خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. ویدیو

محبت دارین دوستان، من هنوز توی این مکتب دارم شاگردی میکنم. دست گل همه ی اونایی که زحمت میکشن تا این محیط بی نظیر به حیاتش ادامه بده، درد نکنه.
همه شون مثل دستاوردشون بی نظیرن
:tulip: :tulip: :tulip:

5 پسندیده

سلام جناب آرمین خان گرامی :bouquet:
وقتتون بخیروشادی :bouquet::rose::bouquet::rose:
عیدتون مبارک :bouquet::rose::bouquet::rose:
ما که هستیم شما خیلی وقت کم پیدا شده اید :bouquet::rose::bouquet::rose:
ندیدمتون جای :bouquet::rose::bouquet::rose:قبلترها بیشتر بمب انرژی بودیند :bouquet::rose::bouquet::rose:
بابا بیشتر سربزنید :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:بینهایت از اون همه انرژی مستفیض میشدیم :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet:

1 پسندیده

سلام جناب احسان خان گرامی استاد عزیز :bouquet::bouquet::bouquet:
وقتتون بخیروشادی:rose::rose::rose::rose:
عیدتون مبارک :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:
واقعا کم پیدا شدیند و جای خالیتون واقعا احساس میشه :bouquet::bouquet::bouquet:
بخصوص با ترجمه های نابتون :bouquet::bouquet::bouquet::bouquet::bouquet:

2 پسندیده

ممنونم، عید شما هم مبارک
هستیم در خدمتتون، تا جایی که مشغله های کاری و زندگی بهم اجازه بده، سعی میکنم حضور داشته باشم. زبانشناس مدتهاست که جزو اولویت های بالای زندگیم به حساب میاد.

سلام میترا خانم عزیز.عیدتون مبارک
بابا شما یهو ستاره سهیل شدید رفتید.
ایشالا در آینده بیشتر در خدمت هستم.
شما ما رو از انرژی و جملات زیباتون محروم نکنید لطفا.

1 پسندیده

ممنون :bouquet::rose::bouquet::rose:خدمت از ماست :bouquet::rose::bouquet::rose:
برقرار و پایدار باشید :bouquet::rose::bouquet::rose:موفق و سربلند باشید :bouquet::rose::bouquet::rose:

1 پسندیده

ممنون زنده باشید :bouquet::rose::bouquet::rose:
خدمت از ماست :bouquet::rose::rose::rose:
شمالطف داریند شرمنده ام نفرمایند محبت داریند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:
برقرار و پایدار باشیند :bouquet::rose::bouquet::rose:
وهمیشه لبتون خندون و دلتون شاد و پرانرژی باشید که بقیه هم از کنار بودن باشما انرژی بگیرند و شاد باشند :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:

آرمین جان درود
این روزها به اندازه‌ای سرم شلوغ بوده که هتا زمان کار کردن با زبانشناس را هم نداشتم، میانگین مطالعه‌ی روزانه‌ی این ماه به بیست دقیقه هم نمی‌رسد، دیگر زمان سر زدن به تالار پیشکش. :smile:
ولی از امروز کشتی مان را به خیزاب‌های پرخروش خلیج زبانشناس خواهیم سپرد و بی هیچ درنگی به پیش خواهیم تاخت. :ferry::dash::desert_island::ocean: :muscle:

3 پسندیده

:joy::sweat_smile: شدم آموزگار نگارش! :grin:

همان که نوشته‌اید درست است. :upside_down_face:

3 پسندیده

به به بلاخره حاج اقا تشریف فرما شدن.بابا کجایی تو.هیچ معلوم هست.مبارک باشه.ایشالا به پای هم پیر شید.

3 پسندیده

مگه ازدواج کردن؟؟؟؟؟

2 پسندیده

اره دیگه رفته بود برای عروسی دیگه

2 پسندیده

@farokhvand ایشون الان دارن از خاطره عروسیشون می نویسنا نزدیک یه ربع ایزتایپینگن
ما که بخیل نیستیم همه خوشبخت بشن ماهم در میان آنها :joy::innocent::bouquet::couple_with_heart_woman_man:

2 پسندیده

عه مبارکه پس ایشالله لحاظات خوش رو در کنار خانموشون داشته باشن

2 پسندیده

زیرسایه‌ت ایم ارجمند ام، پای تان را بردارید ما را خواهید دید. :hugs:

از دست تو آرمین جان! :rofl::joy:

روده‌گسیخته شدیم. :grimacing::grin::crazy_face:

1 پسندیده

نه بابا، من در همین تنهایی ام هم گاهی کم می‌آورم، زناشویی می‌خواهم چکار! :face_with_head_bandage:

چه رویایی شد :heart_eyes:

خیال تان آسوده… هتا تا دو سه ماه دیگر هم به اردواج نخواهم اندیشید. :grin::see_no_evil::sweat_smile:

2 پسندیده

:grinning::joy:

نه خب سر کار بودم، هر پنج تا ده دقیقه که بیکار می‌شدم یک واژه می‌نوشتم، سپس سدا ام می‌زدند یا کار پیش می‌آمد می‌رفتم پی انجام آنها سپس دوباره برمی‌گشتم و یک واژه‌ی دیگر و…

آی گفتی…به یاری یزدان برای همه(+me :grin:) خوشبختی فراهم بشود

به یاری یزدان… آرزوی شادکامی و پیروزی تان را دارم.

2 پسندیده

دو سه ماه زیاده بخدا :joy::joy::joy:

1 پسندیده