ درصد متن رو میفهمیدم برای سطح من خیلی خوب بود و اواخر درس هاش یکم سختر شد :joy:
بعد Steve Kaufman خودش کلا ادم بزرگی ۱۰ تا زبان بلد کارش درسته ، و تو برنامه lingQ که خود steve درست کرده ۶۰ تا درس این هم به لهجه بریتش هم به لهجه آمریکن ، خیلی خوب بود هدف بعدی basic English دوره aj hoge مدرس بزرگ دنیا که خیلی مرد خدایی کلا نظام آموزشی مدارس رو با خاک یکسان کرده :joy::joy::joy:
خلاصه خیلی خوب بود و ممنون از زبان شناس:pray:

2 پسندیده

من میخواستم تعیین سطح بدم چجوری بدم:)؟

دوست گرامی برای تعیین سطح پنج راه دارید.

:one:: تعیین سطح اپلیکیشن زبانشناس

تو هنگام نصب اپلیکیشن زبانشناس یک آزمون تعیین سطح اولیه از شما گرفته میشه که اگر اون رو انجام دادید با تقریب خوبی میتونید به اون استناد کنید. (توجه کنین این تعیین سطح فقط یکبار و موقع ثبت نام اولیه انجام میشه)

:two:: تعیین سطح از طریق سایت

https://preply.com/en/learn/english/test-your-vocab

در این روش اگر تعداد لغاتی که می‌دونین زیر 1000 بود یعنی سطح شما مبتدی هست، اگر بین 1000 تا 5000 بود یعنی سطح شما زیر متوسط تا متوسط و بالای 5000 یعنی نزدیک پیشرفته هستین.

:three:: آزمون و خطا

در این روش یک منبع به عنوان مثال انگلیسی بدون تلاش رو در اپلیکیشن زبانشناس انتخاب می‌کنید. اگر بین 80 تا 90 درصد اون منبع رو متوجه شدین، یعنی اون دوره براتون مناسبه. اگر بالای 90 درصد متن رو متوجه میشین، یعنی باید با سطح بالاتر شروع کنید و اگر زیر 80 درصد متوجه شدین یعنی باید به دنبال منبع سطح پایین‌تر باشین.

:four:: استفاده از ویدئوی تست

ما ویدئویی رو براتون تهیه کردیم که می‌تونین با پاسخ‌دهی به سوالاتش، سطح خودتون رو به راحتی تعیین کنین. این ویدئو رو از لینک زیر مشاهده کنین :point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2:

:five: تعیین سطح بدون امتحان

اگه حوصله‌ یا وقت تعیین سطح با استفاده از روش‌های بالا رو ندارین، بهتون توصیه می‌کنم نگهای به ویدئو یا مقاله‌ی زیر بندازین تا بدون امتحان خودتون رو تعیین سطح کنین:point_down:t2::point_down:t2::point_down:t2:

1 پسندیده

ببخشید من لهجه آمریکایی دوست دارم از کجا بفهمیم که با لهجه آمریکایی یا بریتیش صحبت می کنه

گوینده خانوم بریتیش و آقا امریکنه

چگونه می شود با لحجه امریکن مکالمات رو گوش کرد یا تغییرش بدیم؟

لهجه ها قابل تغییر نیست چون توسط بومی زبانان تهیه شده گوینده آقا امریکنه میتونید فقط گوینده آقا رو گوش بدید.
یا وارد کاوش بشید در دسته بندی امریکن دوره های این بخش رو انتخاب کنید

با سلام وتشکر از زحمات گروه زبان شناس داستان هایی در مورد سفر کردن ولغاتی که در سفر به کار بیاد اگر بگنجانید ممنون میشم

1 پسندیده

دوست خوبم از بخش کاوش، لغت سفر رو سرچ کنین دوره‌های زیادی مرتبط با این موضوع در اپ وجود داره

the best

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

بی نظیر

1 پسندیده

چون اشنایی ندارم پس نظری ندارم

1 پسندیده

بسیار مفید و آموزنده،اینکه کلماتی که بلد نیستیو میشه گذاشت توی جعبه ی لایتنر و هر روز مرورشون کرد فوق العادست

1 پسندیده